Zamek Grodziec - Grodziec

Adres: Grodziec 111, 59-516, Polska.
Telefon: 504051022.
Strona internetowa: grodziec.net.
Specjalności: Zamek, Obiekt historyczny, Atrakcja turystyczna.
Inne ważne informacje: Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 7604 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.8/5.

Lokalizacja Zamek Grodziec

Szukasz interesującego miejsca na wycieczkę Zapoznaj się ze Zamkiem Grodziec

Zamek Grodziec to historyczny obiekt, znajdujący się w Grodziec 111, 59-516, Polska. Możesz go odwiedzić przez telefon 504051022 lub poprzez witrynę internetową grodziec.net.

Atrakcja ta jest idealna dla wszystkich, którzy interesują się historią i kulturą. Jest ona doskonała również dla dzieci. Na stronie internetowej znajdziesz wszelkie informacje na temat godzin otwarcia, cen biletów i aktualnych wydarzeń.

Zamek Grodziec oferuje wiele specjalności, w tym zwiedzanie zamku, zwiedzanie obiektu historycznego oraz atrakcji turystycznej. Jest ona znana z doskonałego serwisu i przyjaznej atmosfery.

Na portalu Google My Business Zamek Grodziec ma 7604 recenzji i średnia ocena wynosi 4.8/5. To znak, że miejscowość jest godna polecenia.

Czy szukasz interesującego i historycznego miejsca na spędzanie czasu Wybierz Zamek Grodziec i skontaktuj się z nimi przez ich witrynę internetową. Zapewne będzie to wycieczka, o której będziesz długo pamiętał.

Recenzje dla Zamek Grodziec

Zamek Grodziec - Grodziec
Michal Korpyta
5/5

Fajna opcja na rodzinny wypad, 28zł zwiedzanie czyli naprawdę niewiele w dzisiejszych czasach. Zamek miał szczęście i opiekun naprawdę dba o ten zabytek, widać że wiele rzeczy już zabezpieczono wejść można wszędzie z przewodnikiem lub bez, na stronie zamku e-przewodnik. W zamkowej jadłodajni jedliśmy pierogi ruskie 25 zł za 8 sztuk, smaczne takie domowe i sporej wielkości da się najeść. Darmowy parking, w majówkę ekipa z ochotniczej straży pożarnej zarządzała ruchem i miejscami postojowymi (dzięki) było tłocznie ale bez chaosu. Ten zamek żyje, jest restaurowany dajcie im zarobić bo warto.

Zamek Grodziec - Grodziec
Monika Lipowicz
5/5

Wejście dla dorosłych 28 zł wiec cena w porządku, obsługa bardzo miła i przyjemna. Trafiliśmy na opowieści starszej Pani przewodnik mimo ze bardzo miła to trochę „meczy” opowiadaniem, nie do końca potrafi wciągnąć w historie. Zamek super ze daje dostęp do replik można dotknąć dzieciaki maja zabawę. Jest czysto, zadbanie urokliwe miejsce godne odwiedzenia 😉

Zamek Grodziec - Grodziec
Umad „Umad0z” 0z
3/5

Mocno mieszana ocena, jak za ceny biletów to zamek nie oferuje za dużo. Pierwsze co rzuca się w oczy to to, że zamek jest zaniedbany. Wyższe kondygnacje oznaczone jako "wchodzisz na własne ryzyko" barierki nie pierwszej młodości, w niektórych przypadkach ich mocowanie budzi sporo wątpliwości. W środku brak jakichkolwiek opisów przedstawianych eksponatów - nie wiadomo czy w ogóle są powiązane z zamkiem, niektóre przedmioty rozłożone byle jak. Nie było również nikogo kto by pilnował eksponatów. Z plusów to wielkość zamku, jest co zwiedzać i darmowe parkingi.

Zamek Grodziec - Grodziec
Karolina Tomza
5/5

Atutów zamek ma nieskończenie wiele.
Oto kilka, które wg mnie wysuwają się na prowadzenie:
• Romantyczny, idealny na randki.
• Można się po nim swobodnie poruszać, choć polecam zwiedzanie z przewodnikami - pasjonatami.
• W wieży zamku można nocować.
• Zamkowa kuchnia oferuje pyszne dania - pierogi MEEEGA ?.
• Mile widziane są tutaj psy.
• Bezpłatny parking, niemal tuż przy wejściu do zamku.
• Cykliczne wydarzenia na 5 z plusem.

Zamek Grodziec - Grodziec
Łukasz Ptak
5/5

Fantastyczne miejsce na wypad z Wrocławia. Ogromny plus za to, że zamek jest dog friendly! Z psiakiem można wejść nie tylko na dziedziniec. Ze swoimi pupilami możecie wspólnie poznawać średniowieczną kulturę i obyczaje. Zmotoryzowni mogą również podjechać samochodem/motorem dosłownie pod sam zamek - przy murach zorganizowany jest parking. Zwiedzanie możliwe jest na dwa sposoby: indywidualnie - audioguide dostępny online - lub (tą opcję udało nam się zrealizować i polecam najbardziej) z przewodnikiem (trafiliśmy na świetnego p. Jarka vel. Bosmana). Dzięki temu jeszcze dokładniej można poznać historię zamku przez doświadczanie tradycji i obyczajów. Co ważne wizyta pozwoliła odkłamać telewizyjne kłamstwa jak to że dawniej pisano piórem co - jak się okazuje - jest nieprawdą.
Gorąco polecam!

Zamek Grodziec - Grodziec
l u c y
5/5

Przepiękny zamek umiejscowiony na wygasłym wulkanie. W środku panuje wspaniały nastrój a z wież rozciąga się niesamowity krajobraz na okolice. Polecam zarówno latem jak i zimą. Odwiedzam bardzo często, a wciąż odkrywa przede mną coraz to nowe tajemnice.

Zamek Grodziec - Grodziec
Klaudia Bryling
5/5

Przepiękne miejsce z wspaniałymi przewodnikami. Księżna Eugenia wprowadza nas w jakże ciekawy klimat zamku z czasów XIV wieku. Dowiemy się przeróżnych ciekawostek od osoby, która z pasją nam o nich opowie. Wspaniale jest słuchać kogoś, kto wkłada w to całe serce ❤️

Zamek Grodziec - Grodziec
Maciejh H
5/5

Ocena zamku. Nie hotelu. Cena w porównaniu z zamkiem Czocha dużo lepsza. Bardzo ciekawy zamek utrzymany w średniowiecznym klimacie. Z samego zamku piękne widoki na okolice. Na plus dodatkowo kilka darmowych parkingów i zaangażowani przewodnicy. Polecam.

Go up