Wilczy Gród - Oborniki Śląskie

Adres: Wilczyn, Parkowa 4, 55-120 Oborniki Śląskie, Polska.
Telefon: 888110440.

Specjalności: Hotel.

Opinie: Ta firma ma 120 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.1/5.

Lokalizacja Wilczy Gród

Wilczy Gród to znany hotel, którego adres znajduje się w Wilczynie, przy Parkowej 4, w Obornikach Śląskich, 55-120 Polska. Można je łatwo skontaktować pod numerem telefonu: 888110440.

Na stronie internetowej hotelu znajdują się wszelkie informacje na temat jego usług i ofert. Wilczy Gród specjalizuje się w obsłudze gości jako hotel, oferując im komfort i wygodę podczas pobytu.

Przy planowaniu wyjazdu lub wypoczynku, Wilczy Gród to idealne miejsce. Hotel znajduje się w ładnej i spokojnej okolicy, co gwarantuje gościom relaksujący pobyt. W pobliżu znajdują się również interesujące miejsca do zwiedzania, dzięki czemu goście mogą połączyć odpoczynek z przygodą.

Wilczy Gród ma 120 opinii na Google My Business, co świadczy o dużym doświadczeniu w obsłudze gości. Średnia ocena hotelu wynosi 4.1/5, co wskazuje na wysoką jakość usług i satysfakcję gości.

Zalecamy skontaktowanie się z Wilczym Grodem poprzez jego stronę internetową w celu uzyskania więcej informacji i zarezerwowania pobytu. Przygotowani są do przywitania Cię i zapewnienia komfortowego i przyjemnego pobytu.

Recenzje dla Wilczy Gród

Wilczy Gród - Oborniki Śląskie
John C. Lewandowski
1/5

Ładny obiekt hotelowy, jednak brak wolnych wtyczek elektrycznych możliwych do wykorzystania w pokoju, tani plastikowy prysznic, kiepski widok (widoczne na moich zdjęciach), pokój całkowicie nie wygłuszony, po prośbie właściciela o włączenie ogrzewania (13°C na zewnątrz, 16°C w pokoju), spędziliśmy noc na mrozie, straciliśmy 2 godziny z właścicielem, ponieważ poprosił nas o zapłatę po raz drugi (rezerwacja opłacona na Booking.com, zwrócona przez booking.com po 2 godzinach rozmowy), nie polecam tego hotelu bez głębokich zmian ze strony administracji.

Aby zakończyć, wifi ultra wolne, LTE bardzo trudne do uzyskania.

Beau établissement hotelier, cependant, aucune prises électriques libre utilisable dans la chambre, douche en plastique cheap, vue minable (voir mes photos), chambre totalement non insonorisé, apres demande au propriétaire d'allumer le chauffage (13°C dehors, 16°C dans la chambre), nous avons passer la nuit dans le froid, nous avons perdue 2 heure avec le propriétaire car il nous a demandé de payer une seconde fois (réservation payée sur Booking.com, remboursé par booking.com après 2 heure d'appel), je ne recommande pas cette hotel sans changement profond de la part de l'administration.

Pour finir, wifi ultra lent, LTE tres dur à capter.

Nice hotel establishment, however, no free electric plugs usable in the room, cheap plastic shower, lousy view (see my pictures), room totally not soundproofed, after asking the owner to turn on the heating (13°C outside, 16°C in the room), we spent the night in the cold, we lost 2 hours with the owner because he asked us to pay a second time (reservation paid on Booking.com, reimbursed by booking.com after 2 hours of call), I don't recommend this hotel without a deep change from the administration.

To finish, wifi ultra slow, LTE very hard to get.

