Restauracja-Zajazd Pod Pstrągiem - Płytnica

Adres: Płytnica 16, 77-416 Płytnica, Polska.
Telefon: 692465010.

Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na wynos, Na miejscu, Dostawa, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Wino, Śniadanie, Późne śniadanie, Obiad, Kolacja, Desery, Miejsca siedzące, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty kredytowe, Dobre miejsce na przyjęcia urodzinowe dla dzieci, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Bezpłatny parking przy ulicy, Parking.
Opinie: Ta firma ma 1098 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja Restauracja-Zajazd Pod Pstrągiem

Restauracja-Zajazd Pod Pstrągiem znajduje się w Płytnicy przy adresie Płytnica 16. Jest to popularna restauracja, której można zlecić dostawę lub zarezerwować miejsce. Posiada ona również ogródek, co jest idealne w sezonie letnim.

Specjalnością Restauracja-Zajazd Pod Pstrągiem są dania serwowane w restauracji.

Restauracja dysponuje miejscami dla osób na wózkach oraz parkingiem dostępnym dla osób na wózkach. Ponadto na miejscu znajduje się toaleta dostępna dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Wejście do lokalu jest również dostępne dla osób na wózkach.

Na liście trunków dostępne są alkohole, piwo, wino, kawa, koktajle oraz małe porcje. Można tu skorzystać z miejsc siedzących, które są przytulne i stwarzają swobodną atmosferę. Restauracja-Zajazd Pod Pstrągiem jest idealna zarówno dla osób indywidualnych, jak i grup. Można tu zorganizować przyjęcie urodzinowe dla dzieci, które korzystają z krzesełek do karmienia oraz menu dla dzieci.

Restauracja-Zajazd Pod Pstrągiem oferuje również bezpłatny parking oraz parking przy ulicy. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się również parking.

Na stronie Google My Business Restauracja-Zajazd Pod Pstrągiem ma 1098 recenzji, a średnia opinia wynosi 4.6/5 gwiazdek. Ocena ta świadczy o wysokiej jakości usług i dania serwowane w lokalu.

Dzięki dogodnej lokalizacji, szerokiej ofercie dania i przyjaznej atmosferze Restauracja-Zajazd Pod Pstrągiem jest idealnym miejscem na spotkanie z przyjaciółmi lub rodziną. Zalecamy skorzystanie z możliwości zarezerwowania miejsca, aby zapewnić sobie komfortowy i bezproblemowy pobyt w lokalu. Na koniec, jeśli szukasz miejsca na organizację przyjęcia urodzinowego dla dzieci, Restauracja-Zajazd Pod Pstrągiem jest idealnym wyborem.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.podpstragiem.pl aby dowiedzieć się więcej o ofercie i usługach Restauracja-Zajazd Pod Pstrągiem.

Recenzje dla Restauracja-Zajazd Pod Pstrągiem

Restauracja-Zajazd Pod Pstrągiem - Płytnica
Karmosia
5/5

Kotlet chrupiący, wielkości mojej głowy także porcja od serca a smak jak u mamy. Do tego bardzo miła obsługa, polecam na niedzielny obiadek lub przerwę w trasie 🙂

Restauracja-Zajazd Pod Pstrągiem - Płytnica
Jan Adam Berger
5/5

Jedzenie pyszne! Jeny ale mega dobre. Kotlet wielki jak głowa, surówki i ziemniaki pycha. Wszystko świeże a obsługa przemiła. Polecam!

Restauracja-Zajazd Pod Pstrągiem - Płytnica
Dominika Cymbik-Merena
5/5

Zaskakująco pyszne miejsce pośrodku niczego 🙂 porcje są ogromne. Schabowy przykrywa cały talerz 🙂 Sandacz na maśle niesamowicie delikatny, pyszny. Placek po węgiersku - rewelacja. Grochówka, pachnie wędzonką i super gęsta. Naprawdę polecam.

Restauracja-Zajazd Pod Pstrągiem - Płytnica
Marcin F.
5/5

Doskonałe jedzenie (świeże, pięknie podane, cena nie zwala z nóg), przemiła pani, która nas dzisiaj obsługiwała, ogólnie dobrze położone i piękne miejsce. Polecamy i z pewnością wrócimy. I te wędzone pstrągi - pycha!

Restauracja-Zajazd Pod Pstrągiem - Płytnica
Irek 123
4/5

Zatrzymałem się na posiłek. Grochówka zaskakująco smaczna. Byłaby na 5 gdyby kiełbaska była lepszej jakości, a tak tylko na 4, choć sama zupa - super. Gratulacje. Wpadnę ponownie, może na coś innego?

Restauracja-Zajazd Pod Pstrągiem - Płytnica
Maria Jadwiga
5/5

Pyszne i świeże. Mąż dostał mega schabowego, dobry humor utrzymywał mu się potem przez cały dzień. Ja wzięłam sandacza z zestawem surówek i gotowanymi warzywami, wszystko bardzo smaczne i różnorodne.

Restauracja-Zajazd Pod Pstrągiem - Płytnica
Krzysztof Łochocki
5/5

Jadąc od Piły w kierunku Szczecinka planowaliśmy żoną zjechać na jakiś obiad. Nie. Mieliśmy konkretnie sprecyzowane restauracji to był czysty przypadek trafiliśmy w m. Płytnica na restaurację gdzie zdecydowaliśmy się zatrzymać i nie żałujemy. Rewelacyjne jedzenie z bardzo miłą odsługą kelnerką i co najważniejsze czas oczekiwania na podanie zamówionych dań bardo krótki. Polecamy Barszcz z kołdunami oraz rewelacyjny placek po węgiersku. Dodatkowo sórówki

Restauracja-Zajazd Pod Pstrągiem - Płytnica
Monika Sz.
5/5

Wspaniały lokal, wpadłyśmy dzisiaj w kilkanaście osób, obłożenie było spore, ale dzięki uprzejmości Pań udało się znaleźć stolik. Jedzenie przepyszne, a porcje ogromne. Serdecznie polecam.

Go up