Regle Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy - Różanka

Adres: Różanka 14, 57-530 Różanka, Polska.
Telefon: 665999177.
Strona internetowa: regle.com.pl.
Specjalności: Noclegi ze śniadaniem, Pub, Kawiarnia, Hotel na wydłużony pobyt, Hotel, Noclegi pod dachem, Motel.

Opinie: Ta firma ma 454 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Regle Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy

Szukasz idealnego miejsca na odpoczynek i relaks Regle Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy jest wspaniałym wyborem To miejsce znajduje się w Różance 14, 57-530 Różanka, Polska, co czyni je idealnym miejscem do uniknięcia ruchu i stresu miasta.

Ośrodek oferuje wiele specjalności, takich jak:
- Noclegi ze śniadaniem
- Pub
- Kawiarnia
- Hotel na wydłużony pobyt
- Hotel
- Noclegi pod dachem
- Motel

Regle Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy to nie tylko miejsce na spanie, ale również miejsce, w którym możesz zapracować na swojej kondycji fizycznej i psychicznej. Oferta szkoleniowa obejmuje m.in. zajęcia fitness, rozwijanie umiejętności przywódczych i zarządczych, a także treningi motywacyjne.

Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz się czuł jak w domu, to Regle Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy jest doskonałym wyborem. Pracownicy są bardzo przyjaźni i pomocni, zawsze gotowi pomóc w każdej sytuacji.

Na stronie internetowej regle.com.pl znajdziesz wszystkie informacje na temat oferty i usług Regle Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy. Możesz również zapoznać się z 454 recenzjami na Google My Business, które świadczą o wysokiej jakości usług i zadowoleniu gości. Średnia ocena to 4.5/5, co jest znakomitym wynikiem.

Jeśli szukasz miejsca na relaks i odpoczynek, zalecamy skontaktować się z Regle Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy. Zapewniamy wysoką jakość usług i niezapomniany pobyt. Skontaktuj się z nami przez stronę internetową regle.com.pl i rozpocznij swoją przygodę z relaksem i rozrywką.

Recenzje dla Regle Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy

Regle Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy - Różanka
Tobiasz Tobiasz
5/5

Bardzo dobre jedzenie, szczególnie duży wybór na śniadaniach i kolacjach, miła, pomocna pani właścicielka i ogólnie obsługa, ośrodkowi nic nie brakuje, piękna okolica. W co drugiej opinii piszą podobne rzeczy, no ale co mają pisać, jak taka prawda 🙂
I ogrooomny plus za wielką górkę do zjazdów na sankach
Do zobaczenia za rok 😉

Regle Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy - Różanka
BOXON
2/5

Nie polecam...Miałem dziury w ścianach i były popękane a materac miał plamę, ale jej nie czułem. Jedzenie dobre, można zagrać w piłkarzyki. Byłem tam 24.09-28.09.2023

Regle Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy - Różanka
Milena Sztohryn
5/5

Bardzo ładne wnętrze i pokoje, obsługa bardzo miła, dostępny darmowy internet. Bardzo dobre jedzenie oraz bardzo przyjemna kawiarenka. Polecam!

Regle Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy - Różanka
BenefitsFiction
1/5

W basenie pływa pełno larw. Można dostać jakiegoś zakażenia.

Regle Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy - Różanka
Agata Odrobna
5/5

Wspaniałe miejsce, w którym jak się okazało pierwszy raz byłam 25 lat temu, by w miniony weekend, przypadkowo, wrócić z grupą dwudziestu pięciu znajomych. Pokoje czyste, duże przestrzenie wspólne, pomocni właściciele, to tylko część powodów, aby wybrać Regle jako bazę wypadową do wszelkich atrakcji Kotliny Kłodzkiej ?

Regle Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy - Różanka
Pasieka Szczęśliwa
5/5

Regle Różanka to legendarne miejsce w Sudetach i całej Kotlinie Kłodzkiej. Bardzo klimatyczny ośrodek idealny by odciąć się od codzienności w wielkim mieście. Klimatyczna wieś, dzika natura i cisza. Pokoje czyste, posiłki smaczne, bogata infrastruktura - olbrzymie sale gdzie odbywają się różne eventy lub zajęcia grupowe. Jednak wieczory w Reglach to to na co najbardziej wszyscy czekają - klimat tworzony przez Kierownika i Kierowniczkę Ośrodka w kawiarence integrujący długimi rozmowami wszystkich obecnych w Reglach to coś czego nie znajdziecie chyba już nigdzie.

Regle Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy - Różanka
Jakub Majchrzak
5/5

Super miejsce wypadowe na rower (szosa i MTB). Obsługa bardzo pomocna

Regle Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy - Różanka
Programy Sportowe
5/5

Miejsce idealne dla tych, którzy szukają bazy na wyprawy do okolicznych atrakcji (a w promieniu 30 km jest ich bez liku, po obu stronach granicy, o każdej porze roku!). Grupy skupione na konkretnych zainteresowaniach (sport, taniec, edukacja) znajdą idealne warunki do zajęć warsztatowych w samym ośrodku (rozległy, ogrodzony teren i dwie sale do zajęć). Spokojnie i bezpiecznie. Aktywnym polecam przesuwać obiad na porę kolacji, bo kto raz zaznał tej wspaniałej kuchni, ten lepszą znajdzie tylko u mamy. Wspaniała, kompetentna obsługa i wysokie kwalifikacje całej załogi. Pozazdrościć. Pokoje duże, czyste, świetnie urządzone i wyposażone. Ceny godziwe (sierpień 2023). Będziemy wracać i polecać, bo warto.

Go up