Tanie Spanie - Rzeszotary

Adres: Legnicka 7, 59-222 Rzeszotary, Polska.
Telefon: 732760007.

Specjalności: Motel.

Opinie: Ta firma ma 61 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.1/5.

Lokalizacja Tanie Spanie

Cześć Szukasz informacji na temat Tanie Spanie Jesteś w dobrej stronie

Tanie Spanie znajduje się w Polsce, w miejscowości Rzeszotary, dokładnie przy Adres: Legnicka 7, 59-222 Rzeszotary, Polska. Jeśli potrzebujesz ich kontaktu, możesz skorzystać z numeru Telefon: 732760007.

To miejsce jest szczególnie znane z Specjalności: Motel. Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz się czuł komfortowo i relaksujesz, to Tanie Spanie jest idealnym wyborem.

Na stronie Google My Business Tanie Spanie ma 61 opinii, co świadczy o dużym zaufaniu klientów do tej firmy. Średnia opinia wynosi 4.1/5, co jest bardzo dobry wynik.

Kiedy przyjedziesz do Tanie Spanie, zauważysz jego Charakterystyki. Posiadają one nowoczesne i wygodne pokoje, a także usługi na wyższym poziomie. Zaproponują Ci także wiele Innych usług, które pomogą Ci odpocząć i odnowić siły.

Czynności Tanie Spanie są bardzo przyjazne dla gości, a personel zawsze jest gotowy pomóc w każdej sytuacji. Dzięki temu możesz być pewien, że będziesz miał przyjemny i bezproblemowy pobyt.

Jeśli szukasz miejsca do odpoczynku w Rzeszotary, to Tanie Spanie jest idealnym wyborem. Ich usługi i komfortowe pokoje zapewnią Ci relaksujący i wygodny pobyt.

Nasz radą jest aby sprawdzić ich stronę internetową, żeby uzyskać więcej informacji i zobaczyć oferty specjalne. Zarezerwuj teraz i doświadcz komfort i wygodę Tanie Spanie. Nie zapomniesz tego miejsca

Recenzje dla Tanie Spanie

Tanie Spanie - Rzeszotary
Adam Staszkiewicz
1/5

Wszystko było by super gdyby nie dziwne odgłosy dobiegające z góry. Pozdrawiam

Tanie Spanie - Rzeszotary
Ewelina Wisnia
5/5

Świetne miejsce, pokoje zadbane i dobra cena.

Tanie Spanie - Rzeszotary
Agnieszka Kopycinska
5/5

Super miejsce na wypad z rodzinką. Dobre warunki, przemiła właścicielka. Pokoje, łazienki czyste, nie ma problemów z ciepłą wodą. Posiadają własny parking i ogród z tyłu domu, gdzie można miło spędzić czas.

Tanie Spanie - Rzeszotary
Adrian „TheChybaDiluu” Sawicki
4/5

Mili wlasciciele, niska cena, przyjemna atmosfera, sporo miejsca do wypoczynku. Jedyny minus to brak wlasnego parkingu i trzeba auto przy drodze zostawiac

Tanie Spanie - Rzeszotary
Drakkar Rudy
5/5

Tanio, właściciele uprzejmi i pomocni. Duży ogród gdzie można zorganizować wieczór.

Tanie Spanie - Rzeszotary
nati burnos
5/5

Wspaniała domowa atmosfera. Dużo miejsca do wypoczynku. Polecam

Tanie Spanie - Rzeszotary
Marcin Marcin
5/5

Chciałbym pozdrowić miłą panią z tatuaże na plecach

Tanie Spanie - Rzeszotary
stiwen
5/5

Polecam bardzo miła właścicielka i nie drogo

Go up