Willa u Źródeł - Pilica

Adres: Osiedle Wilcze Doły 1, 42-436 Pilica, Polska.
Telefon: 606461405.
Strona internetowa: willauzrodel.pl.
Specjalności: Hotel, Pensjonat.

Opinie: Ta firma ma 93 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Willa u Źródeł

Czy szukasz idealnego miejsca na wypoczynek lub organizację imprezy Poznajmy więc Wille u Źródeł

Umiejscowiona w Pilicy przy adresie: Osiedle Wilcze Doły 1, 42-436 Pilica, Polska, ta lokalizacja obfituje w malownicze pejzaże i czyste powietrze, idealne do relaksu i regeneracji.

Wille u Źródeł to kombinacja hotelu i pensjonatu, który oferuje pełną wygodę i profesjonalną obsługę.

Firma posiada 93 recenzje na Google My Business, co świadczy o dużym doświadczeniu i sprawozdliwości w dbaniu o swoich gości.

Średnia ocena 4.4/5. świadczy o wysokiej jakości usług i satysfakcji klientów.

Wille u Źródeł dysponuje również własną stroną internetową: willauzrodel.pl

Osiągnąć ją można pod numerem telefonu: 606461405.

Cześć oferty Wille u Źródeł obejmuje:

  • Wypoczynek w malowniczej okolicy
  • Organizację imprez i uroczystości
  • Pokój i wygodę w hotelu i pensjonacie
  • Profesjonalną obsługę i gościnność

Zalecamy odwiedzenie Wille u Źródeł każdemu, kto poszukuje miejsca na relaks, wypoczynek lub organizację imprezy.

Skorzystaj z okazji i odwiedź stronę internetową Wille u Źródeł, aby dowiedzieć się więcej o ich ofercie i usługach.

Skontaktuj się z nimi, aby zaplanować niezapomniany wypoczynek lub wydarzenie.

Recenzje dla Willa u Źródeł

Willa u Źródeł - Pilica
Szaman Tasunka
5/5

Standard bije na głowę całą okolicę. Bardzo miła obsługa, czyste pokoje a przede wszystkim łazienka. Dostęp w kuchni do ekspresu... kawa, mleko... wszystko było. W lodówce cola, mleko, lody... super.

Willa u Źródeł - Pilica
Marlena Żejmo
5/5

Gorąco polecamy! Cudowni właściciele, bardzo ciepli i serdeczni. Życzliwie podchodzący do wszystkich potrzeb gości, szczególnie naszej grupy. Bardzo polecamy, wrócimy?

Willa u Źródeł - Pilica
JoAnka
5/5

Co mogę powiedzieć .Kto lubi wypoczynek w miejscu gdzie nie ma tłumów (jest to mały ośrodek nie jakiś tam nadmorski kurort) Atmosfera niepowtarzalna Gospodarze wspaniali. Jest wszystko co potrzeba żeby dobrze wypocząć,zrelaksować się.Polecam.

Willa u Źródeł - Pilica
Katarzyna Krzesińska
5/5

Urocze miejsce, położone wśród drzew, w pobliżu jeziora i wszystkich najpiękniejszych atrakcji Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Domki ładnie utrzymane, w środku wszystko co niezbędne, by mile i wygodnie spędzić czas. Na zewnątrz leżaki i duży basen, w którym po całodziennych wędrówkach przyjemnie było się zrelaksować. Mili i uśmiechnięci Gospodarze obiektu dopełniają całości udanego, relaksującego wypoczynku w tym miejscu. Polecam serdecznie.

Willa u Źródeł - Pilica
Tomasz Skrzypczyński
5/5

Ciekawe miejsce z atrakcjami. Sauna, bania, mini basen i pub z piwami kraftowymi. Normalnie cuda ?

Willa u Źródeł - Pilica
Adam Ulacha
5/5

Wszystko czego potrzebuje piechur na szlaku i pewnie z nawiązką - gorący prysznic, wygodne łóżko, miła obsługa, dobrze wyposażona kuchnia, ustronna, ładna okolica. I nawet TV w pokoju. W lato pewnie wiele innych atrakcji - basenik, grill, leżaki itd.

Willa u Źródeł - Pilica
Mar cin
1/5

Cena kosmiczna jak za warunki. Nocowalismy w domku Brda. W "w pełni wyposazonej kuchni" nie było nawet kuchenki, właściciele znaleźli co prawda małą indukcję ale jedyny garnek który chciał na niej działać to stary polewa ny garnuszek. Zimno jak w pasiarni, szpary w ledwo domykajacych się drzwiach. Zaduch. "Ciepła woda" z zabytkowych przepływowych podgrzewaczy wody. Nad umywalka w łazience zabytetkowy podgrzewacz z lat 70-80 - jedyna funkcją jaką pełnił to włączanie kolorowych lampek przy odkreceniu wody. Ale przecież 100m dalej w "Willi pod źródłami" są prysznice i możecie tam się umyć". Za "nieużywany domek" którego na co dzień nie wynajmuje "bo jest do remontu" 200zl za dobę, Pani spisała liczniki na prąd i "jak bedzie się dogrzewać to będziecie musieli dopłacić bo to nie jest wliczone w cenę". Spałem w dresie pod kocem i w czapce. Masakra.

Willa u Źródeł - Pilica
Joanna Nowicka
5/5

W ostatniej chwili udało nam się znaleźć nocleg na weekend, właśnie tu wśród drzew... Cisza, spokój... Domki drewniane, zadbane. Duży plus za basen. Świetna baza wypadowa np. do Ogrodzienca. Nowi gospodarze sympatyczni i dbający o to, by goście byli zadowoleni ☺️ Polecam!

Go up