Zamek Wojnowice - Wojnowice

Adres: Zamkowa 2, 55-330 Wojnowice, Polska.
Telefon: 691848545.
Strona internetowa: zamekwojnowice.com.pl.
Specjalności: Hotel, Noclegi ze śniadaniem.
Inne ważne informacje: Przyjazne dla osób LGBTQ+.
Opinie: Ta firma ma 2059 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Zamek Wojnowice

Zamek Wojnowice to specjalne miejsce, które łączy historię z nowoczesnością. To nie tylko hotel z noclegami i śniadaniem, ale również miejsce, w którym można się relaksując odpocząć od hektyku codziennego życia.

Znajduje się w doskonałym miejscu, w samym sercu Dolnego Śląska, w Wojnowicach. Adres zamku to Zamkowa 2, 55-330 Wojnowice, Polska.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz zarezerwować nocleg, możesz skorzystać z numeru telefonu: 691848545. Zamek Wojnowice również ma swoją stronę internetową, która zawiera wszystkie niezbędne informacje: zamekwojnowice.com.pl.

To miejsce również jest przyjazne dla osób LGBTQ+, co czyni je jeszcze bardziej wyjątkowym.

Na Google My Business Zamek Wojnowice ma 2059 recenzji i średnia ocena wynosi 4.4/5. Oceny i komentarze od zwiedzających są bardzo pozytywne, co świadczy o wysokim poziomie usług i niesamowitej atmosferze tego miejsca.

Zamek Wojnowice to również doskonałe miejsce do organizacji ślubów, imprez i spotkań biznesowych. Można tu również zarezerwować salę konferencyjną czy salę bankietową.

Zamek Wojnowice to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Możesz tu zjeść wspaniałe posiłki, wypić smaczne drinki, a nawet wziąć udział w zabawach i warsztatach.

Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz się czuł komfortowo i bezpiecznie, a jednocześnie będziesz mógł czerpać korzyści z wspaniałych widoków i niepowtarzalnej atmosfery, Zamek Wojnowice to dokładnie to, czego szukasz. Polecamy zapoznać się bliżej z tą ofertą i skorzystać z możliwości zarezerwowania noclegu na oficjalnej stronie internetowej zamku.

Recenzje dla Zamek Wojnowice

Zamek Wojnowice - Wojnowice
K B
4/5

Piękny teren dookoła Zamku, cisza i spokój, można też pospacerować ze zwierzętami, przyjechać rowerem.
Mam wrażenie, że Zamek ma trochę niewykorzystanej przestrzeni na górze, przynajmniej z zewnątrz patrząc w górne okna - są chyba odeskowane od środka, a na pewno część z nich. Szkoda, bo prawdopodobnie można trochę inaczej zagospodarować całą tą przestrzeń.
W restauracji dość mało miejsca, ale przy naszym pobycie nie było tłumów, więc nam to nie przeszkadzało. Jedzenie smaczne, ale wielkościowo trochę nierówne porcje między daniami, np żeberka spore, ale już gnocchi trochę mała porcja. Szkoda, że do kremu z pomidorów nie ma żadnej grzanki ani bułeczki, tego mi brakowało. Karta dań nie do końca aktualna, z zamówionych 5 rzeczy, 3 były inne niż w karcie, bo akurat tamte się skończyły o godzinie 13-14. Jedzenie ładnie podane, kelnerzy mili. Brakuje na stolikach chusteczek, ze sztućcami też nie były podane. Kawa i ciasto smaczne, ale właśnie znowu, inne niż w karcie. Z Wrocławia polecam pojechać rowerem, fajna wycieczka. Z okolic leśnicy godzinka drogi przez lasy.

Zamek Wojnowice - Wojnowice
Robert Tomasik
5/5

Jeden z nielicznych zamków nawodnych w Polsce. Historię tego miejsca można przeczytać chociażby na stronie www właściciela. Zamek jest zadbany i dobrze zachowany. Z pewnością warto go zobaczyć ze względu na walory i detale architektoniczne oraz wyjątkowy klimat wynikający w szczególności z okalającej go fosy. W zamku funkcjonuje hotel (nie korzystałem) i restauracja z kawiarnią. Menu jest dość ubogie, zamówiliśmy ciasto i kawę - było smaczne. Usiąść można na dziedzińcu zamkowym lub przed wejściem, na moście. Warto zauważyć, że restauracja jest czynna w wybrane dni (harmonogram na stronie). Dobrze, że można płacić kartą. Zwiedzanie, na które chciałbym się kiedyś wybrać, odbywa się tylko w weekendy i o jednej godzinie.
Zamek otoczony jest parkiem z licznymi ścieżkami, ale w większej części dość zarośnięty. Można jednak pospacerować.
Myślę, że zdecydowanie warto odwiedzić to miejsce, z Wrocławia nie jest daleko, można nawet pokusić się o przyjazd rowerem (jeśli 20km w jedną stronę nie stanowi problemu).

