Wityng Sp. z o.o. Ośrodek szkoleniowo - wypoczynkowy - Mikorzyn

Adres: Mikorzyn 1A, 62-561 Mikorzyn, Polska.
Telefon: 632707021.
Strona internetowa: wityng.pl.
Specjalności: Hotel.

Opinie: Ta firma ma 1776 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Wityng Sp. z o.o. Ośrodek szkoleniowo - wypoczynkowy

Szanowny Czytelniku,

chciałbym polecić Wam Wityng Sp. z o.o. Ośrodek szkoleniowo - wypoczynkowy, znajdujący się w malowniczym Mikorzynie przy adresie: Mikorzyn 1A, 62-561 Mikorzyn, Polska. Firma ta można też skontaktować pod numerem telefonu 632707021 lub poprzez oficjalną stronę internetową wityng.pl.

Wityng Sp. z o.o. Ośrodek szkoleniowo - wypoczynkowy specjalizuje się w usługach hotelowych, oferując odwiedzającym wygodne i nowoczesne pokoje oraz kemping. Ich lokalizacja w bliskim sąsiedztwie atrakcji turystycznych, takich jak jeziora i lasy, czyni je idealnym miejscem do odpoczynku i relaksu.

Na stronie internetowej firmy znajdziesz wiele informacji o ich usługach i ofertach, w tym również cennik. Na Google My Business przedsiębiorstwo ma 1776 recenzji, co świadczy o dużym doświadczeniu i profesjonalizmie ich zespołu. Średnia ocena wynosi 4.4/5, co jest znakomitym wynikiem i potwierdza wysoką jakość ich usług.

Jeśli szukasz miejsca do organizacji szkoleń lub zorganizowania spokojnego i wygodnego pobytu w pięknej okolicy, to Wityng Sp. z o.o. Ośrodek szkoleniowo - wypoczynkowy to idealne miejsce dla Ciebie. Polecamy skorzystanie z oferty tej firmy i zapoznanie się bliżej z ich usługami poprzez oficjalną stronę internetową.

Nie wahaj się zadzwonić lub napisać do nich e-maila, aby uzyskać więcej informacji lub zarezerwować swoje miejsce. Są pewni, że zapewnią Ci profesjonalną i przyjazną obsługę.

Polecamy

Recenzje dla Wityng Sp. z o.o. Ośrodek szkoleniowo - wypoczynkowy

Wityng Sp. z o.o. Ośrodek szkoleniowo - wypoczynkowy - Mikorzyn
tomasz treichel
2/5

Generalnie nie polecam. Hotel organizuje kilka imprez na raz a goście meldowani są w pokojach bezpośrednio nad salami imprezowymi. Nie idzie zasnąć w nocy przez ogłaszającą muzykę. Standard pokoi niski, lekko brudne i zanurzone. Jedzenie ujdzie. Tak naprawdę jedyny plus do tereny zielone i jezioro. Nie polecam, raczej nie wrócę.

Wityng Sp. z o.o. Ośrodek szkoleniowo - wypoczynkowy - Mikorzyn
Łukasz Wincencik
5/5

Hotel oferuje duży bezpłatny parking, piękne otoczenie wokół budynku, cicha i spokojna okolica. Obsługa hotelu sympatyczna i pomocna. W pokoju jak i w łazience czysto, łóżko wygodne, na wyposażeniu TV, woda mineralna, w łazience zestaw kosmetyków. W restauracji zamówione danie bardzo smaczne. Śniadania niestety ze względu na niski sezon dość ubogie, serwowane do stolika.

Wityng Sp. z o.o. Ośrodek szkoleniowo - wypoczynkowy - Mikorzyn
Anna Bryk
2/5

Dobrze wygląda tylko z zewnątrz. Niski standard pokoi, jedzenie podobnie. W restauracji bardzo mało stolików - jeśli jest nieco więcej gości to jest problem z miejscami.

Wityng Sp. z o.o. Ośrodek szkoleniowo - wypoczynkowy - Mikorzyn
Filip Siemiński
2/5

W niektórych miejscach hotelu nie było praktycznie zasięgu, maksymalnie 2 kreski obsługa też bardzo słaba, Kijowe jedzenie, jedynie pokoje ratują trochę sytuacje chociaż też z usterkami, serdecznie nie polecam.

Wityng Sp. z o.o. Ośrodek szkoleniowo - wypoczynkowy - Mikorzyn
Joanna Rybarczyk
4/5

Sylwester... niektóre potrawy nie smakowały mi, jedzenia dużo,no i muzyka bbaarrddzzoo głośna, szczególnie basy,przy niektórych utworach widziałam osoby schodzące z parkietu zatykając uszy,tak więc nie wrócę w przyszłym roku,cena nie była niska,więc oczekiwałam stosownego poziomu..

Wityng Sp. z o.o. Ośrodek szkoleniowo - wypoczynkowy - Mikorzyn
Jan Kuptz
5/5

Mimo że były tu właśnie połowinki jakiegoś technikum zadbano byśmy mieli ciszę i spokój. Łatwo tu zrobić wesele czy duży event rodzinny lub komercyjny. Poradzą sobie z wieloma rzeczami jednocześnie...

Wityng Sp. z o.o. Ośrodek szkoleniowo - wypoczynkowy - Mikorzyn
Ilona Dziminska
3/5

Mieliśmy tu zorganizowane przyjęcie weselne wraz z noclegiem w domkach pokoje czyste wraz z ręcznikami, jedzenie smaczne, obsługa przyjazna. Rozczarowania doznałam przy odbiorze potraw po przyjęciu nie wszystkie potrawy zostały zwrócone a było tego dużo bo nie było poprawin jedynie otrzymałam rekompensatę za częściowo zjedzony tort czuję się oszukana to tak jak bym w sklepie zapłaciła za towar a nie otrzymała go, kto pozwala na takie praktyki od pani Menadżer Anny usłyszałam bezsensowne odpowiedzi .Przykro ale nie polecam zapłaciłam za towar którego nie otrzymałam w całości Obsługa otrzymała wynagrodzenie, i karygodne jest żeby decydowała co zwrócić

Wityng Sp. z o.o. Ośrodek szkoleniowo - wypoczynkowy - Mikorzyn
Adrian Czajkowski
5/5

Mieliśmy przyjemność mieć ślub i wesele w tym miejscu. Lepiej trafić nie mogliśmy. Super pomocna i wiecznie uśmiechnięta Pani Ania spowodowała, że ten niezwykle stresujący dla nas czas minął w stosunkowo spokojnej atmosferze 🙂
Obsługa sali, pomimo niezwykle gorącej pogody i ogólnego zamieszania w całym ośrodku (w tym samym czasie miała miejsce impreza na tysiąc osób) zdecydowanie podołała zadaniu. Wszystko zostało tak zaplanowane, że nawet nasz ślub w plenerze mógł odbyć się w ciszy! Chapeau bas!
Serdeczne podziękowania dla Pani Ani i całej obsługi!
Standard pokoi mógłby może być na trochę wyższym poziomie (szczególnie dokuczliwy brak klimatyzacji). Wystawiam jednak w tej kategorii maksa również, ponieważ obsługa powinna dostać jeszcze więcej gwiazdek, ale brakło skali. Także ekstra gwiazdka z obsługi wędruje do oceny pokoju! 🙂 Polecam!

Go up