Zajazd Forest - Brzozów

Adres: Brzozów 35, 08-300, Polska.
Telefon: 257410422.

Specjalności: Hotel.

Opinie: Ta firma ma 335 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.1/5.

Lokalizacja Zajazd Forest

Zajazd Forest to uroczy hotel położony w miejscowości Brzozów w Polsce, pod adresem Brzozów 35, 08-300. Obiekt oferuje wysoką jakość usług i komfortowe warunki pobytu dla swoich gości. Można skontaktować się z hotelem pod numerem telefonu 257410422.

Specjalnością Zajazdu Forest jest obsługa hotelowa, co oznacza, że goście mogą spodziewać się profesjonalnej i przyjaznej obsługi na każdym etapie swojego pobytu. Dodatkowo, hotel oferuje różnorodne udogodnienia, które sprawią, że pobyt będzie jeszcze bardziej przyjemny.

Ta firma zgromadziła imponującą liczbę recenzji na Google My Business - aż 335 opinii. Średnia ocena Zajazdu Forest wynosi 4.1/5, co świadczy o wysokim poziomie zadowolenia gości i jakości świadczonych usług.

Jeśli szukasz miejsca na relaksujący pobyt w przyjemnej atmosferze, Zajazd Forest jest doskonałym wyborem. Położony w pięknym otoczeniu, zapewnia możliwość wypoczynku i relaksu w otoczeniu natury.

Jeśli jesteś zainteresowany/a rezerwacją pobytu w Zajeździe Forest, zachęcamy do skontaktowania się z hotelem poprzez ich stronę internetową. Tam znajdziesz więcej informacji na temat dostępności pokoi, cen oraz dodatkowych usług oferowanych przez hotel.

Nie wahaj się skorzystać z gościnności Zajazdu Forest i zarezerwować swój pobyt już teraz! Będziesz mógł/mogła cieszyć się wyjątkowym doświadczeniem w przyjaznym i eleganckim otoczeniu.

Recenzje dla Zajazd Forest

Zajazd Forest - Brzozów
Patrycja Czajkowska
1/5

W zarezerwowanym pokoju nr 13 buszowała MYSZ! Chodziła w nocy, rozrzuciła pozostawione na stole jedzenie. Ta informacja nie zrobiła żadnego wrażenia na recepcjonistce tak wiec najwyraźniej nie była to dla nich żadna niespodzianka, a mimo to nic z tym nie robą. Recepcjonista stwierdziła jedynie, że przekaże informację właścicielom i tyle w temacie. Kolejnym minusem jest straszny smród pod prysznicem z odpływu. Jeśli właściciele nie interesują sie tematem może czas żeby zainteresował sie sanepid. NIE POLECAM

Zajazd Forest - Brzozów
Bartłomiej Kopeć
5/5

Fantastyczne jedzenie! Wszystko na najwyższym poziomie!!
Jedzenie rewelacyjne.
Byłem na weselu i jestem pod ogromnym wrażeniem obsługi i jakości jedzenia.
Na serio polecam!

Zajazd Forest - Brzozów
Love UCSB
1/5

Placek po węgiersku niesmaczny-twarde mieso, karkówka przypalona a dekoracje na talerzu śmieszne. Lokal w wystroju średniowiecznej karczmy która sąsiaduje z antyczno-barokową salą weselną. Niestety nie polecam.

Zajazd Forest - Brzozów
Klaudia Olbrich
5/5

Pokój czysty , przestronny, miła obsługa, pyszne śniadanie

Zajazd Forest - Brzozów
Karolina Rusjan-Mendel
2/5

Pani z obsługi bardzo miła ale jedzenie fatalne. Zamówione 3 obiady niestety nie zostały podane wszystkie jednocześnie tak wiec jedna osoba jadła a dwie się przyglądały. Pierwszy obiad był zimny i został zwrócony do podgrzania. Dwa pozostałe już gorące ale mięso kompletnie nie przyprawione. Niestety kolejny raz już nie odwiedzę tego miejsca i nie polecam nikomu.

Zajazd Forest - Brzozów
Sebad13
4/5

Jedzienie super,klimat super,obsługa super,ale brakuje tam kogoś od bieżących napraw. Braki w płytkach na samym wejściu to bardzo zła reklama zajazdu.

Zajazd Forest - Brzozów
pawel karpiej
1/5

Wstąpiłem z rodziną na obiad. Na wstępie wygląd obiektu z zewnątrz , jakby był opuszczony ,za budynkiem kontenery na śmieci jako centralny punkt widokowy , wokół pozarastane , przed wejściem połamane płytki. Najważniejsze jednak jest jedzenie, a tu porażka. Placek po węgiersku- prawie sama mąka , twardy bez smaku , sos z jakiś resztek mięsa, obrzydliwe. Żeberka w sosie , twarde , jakby były odgrzewane kilka razy , suche , sos sztuczny. Zestaw surówek- na 99% z przemysłowych wiader, na pewno tego nie przygotowują na bieżąco . Pierogi z serem i śmietaną, czuć tylko jakiś sztuczny aromat, ser jakby z gumy. Do tego z zamówienia nie wszystko dotarło, może i lepiej . Tak kiepskiego zajazdu nie miałem okazji odwiedzić jeszcze nigdy . Z zamówionych dań większość została, szkoda marnować jedzenie ale tego nie dało się jeść, a później przez cały wieczór jeszcze ból brzucha, nie wiem co tam za świństwo dodają albo jak stare były składniki . Atmosfera wewnątrz grobowa , tak na dokładkę. Nie polecam , w okolicy są dużo lepsze restauracje więc omijać to miejsce z daleka .

Zajazd Forest - Brzozów
Asia Korczak
2/5

Jedzenie smaczne i ta tym by się plus skończył…
Pani kelnerka dodaje większa sumę na paragon, dziś miałam okazję pić kawę za 40pln. Ostatecznie Pani oddała różnice którą nabiła wyjmując z własnego portfela pieniądze. Była bardzo nie zadowolona,że dopatrzyliśmy się tego oszustwa, śmiejąc się mi twarz oddała pieniedze. Myślałam,że napiwek jest dobrowolny dla obsługi ale widzę,że u nich napiwek odbiera się w ten sposób.

Go up