Śródborowianka - Otwock

Adres: Literacka 6, 05-400 Otwock, Polska.
Telefon: 227793333.
Strona internetowa: srodborowianka.pl.
Specjalności: Hotel.

Opinie: Ta firma ma 119 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.6/5.

Lokalizacja Śródborowianka

Śródborowianka jest uroczym hotelem położonym pod adresem Literacka 6, 05-400 Otwock, Polska. Znajduje się w spokojnej okolicy, idealnej dla osób poszukujących relaksu i odprężenia. Hotel oferuje wysoką jakość obsługi oraz przytulne pokoje, które zapewniają komfortowy pobyt.

Jedną z głównych specjalności hotelu Śródborowianka jest obsługa gości na najwyższym poziomie. Personel jest przyjazny i pomocny, dbając o każdy detal, aby zapewnić niezapomniane wrażenia swoim gościom. Dodatkowo, hotel posiada bogatą ofertę restauracyjną, serwującą pyszne dania kuchni polskiej i międzynarodowej.

Można skontaktować się z hotelem Śródborowianka pod numerem telefonu 227793333 lub odwiedzić ich stronę internetową srodborowianka.pl w celu dokonania rezerwacji lub uzyskania dodatkowych informacji.

Ta firma ma 119 recenzji na Google My Business, co świadczy o pozytywnym odbiorze ze strony gości. Średnia opinia wynosi 3.6/5, co potwierdza wysoką jakość usług oferowanych przez hotel.

Dla osób poszukujących spokojnego miejsca na odpoczynek w urokliwej okolicy, hotel Śródborowianka jest doskonałym wyborem. Znajduje się w dogodnym położeniu, blisko natury, co sprawia, że jest idealnym miejscem na weekendowy wypad bądź dłuższy pobyt.

Ostateczna rekomendacja to skontaktowanie się z hotelem Śródborowianka poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować pobyt i cieszyć się wyjątkowym doświadczeniem w komfortowym i przytulnym otoczeniu.

Recenzje dla Śródborowianka

Śródborowianka - Otwock
Bartłomiej Drobek
2/5

Obsługa bardzo miła i serdeczna, ale wygląda na to, że najlepsze czasy to miejsce ma już za sobą. Aż się prosi o remont lub przynajmniej porządne posprzątanie. Na ścianach zacieki od nieszczelnego dachu, w łazience grzyb na fugach. Pokój był nam potrzebny tylko na kilka godzin, ale dłuższy pobyt w tych warunkach nie byłby przyjemnością. Jeśli jednym z zadań tego przybytku ma być przybliżanie kultury żydowskiej, to inwestor powinien bardziej się postarać.

Śródborowianka - Otwock
Sebastian Phongavath
3/5

Największa zaleta ośrodka - spokój, jedynie słyszalne pociągi przejeżdżające obok ale to pikuś. Ale nocleg w okresie braku obłożenia ośrodka np. koloniami. Miła obsługa , śniadania były uzgadniane, nie tak jak w hotelach typu szwedzki stół. Wady? Pokój typu wczesny gierek , bez remontu od kilkunastu lat niestety. Oraz słaby zasięg internetu komórkowego. Jednak te wady były rekompensowane przez niską cenę za nocleg.

Śródborowianka - Otwock
Michał Paweł Jan Momot
5/5

Dobra lokalizacja, bo akurat blisko miejsc które chciałem odwiedzać, w ogóle miła i spokojna okolica, zrobiły już na wstępie dobre wrażenie. Warunki przebywania, komfort, poziom usług były zgodne z moimi oczekiwaniami i adekwatne do ceny, moim zdaniem atrakcyjnej. Świeże powietrze, otoczenie drzew, spokojna okolica - to wszystko sprawia że z zadowoleniem wspominam pobyt tam i jak najbardziej w przyszłości będę skłonny skorzystać z tej oferty i raz jeszcze wybrać to miejsce.

Śródborowianka - Otwock
Agata Skatuła
1/5

Pokój, ktorym mieliśmy przyjemność nocować był poniżej krytyki. Brudne ściany, podłogi nie widziały mopa chyba pół roku, a najgorsze było przy oknach i jak się okazało za łóżkami i pod łóżkami. Multum pajęczyn i spacerujące tam pająki. Ochyda!!! Cały wystrój pamięta czasy głębokiej komuny. Nie wiem jakim cudem ten ośrodek przetrwał do dnia dzisiejszego. Odradzam pobyt w tej ruderze. Lepiej dopłacić 50zł, ale mieszkać przynajmniej przyzwoicie.

Śródborowianka - Otwock
Łukasz Pyciński
3/5

Standard całkiem niezły, pokoje z łazienką i tv, natomiast lata świetności ma już chyba za sobą przydałby się mały remont wnętrz. Droga dojazdowa strasznie dziurawa, jak większość dróg lokalnych w okolicy. Linia kolejowa ok 50m od ośrodka ale niezbyt uciążliwa.

Śródborowianka - Otwock
Tov Boker
5/5

Pięknie położony ośrodek. Przyroda, cisza, w pokojach czysto.

Śródborowianka - Otwock
Dariusz
2/5

Kto widział film Barei pt. "Miś" i pamięta przykręcane do stołu talerze, zapewne nie zdziwi się widząc podstawę czajnika przykręconą do taboretu na środku korytarza. Współczesnych, taki widok zadziwia. Jakość mebli, które pochodzą z pewnością wczesnego PRL, instrukcje umieszczone w ramce dla mieszkańców - to trzeba zobaczyć. Kto jest zbyt młody i nie zna minionej epoki, ten niech "wali tam jak w dym", będzie beka!

Śródborowianka - Otwock
Michał Mowiński
4/5

Cicho, spokojnie. Personel bardzo uprzejmy. W sam raz do nauki. Cena konkurencyjna jak na tą miejscowość. Pokoje czyste, ale trafiają się meble wymagające naprawy (w moim pokoju jeden z dwóch foteli miał zepsute siedzisko i się zapadał pode mną - ważę 80kg 😛 ).

Go up