Zamek Wojnowice - Wojnowice
Michał Swat
2/5

Sam zamek i jego otoczenie to piękne i malownicze miejsce. Niestety poziom zarządzania był żenująco niski. Obok zamku rozstawiono stoły i otworzono budkę z ciastami/lodami nigdzie nie podając informacji, że jest to oddzielny byt od kawiarni zamkowej i nie można tam usiąść z napojem zamówionym w kawiarni zamku. Obsługa w trakcie zamawiania tylko przytakiwała na nasze pytania czy możemy tam usiąść. Po jakimś czasie pojawił się właściciel i zaczął nas obwiniać kompletnie nie słuchając naszych argumentów. Błędy obsługi i brak komunikacji można zrozumieć, bo załoga była bardzo młoda i zapewne się uczyła, ale przerzucanie winy na klienta było żenujące.

Zamek Wojnowice - Wojnowice
Tatiana K
5/5

Moja opinia jest tylko wyłącznie co do samego terenu kompleksu bez rozglądania restauracji oraz hotelu.
Zamek na zewnątrz jest piękny (w życiu nawet lepiej niż na zdjęciach).?
Dużym minusem jest brak jakiegokolwiek placu zabaw dla dzieci, chociaż miejsca jest sporo i moim zdaniem można było by wymyślić coś ciekawego dla dzieci.
Poza tym wszytko jest OK:
-wystarczająco miejsc parkingowych ?️
-ławeczki naprzeciwko głównego wejścia w zamek oraz niedaleko od zamku na pięknym bardzo zielonym terenie; ?
-świeże powietrze;
-piękna, „dzika” przyroda w prawie bez sztucznie zasadzonych roślin. ?Na przykład moim zdziwieniem było ogromna ilość pokrzywy ?
-można jeździć rowerem; są miejsca gdzie można rower zaparkować ?
-na terenie parku można kupić lody i posiedzieć w zieleni ?

Zamek Wojnowice - Wojnowice
Zbigniew Gołaś
5/5

Zamek na wodzie w Wojnowicach został zbudowany w XVI stuleciu. Jest jednym z nielicznych zachowanych w Polsce zamków nawodnych. Otoczony fosą z ceglanym mostem. Niestety nie miałem możliwości zobaczenia jak wygląda wewnatrz a szkoda. Spokojne otoczenie, park, ławeczki tylko odpoczywać. Obok biegnące trasy rowerowe.

Opinia przeczytana? Kliknij poniższą łapkę w górę.
Zajmie to 0,5 sekundy, a potwierdzi, że wystawianie opinii ma sens.
Dziękuję!?
↙↙↙↙↙

Zamek Wojnowice - Wojnowice
Małgorzata Krzymowska
5/5

Zamek sam w sobie śliczny. Zieleń cisza i spokój. Świetne miejsce na wypoczynek poza miastem. Obsługa restauracji bardzo sympatyczna uprzejma. Z menu śmiało mogę polecić szarlotkę i serowiec z makiem (dawno nie jadłam tak dobrych ciast jak te).

Zamek Wojnowice - Wojnowice
Rolnik na Chłodno
5/5

Bardzo miła obsługa! Wręcz domowa atmosfera. Pani słysząc, że jedziemy wcześnie rano, specjalnie wstała wczesnej by nam przygotować śniadanie. Otoczenie zamku bajkowe...rano budziły nas
Ptaki śpiewające w parku.
Byliśmy akurat jedynymi gośćmi w tym momencie, wiec śniadania były skromne, ale zawsze świeże, łącznie z ciepłymi jeszcze bagietkami. Mieli też wyroby domowe wędlin i były one KAPITALNE. Kawa bardzo dobra (co nie zawsze jest pewne), jajecznica robiona na świeżo. Naprawdę dla nas bardzo dobry wybór. Świetny jako baza wypadowa na bliższe lub dalsze wycieczki. Miejsce z klimatem i potencjałem.

Zamek Wojnowice - Wojnowice
Katarzyna Suchecka
5/5

Piękny zamek na wodzie- jeden z nielicznych w Polsce. Jego historia sięga późnego średniowiecza. Przebudowany, gdzie most zwodzony zastąpiono ceglanym, zachowały się kartusze herbowe i wykusze. Wewnątrz znajduje się hotel i restauracja. Otoczony pięknym parkiem , który jest ogólnodostępny, stanowi idealne miejsce na niedzielny spacer.?

Go up