Zielony Kompleks Dwór OSTOYA - Jasionka

Adres: 1A, 36-002 Jasionka, Polska.
Telefon: 517299901.
Strona internetowa: ostoyarzeszow.pl.
Specjalności: Hotel, Hotel wellness.

Opinie: Ta firma ma 222 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Zielony Kompleks Dwór OSTOYA

Recenzje dla Zielony Kompleks Dwór OSTOYA

Zielony Kompleks Dwór OSTOYA - Jasionka
Dariusz Kmiecik
2/5

Bardzo duże rozczarowanie. Wybraliśmy to miejsce z powodu przystępnej lokalizacji (ważna impreza w pobliżu) oraz oczekiwanego standardu. Niestety po przyjeździe czekała na nas duża niespodzianka. Mimo rezerwacji 3 tygodnie wcześniej pokoju w Karczmie, recepcjonistka oznajmiła, że nie zostaniemy tam zameldowani z powodu remontu, o czym nikt wcześniej nie uprzedził. Około godziny trwało zorganizowanie nowego miejsca pobytu (pokoje poza głównym kompleksem). Już byliśmy opóźnieni, a to dopiero początek przygód. Po dojechaniu na miejsce (pinezka z recepcji prowadzi do składu budowlanego, trzeba bazować na intuicji) okazało się, że nie możemy odnaleźć właściwego obiektu - ciemno, lokalizacja między domami mieszkalnymi. Pani recepcjonistka nie potrafiła wytłumaczyć telefonicznie, jak trafić do konkretnego budynku. Wróciliśmy, pojechał z nami pracownik, który dopiero pokazał miejsce docelowe. Spóźnieni i wkurzeni, zamówiliśmy taksówkę, która uwaga - trafiła na skład budowlany i nie dojechała na miejsce! Podobnie Uber i kolejny Bolt! Musieliśmy z żoną brnąć w błocie ok. kilometra w galowych strojach, żeby "z drogi" zgarnęła nas taryfa. Oczywiście spóźniliśmy się około godzinę. Nazajutrz ok. 9:15 udaliśmy się na śniadanie i - o zgrozo - zostaliśmy poinformowani, że śniadanie wydawane jest do 9, a poprzedniego wieczora Pani na recepcji wyraźnie mówiła, że do 10. Na potwierdzenie mamy drugą parę, która także została wprowadzona w taki sam błąd i dołączyła do nas, do spożywania zimnej płyty, bo tylko to nam zostało. Dodatkowa gwiazdka tylko za jakość zastępczego pokoju - dostaliśmy apartament, ale ogólne wrażenie tragiczne.

Zielony Kompleks Dwór OSTOYA - Jasionka
Robert Rembiszewski
1/5

Za 400 zł za noc ze śniadaniem dla pary plus dziecko +3 otrzymaliśmy pokoik bez okna w śmierdzącym kuchnią budynku karczmy. Łazienka nieogrzewana w listopadzie. Zimna woda w kranie z umywalką, z której nie schodzi woda. Z budynku wychodzi się tylnym wyjściem wprost na śmietnik z karczmy. Przy tym wejściu pracuję głośno wentylator, który z hałasem wyrzuca zużyte powietrze z tego śmierdzącego budynku

Zielony Kompleks Dwór OSTOYA - Jasionka
Albert Krupiński
5/5

Rewelacja. Hotel w tym samym miejscu co Karczma. Piękny obiekt, przemiła obsługa. Duży wybór pysznego jedzenia. Dobry dojazd. W tej cenie za pobyt, w takiej jakości - z pewnością umieszczam na mojej mapie Hoteli wartych odwiedzenia.

Zielony Kompleks Dwór OSTOYA - Jasionka
Dominika Wilk-Warecka
5/5

Urokliwe miejsce w otoczeniu zieleni, obsługa zawsze na najwyższym poziomie. Pokoje schludne i z klimatem. Zachęcam także do odwiedzin Karczmy Ostoya, wspaniałe regionalne jedzenie i najlepsze pierogi z dzikiem ?

Zielony Kompleks Dwór OSTOYA - Jasionka
Tomasz Kłapkowski
5/5

Słabo tam z zasiegiem wiec jak chcecie zamówić Bolta po imprezie trzeba wyjść z budynku. A imprezy robią fajne, chociaż ostatnio była wtopa z mocną niebezpieczną reakcją alergiczną na jedzenie, prawdopodobnie zupa z krewetkami 🙁

Zielony Kompleks Dwór OSTOYA - Jasionka
Aleksandra Orzechowska
5/5

Organizowaliśmy przyjęcie weselne dla niedużej liczby gości. Wszystko było dostosowane do naszych wymagań, nawet jeśli chodzi o dania w menu - wybór był ogromny i tak jak wspominałam, dostosowany do nietypowego wesela. Organizacja na najwyższym poziomie. Bardzo dobry kontakt o różnych porach dnia. Obsługa wspaniałą, również bardzo profesjonalna. Pan Manager starał się aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, dużo doradzał, starał się podpowiedzieć najkorzystniejszą opcję, wszystkiego dopilnował. Pokoje hotelowe bardzo wygodne i eleganckie, a to wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie jak na dzisiejsze standardy. Gdybym miała wybrać jeszcze raz to na pewno wybrałabym to miejsce! Pyszne jedzenie i klimatyczna okolica. Na pewno będziemy regularnie odwiedzać tą restaurację. Polecam każdemu z czystym sumieniem. ?

Zielony Kompleks Dwór OSTOYA - Jasionka
Amelia Koc
5/5

Wspaniałe miejsce. Od czasu zmian jest tu dużo lepiej. Pyszne jedzenie, duży wybór. Plac zabaw dla dzieci a w Karczmie kącik dla dzieci wiec duży plus. Bardzo przyjemny klimat można miło spędzić czas. Bardzo polecam. Z hotelu nie korzystałam.

Zielony Kompleks Dwór OSTOYA - Jasionka
Alina Z
4/5

Byłam tam przy okazji obchodów amerykańskiego święta niepodległości. Piękne otoczenie zieleni, sporo drzew, przestrzeń wypoczynkowa ogromna. Budynek w ciągłej renowacji, ale widać że zadbany. Miejsc parkingowych dość sporo. Z pokojów i obsługi nie korzystałam.

Go up