Wiosełko - ośrodek wypoczynkowy - domki, kajaki, sauna - Cieksyn

Adres: Nasielska, 05-192 Cieksyn, Polska.
Telefon: 881651651.
Strona internetowa: wioselko.pl.
Specjalności: Wypożyczalnia kajaków, Bar i grill, Noclegi ze śniadaniem, Biuro organizujące spływy kajakowe, Organizator imprez, Organizator spływów, Sauna.
Inne ważne informacje: Zatrudnia uchodźców, Prezentuje się jako firma należąca do kobiety, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Miejsca dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Miejsce przyjazne dla osób transpłciowych, Przyjazne dla osób LGBTQ+.
Opinie: Ta firma ma 953 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Wiosełko - ośrodek wypoczynkowy - domki, kajaki, sauna

Wiosełko - ośrodek wypoczynkowy - domki, kajaki, sauna to idealne miejsce dla osób poszukujących relaksu i aktywnego spędzenia czasu w Polsce. Zlokalizowany w miejscowości Cieksyn, w Nasielska, ten ośrodek oferuje szeroki zakres atrakcji dla wszystkich gości.

Specjalnością Wiosełka są wypożyczalnia kajaków, bar i grill, noclegi ze śniadaniem, biuro organizujące spływy kajakowe, organizator imprez, organizator spływów oraz sauna. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od preferencji i potrzeb.

Ośrodek wyróżnia się również innymi ważnymi informacjami, takimi jak zatrudnianie uchodźców, bycie firmą należącą do kobiety, dostępność wejścia i udogodnień dla osób na wózkach, toalety i miejsca dla osób na wózkach oraz przyjazne podejście dla osób transpłciowych i LGBTQ+.

Zdaniem gości, Wiosełko cieszy się dobrą opinią, o czym świadczy aż 953 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi imponujące 4.5/5, co potwierdza wysoką jakość usług świadczonych przez ten ośrodek wypoczynkowy.

Dla wszystkich zainteresowanych spędzeniem czasu w pięknym otoczeniu, korzystając z różnorodnych atrakcji i udogodnień, Wiosełko jest idealnym miejscem na wypoczynek. Zachęcamy do kontaktu poprzez stronę internetową wioselko.pl, gdzie można znaleźć więcej informacji, zarezerwować pobyt i skorzystać z bogatej oferty ośrodka.

Recenzje dla Wiosełko - ośrodek wypoczynkowy - domki, kajaki, sauna

Wiosełko - ośrodek wypoczynkowy - domki, kajaki, sauna - Cieksyn
Valentyna Rolia
1/5

PLUSKWY!!!! Zostałam pogryziona przez pluskwy ! Zadzwoniłam do właściciela i dostałam odpowiedź: że nigdy nic takiego nie było i że to Państwo ze sobą przywieźli. Chwilę później powiedział że coś takiego się zdarza w hotelach i takich domkach?! Naprawdę! to może czasami trzeba robić jakieś porządki z tym jeżeli coś takiego może się zdarzyć
Napewno zgłoszę to sanepidu jak i to że nie dostaliśmy żadnych paragonów fiskalnych za wynajem domku, za wynajem jacuzzi, za wynajem sauny jak i za palenia ogniska!

Wiosełko - ośrodek wypoczynkowy - domki, kajaki, sauna - Cieksyn
Natalia Dobra
1/5

Nie polecam tego miejsca! Przez telefon mówią jedną kwotę, a jak przyjechaliśmy, to zapłaciliśmy a kilkaset złotych więcej. Bardzo brudno w domkach, po pierwszej nocy nas ugryzli pluskwy, właściciel powiedział że to my przywieźli. Omijajcie to miejsce

Wiosełko - ośrodek wypoczynkowy - domki, kajaki, sauna - Cieksyn
Ольга Кривонос
3/5

Zalety obejmują lokalizację, piękne otoczenie, spójne wystrojem i bliskość do Warszawy.
Niestety są także wady.
W domkach brakuje szaf, dość brudno, w łazience brak półki w szafce, nie ma suszarki do włosów, na parterze jest bardzo zimno, a na piętrze bardzo gorąco, brak zasłon na oknach, więc wieczorem jesteście widoczni dla wszystkich. Ponadto chciałbym zauważyć, że właściciel domków niechętnie zgadza się na płatność kartą, mieliśmy też nieprzyjemną sytuację z brakiem prądu w nocy, i bardzo przykro, że nie otrzymaliśmy empatii ani przynajmniej współczucia ze strony właściciela - odpowiedział nam, że to nie jego wina.