Wilczy Gród - Oborniki Śląskie
Weronika J
1/5

Totalna masakra... Nocleg zarezerwowany przez Booking. Rezerwacja potwierdzona. Wiadomość od hotelu przez Booking zostawiona. Godzina 22 przyjeżdżam na hotel a tu wielkie halo bo nagle Pan właściciel zarezerwował sobie dla kogoś in ego pokój. I że niby co ja mam teraz zrobić? Człowiek zmęczony po 12 godz pracy i jakiś nie do końca koleś mówi że nie ma pokoju dla mnie?!?! Kompletna żenada.. To są jakieś żarty. Nie polecam... Uważajcie na to miejsce... To jest jedną wielką tragedia. Brak szacunku dla drugiej osoby.. Dla potencjalnego klienta . Pragnę dodać że pracownicy z naszej firmy są w Państwa okolicy w każdy tydzień. Więc gratuluję straty klientów.

Wilczy Gród - Oborniki Śląskie
DJ Lechu
1/5

Witam. Nie polecam współpracy z właścicielem tego lokalu. Prowadziłem tam imprezę jako DJ w SYLWESTER 2017/2018, na zakończenie imprezy od właściciela usłyszałem słowa, że impreza była świetna, goście zadowoleni, co jest dla niego najważniejsze i, że zapłaci mi w ciągu tygodnia, ponieważ nie wszyscy jeszcze zapłacili (podpisaliśmy wtedy porozumienie). Tydzień mija aż do dziś, na co tłumaczy się tym, że nie ma pieniędzy oraz innymi wymówkami, a najbardziej zapadła mi w pamięci "słuchaj, mam dla Ciebie pieniądze, zadzwoń jutro i się zgadamy" - zawsze jak to słyszałem to nie odbierał telefonu następnego dnia. Podsumowując do tej pory dostałem jakieś 40% z całości - właściciel NIEKOMPETENTNY, żerujący na czyjejś krzywdzie- przestrzegam wszystkich mających zamiar pracować w tym lokalu.

Wilczy Gród - Oborniki Śląskie
Karolina Po
1/5

Ogólnie to bardzo dziwny obiekt. Rezerwując nocleg okazuje się że można korzystać tylko z wynajętego pokoju. Sale które są widoczne na zdjęciach są dostępne po dopłacie. Ogród już zamknięty, z grilla również nie można było już skorzystać. Właściciel wyjatkowo nieuprzejmy. Uważa że za wszystko należna jest dodatkowa opłata co nie jest opisane na stronie obiektu. Bardzo nieprzyjemny klimat. Nie polecam!

Wilczy Gród - Oborniki Śląskie
Lukasz Chochela
2/5

Jeśli chodzi o imprezy typu komunia, to cena nie adekwatna do tego co dostalismy na stole.Jedzenie ok ,ale ilosc i czas oczekiwania pozostawia wiele do życzenia.Od podania ziemniaków i surówki czekaliśmy 15 min na mięso!!! Ogółem goście wyszli głodni.

Wilczy Gród - Oborniki Śląskie
Ewelina Chochela
1/5

Jesli ktos chce dostać w menu komunijnym letni rosół w talerzyku wielkości filiżanki,ziemniaki letnie a 15 min później mięso (surówki brakło dla gości) , 2 rodzaje salatek ,śledzik z duuuuzą ilością cebuli zamiast sledzika , palete z cieniutko pokrojoną pieczenią i nic wiecej za 140 zl -dzieci i dorośli za osobę, to ten lokal tak właśnie serwuje.Chyba ktos tu ze mnie zrobił frajera przed całą rodziną .Kpina i moja rozpacz .Nie polecam !!!

Wilczy Gród - Oborniki Śląskie
Dawid Kulik
5/5

Bardzo fajne miejsce do spania. Samochodem 25 minut od Wrocławia - w godzinach szczytu można szybciej dojechać niż do centrum. Czyste i spokojne miejsce.

Wilczy Gród - Oborniki Śląskie
Artur Pieciuk
5/5

Polecamy, swietna obsluga, wspaniala kuchnia. Organizacja wesela profesjonalna. Lokalizacja wymarzona, spokoj i cisza. Warto przyjechac nawet z Wroclawia.
PS. Kluski śląskie najlepsze

Go up