Zamek Sarny - Ścinawka Górna - Ścinawka Górna

Adres: 40e, 57-410 Ścinawka Górna, Polska.
Telefon: 748143416.
Strona internetowa: zameksarny.pl.
Specjalności: Kawiarnia, Zamek, Obiekt historyczny, Hotel.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na miejscu, Dostawa, Na wynos, Kominek, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Dania gotowe, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, W ofercie dania wegetariańskie, Wino, Śniadanie, Obiad, Kolacja, Desery, Miejsca siedzące, Przytulne, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Krzesełka do karmienia, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Bezpłatny parking przy ulicy, Parking, Można przyjść z psem.
Opinie: Ta firma ma 1551 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.7/5.

Lokalizacja Zamek Sarny - Ścinawka Górna

Szukasz interesującego i historycznego miejsca na odwiedziny Zamek Sarny w Ścinawce Górnej to dokładnie to, czego szukasz

Znajdujący się w miejscowości Ścinawka Górna, przy adresie 40e, 57-410 Ścinawka Górna, Polska, Zamek Sarny to miejscowość, która wart jest odwiedzenia. Możesz nas kontaktować pod numerem 748143416 lub odwiedzić naszą stronę internetową: zameksarny.pl.

Czym się zajmujemy Specjalizujemy się w kawiarni, zamku, obiekcie historycznym oraz hotelu. Nasza oferta to nie tylko kawa, ale i wiele innych napojów i dań. Na miejscu serwujemy dania gotowe, można je też zamówić do wynosu. Nasze menu obejmuje dania wegetariańskie, ale także alkohol, piwo, wino i koktajle. Na miejscu znajdziesz także place zabaw dla dzieci, krzesełka do karmienia, a nawet bezpłatny parking.

Jesteśmy miejscem dla całej rodziny oraz grup. Można tutaj zarezerwować stolik lub zabrać ze sobą swojego pupila. Nasza atmosfera jest swobodna i przytulna, dzięki czemu czujesz się tutaj komfortowo i bezpiecznie.

Co o nas mówią inni Firma ta ma 1551 recenzji na Google My Business i średnia ocena wynosi 4.7/5.

Na pewno warto odwiedzić nas i przeżyć niepowtarzalne chwile w historycznym zamku. Polecamy się i zapraszamy do kontaktu przez naszą stronę internetową.

Zapraszamy do Zamku Sarny w Ścinawce Górnej

Recenzje dla Zamek Sarny - Ścinawka Górna

Zamek Sarny - Ścinawka Górna - Ścinawka Górna
MJ R
5/5

Mimo, ze z zewnątrz zamek nie zachęca polecam by udać się do środka. Piękna kaplica warta zobaczenia. Zwiedzanie odbywa się bez przewodnika, jest darmowe, parking również. Na ogromny plus duża ilość toalet dzięki czemu wszędzie jest czysto bo nikt nie sika po kątach. Dookoła zamku jest wiele miejsc na piesze wycieczki. Z pewnością udamy sie jeszcze nie raz.

Zamek Sarny - Ścinawka Górna - Ścinawka Górna
Michał Dąbrowski
5/5

Bardzo ciekawe miejsce. Próbują przywrócić dawny blask całemu kompleksowi ale widać, że jeszcze masa pracy do zrobienia. Funkcjonuje tu hotel oraz kawiarnia. Ciasto pyszne, można kupić piwa z Broumova. Zwiedzanie obiektu bezpłatne, parking bezpłatny.

Zamek Sarny - Ścinawka Górna - Ścinawka Górna
Agnieszka Skrzydelska
5/5

Miejce ciekawe,w trakcie prac remontowych.Nie było tłoczno,leżaki pod drzewem,dobra kawa i przepyszna malinowa beza dopełniły zwiedzania.Jestem bardzo ciekawa,jak to miejsce będzie wyglądało po zakończeniu prac.Póki co dostępna kawiarnia, restauracja,kilka pomieszczeń ale bez wyposażenia,czyste toalety?
W kawiarni byłoby dobrze zadbać o sprawniejszą obsługę,sprzątanie stolików i zamiatanie tarasu oraz otarcie stolików między gośćmi.Zamek zobowiązuje.

Zamek Sarny - Ścinawka Górna - Ścinawka Górna
E H
5/5

Perełka w koronie naszego wyjazdu! Znakomity zamek dla koneserów - nietypowy i nie dla każdego, ale jak ktoś jest odkrywcą i podobają mu się autentyczne miejsca, z których aż czuć historię architektury, to będzie zachwycony!!! W dodatku bardzo nowocześnie i przyjaźnie prowadzona obsługa

Zamek Sarny - Ścinawka Górna - Ścinawka Górna
Norbert Kułaga
4/5

Bliska okolica hotelu robi duże wyrażenie, nie pamiętam czy kiedykolwiek wysłałem tyle zdjęć do znajomych z "posesji" na której znajduje się hotel.
Na parapecie duża ilość martwych owadów, miałem nadzieję iż przy sprzątaniu na drugi dzień służby hotelowe owady posprzątają, nie zostały posprzątane - możliwie że to jest wystrój hotelowy. Łazienka bez płytek (w opisie pokoju miała być), ktoś zapomniał ułożyć, ściany wyglądały jak podczas remontu. Podłoga z desek uginająca się i skrzypiąca.
Śniadania podane w sposób niespotykanie elegancji, nigdy nie miałem taka zaserwowanego śniadania - polecam, posiłek odpłatny w restauracji również gustownie podany, smaczny i sycący. W menu pozycje wyszukane za które trzeba sypnąć groszem. Zupa, II danie, napój min. 120 zł/os - ale warto spożyć taki posiłek i w takim miejscu. Polecam.

Zamek Sarny - Ścinawka Górna - Ścinawka Górna
Grzegorz Wronkowski
2/5

Nie korzystałem z hotelu, ale sam zamek to nieciekawa ruina, park przy zamku w zasadzie niewykorzystany i zarośnięty, ceny w kawiarni wyższe niż w Wiedniu, za kawałek sernika 29 złotych!

Zamek Sarny - Ścinawka Górna - Ścinawka Górna
P Daw
5/5

Obiekt położony idealnie by zwiedzać pobliskie góry. Trwają w nim prace renowacyjne. Mimo to jest bardzo uroczy. Bardzo dobre warunki. Profesjonalna obsługa. Cicho, spokojnie. Idelane miejsce na spędzenie czasu. W hotelu jest kawiarnia. Serwuje bardzo dobre ciasta i lokalne piwa.

Zamek Sarny - Ścinawka Górna - Ścinawka Górna
Beata Szary
5/5

Przepiękny zamek, trafiliśmy do niego przypadkiem. Na zamku zlokalizowana kawiarnia i restauracja. Przepyszne ciasto i kawa.

Go up