Ogromnym plusem jest wspaniały człowiek, który opiekuje się sauną i terenem - bardzo miły, uprzejmy człowiek, który naprawdę pomagał nam w różnych sprawach!

Wiosełko - ośrodek wypoczynkowy - domki, kajaki, sauna - Cieksyn
Сергей Торский
1/5

Pluskwy!Nie polecam ! Moja dziewczyna jest cała pogryziona , w pokojach brud za wszystko trzeba dopłacać , zero paragonów fiskalnych i niema opcji opłaty kartą NIE POLECAM

Wiosełko - ośrodek wypoczynkowy - domki, kajaki, sauna - Cieksyn
Marcin Marcin
5/5

Jesteśmy zadowoleni z wypoczynku w domku Wiosełka.
Komfortowo spędziliśmy tam 3 noce z trójką małych dzieci.
Obsługa obiektu bardzo pomocna.
Pozdrawiamy!

Wiosełko - ośrodek wypoczynkowy - domki, kajaki, sauna - Cieksyn
Iwona
5/5

Pierwszy spływ kajakowy w życiu. Wrażenia super. Rzeczka płyciutka, więc lęk przed wywrotką był mniejszy ? Na szczęście obyło się bez " przypadkowej kąpieli" ?.
Pierwszy raz na kajakach i trasa 11km pokonana bez trudu. Byliśmy ekipą 6-osobową i wszyscy zadowoleni. I dorośli i dzieci ? Cała organizacja bez zarzutu, transport w miejsce rozpoczęcia spływu gratis. Trasa spokojna, można po drodze zatrzymać się przy dzikich plażach. Widoczki super. Pełen chillout na łonie przyrody. Polecam 100%

Wiosełko - ośrodek wypoczynkowy - domki, kajaki, sauna - Cieksyn
Patrycja R
1/5

Miejsce ma potencjał, jednak jest zarządzane przez właściciela, który nastawiony jest jedynie na zysk. Toaleta płatna 2zl za każde wejście, „prysznic” tylko dla ludzi o mocnych nerwach - woda lodowata, a od ludzi siedzących zaraz obok przy barze oddziela jedynie zasłonka 😉
Miejsce ma charakter miejsca wypoczynkowego, jednak z wypoczynkiem nie ma nic wspólnego. Po całym dniu spędzonym w kajaku człowiek ma ochotę odpocząć, jednak właściciel nie ma nic przeciwko organizowaniu głośnych imprez na terenie ośrodka. Po poinformowaniu właściciela, że impreza nie ma zamiaru szybko się skończyć, a spać się przy takiej muzyce i krzykach nie da, umył od tego ręce.
Wybierając się pod namiot do wiosełka polecam zaopatrzyć się w zatyczki do uszu, a najlepiej polecam omijać to miejsce, chyba że ktoś lubi „odpoczywać” przy krzykach i głośnej muzyce z ludźmi, którzy kulturę osobistą zostawili gdzieś jeszcze w życiu płodowym.

Wiosełko - ośrodek wypoczynkowy - domki, kajaki, sauna - Cieksyn
Mariusz Pawlak
5/5

Pokoi nie ocenie bo nie korzystałem, w barku trochę drogo. Natomiast obsługa bardzo dobra, a spływy kajakowe prima sort. Świetne usytuowanie pozwala dogodnie do czasu i zapału dobrać długość tras. Trasy malownicze ?

Go up