Wioska Rybacka Wilga - Wilga

Adres: Stawowa 9, 08-470 Wilga, Polska.
Telefon: 512464846.
Strona internetowa: wioskarybackawilga.pl.
Specjalności: Noclegi.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 71 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.9/5.

Lokalizacja Wioska Rybacka Wilga

Wioska Rybacka Wilga to urocze miejsce położone w miejscowości Wilga, Polska. Znajduje się pod adresem Stawowa 9, 08-470 Wilga. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 512464846. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej: wioskarybackawilga.pl.

Jedną z głównych specjalności Wioski Rybackiej Wilga są noclegi. Oferują one komfortowe warunki i przytulną atmosferę dla gości. Dodatkowo, warto zauważyć, że obiekt ten jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych, z parkingiem i wejściem dostępnym dla osób na wózkach.

Ta firma cieszy się dobrą reputacją, jak świadczy o tym ich opinie. Zdobyła aż 71 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 3.9/5. To dowodzi zadowolenia klientów z usług i atmosfery panującej w Wiosce Rybackiej Wilga.

Dla osób poszukujących relaksującego pobytu w przyjemnym otoczeniu, Wioska Rybacka Wilga może być idealnym miejscem. Znajduje się w urokliwej okolicy, sprzyjającej wypoczynkowi i relaksowi. Dodatkowo, dogodna lokalizacja umożliwia łatwy dostęp do atrakcji turystycznych w okolicy.

Zespół Wioski Rybackiej Wilga serdecznie zaprasza do kontaktu poprzez ich stronę internetową. Nie wahaj się zarezerwować noclegu i cieszyć się urokiem tego miejsca. Odwiedź ich stronę już dziś!

Recenzje dla Wioska Rybacka Wilga

Wioska Rybacka Wilga - Wilga
Alewro Alewro
1/5

Brudna łazienka, szafki biurowe zamiast normalnych mebli, pourywane uchwyty, brudna lodówka z jakiegoś sklepu, zalepione pokoje i na deser karaczany wypełzające ze wszystkich kątów. Za te cenę to jakiś absurd. Wisienką na torcie był właściciel, który w karaluchach i ogólnym brudzie nie widział nic złego i próbował odwrócić kota ogonem, że chcemy pieniądze od niego wyłudzić. Nie polecam.

Wioska Rybacka Wilga - Wilga
Maksim Svechnikov
5/5

Bardzo dobra lokalizacja. Wszystko spodobało się, mieliśmy impreze integracyjną i nieczego nam nie zabrakło. Plaża, grill, miła atmosfera i domki ok! Polecam!

Wioska Rybacka Wilga - Wilga
\\
1/5

Miejsce bardzo brudne i śmierdzące, do tego ciekawy personel, który twierdzi, że tu musi być brudno bo przecież przyjeżdżasz się tu napić ze znajomymi, więc szczytem bezczelności byłoby wymaganie ludzkich warunków. Do tego zapłaciliśmy za 5 łóżek, w domku były tylko 3, personel powiedział, że doniesie pozostałe dwa, ale dziwnym trafem nagle skończyły się zapasowe łóżka.
Jako smaczek dodam wyposażenie domków, które składa się ze starych szafek biurowych (wyprzedaż po mordorze, office 2000 vibe), lodówki, która służyła kiedyś w sklepie/klubie (taka witryna) i 3 rozjechanych wersalek. I serio, w domkach nie ma nic więcej poza tym xD Taka januszerka pełną gębą w zawyżonej cenie.

Wioska Rybacka Wilga - Wilga
bartzt
1/5

Brak ciszy nocnej to jakiś smutny żart. Patologiczne towarzystwo z domku obok wróciło z klubu o 6:30 i postanowiło obudzić wszystkich w promieniu 500m muzyką z metrowego głośnika.

Wioska Rybacka Wilga - Wilga
Edyta Wojciechowska
2/5

Miejsce na pierwszy rzut oka wydaje się dość sympatyczną alternatywą na weekendowy wypad ze znajomymi. Bardzo ładna okolica nieopodal Warszawy i schludne domki. Jednakże klimat tego miejsca psuje organizacja właścicieli, którzy na wszystkim chcą zaoszczędzić. Brak sztućców, lodówki o gabarytach mieszczących jedzenie dla 6 osób jakie mogą być zakwaterowane w domku. Ponadto dla gości domków wyjście na plażę jest dodatkowo płatne. Restauracja totalny dramat! Zatrułyśmy się z koleżankami starym odgrzewanym jedzeniem. Reakcja kelnerki na pomylone zamówienie "To nie mój problem". Wszystkie ryby z menu w wiosce rybackiej mrożone...Podsumowując miejsce z potencjałem, ale niestety ogólne wrażenie dość negatywne.

Wioska Rybacka Wilga - Wilga
Harez
5/5

Bardzo fajne miejsce na wydarzenia typu wieczór kawalerski/panieński, piękny widok przy zachodzie i wschodzie słońca i klub mega music 3 minuty drogi z buta, polecam żeby się wyszaleć.

Wioska Rybacka Wilga - Wilga
Monika Muszyńska
5/5

Super miejsce na imprezy typu wieczór panieński. Domek był tuż nad wodą. Bardzo ładna okolica. Dobry kontakt z obsługą.

Wioska Rybacka Wilga - Wilga
Natalia Perucka
5/5

Super miejsce na wypoczynek jak i lowienie rybek. Opiekun i pracownicy przemili. Napewno jeszcze wrócimy.

Go up