Złote Pióro Restauracja, Pokoje - Nisko

Adres: Polna 33, 37-400 Nisko, Polska.
Telefon: 158413838.
Strona internetowa: zlotepioro.com.
Specjalności: Restauracja, Noclegi ze śniadaniem, Organizator imprez.
Inne ważne informacje: Odbiór na zewnątrz, Dostawa, Obsługa zmotoryzowanych, Na wynos, Na miejscu, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Wino, Śniadanie, Późne śniadanie, Obiad, Kolacja, Desery, Przytulne, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 61 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.7/5.

Lokalizacja Złote Pióro Restauracja, Pokoje

Złote Pióro Restauracja, Pokoje to urokliwe miejsce położone przy Polna 33, 37-400 Nisko, Polska. Jest to restauracja i pensjonat oferujący Noclegi ze śniadaniem oraz organizację imprez. Specjalnością lokalu są Restauracja, Noclegi ze śniadaniem oraz Organizator imprez.

Restauracja Złote Pióro zapewnia różnorodne usługi, takie jak Odbiór na zewnątrz, Dostawa oraz Obsługa zmotoryzowanych. Klienci mogą korzystać z posiłków na miejscu, na wynos lub z dostawą. Miejsce jest przystosowane dla osób na wózkach, oferując Parking dostępny dla osób na wózkach oraz Wejście dostępne dla osób na wózkach.

Menu Złotego Pióra obejmuje Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawę, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Wino, Śniadanie, Późne śniadanie, Obiad, Kolację oraz Desery. Atmosfera jest Przytulna i Swobodna, idealna dla Dla całej rodziny oraz Grup.

Opinie na temat Złotego Pióra są pozytywne, firma posiada aż 61 recenzji na Google My Business, uzyskując średnią ocenę 3.7/5.

Jeśli szukasz miejsca na udany obiad rodzinny, romantyczną kolację czy organizację imprezy, Złote Pióro Restauracja, Pokoje jest idealnym wyborem. Zapraszamy do kontaktu poprzez stronę internetową i do skorzystania z ich gościnności oraz wyśmienitej kuchni

Recenzje dla Złote Pióro Restauracja, Pokoje

Złote Pióro Restauracja, Pokoje - Nisko
Szybka Ważka
1/5

Ogólnie bardzo słabo.
Byliśmy grupa na imprezie „ostatkowo - walentynkowej”. Jedyny plus - cena 120zł. Potem wszystko już było tylko gorzej.
Organizacja - a raczej jej brak, po zapytaniu kelnerki gdzie można usiąść - gdzie chcemy nie ma rezerwacji, po czym nasza grupa jest wypraszana ponieważ ktoś inny ma rezerwację. Totalny chaos. „Romantyczna kolacja” składała się tylko z drugiego dania które miało bardzo przesolone mięso.
Przystawki mega porażka - na 8 osób talerz wędlin i to WSZYSTKO przez całą imprezę.
Obiecanego deseru też nie było. Wszystko dodatkowo płatne - woda, sok - alkohol można było tylko kupować w lokalu - wybór bardzo, bardzo mały. Orkiestra grała fajnie do momentu kiedy nie spotkali znajomych i dla nich były co chwilę dedykacje jak wstawali od wspólnego stolika. Podsumowując najgorsza impreza na jakiej byliśmy. Zaczynajac od organizacji, poprzez catering (większość stolików robiła zakupy w pobliskim sklepie aby mieć coś na przegryzkę), na orkiestrze „dla swoich” kończąc.

Złote Pióro Restauracja, Pokoje - Nisko
Katarzyna Grząśko
1/5

Byłam w tym lokalu na Sylwestrze nie pierwszy raz, ale na pewno ostatni.... Lokal przygotowany wizualnie na Sylwestra, ale jedzenie i obsługa to porażka... Jedzenie nie dobre, przygotowane tanim kosztem, nieapetyczna lasagne, ogólnie wyszliśmy głodni. Kelnerki młode dziewczyny, którym w ogóle miałam wrażenie nie chciało się pracować. Na początku w miarę, ale bliżej północy stoliki i stolik kawowy był mega zaniedbany. Gulasz i barszczyk trzeba było sobie już samemu nakładać (jeśli miałeś to szczęście i zobaczyłeś że w ogóle są takie dania na stoliku, bo nikt ich nie zapowiadał).

Złote Pióro Restauracja, Pokoje - Nisko
irena wicha
1/5

Nie polecam. Kawa została podana po pół godziny od zamówienia a danie zamiast ziemniaków zostało podane z frytkami bez zapytania o zgodę. Nie wiem w jakiej kolejności są wydawane dania, ale wszyscy goście, którzy zjawili się później otrzymali zamówione danie.

Złote Pióro Restauracja, Pokoje - Nisko
Monika Gancarz
1/5

Miałam okazję być w tym lokalu na Sylwestrze 2023/2024. Lokal i orkiestra super ?. Świetna zabawa do białego rana?. Niestety jedzenie bardzo nieapetyczne. Kolacja najtańszym kosztem, lasagnia niestety, ale nie nadająca się do spożycia. Nie polecam ?.

Złote Pióro Restauracja, Pokoje - Nisko
Zuza Berger
1/5

Byłam z rodziną w restauracji. Zamówiłam pierogi, których nie dostałam. Po trzydziestu minutach zostałam powiadomiona o braku kupnych pierogów w kuchni. Musiałam zamówić makaron który był obrzydliwy w smaku.

Złote Pióro Restauracja, Pokoje - Nisko
Teresa Niemiec
2/5

Dzień dobry.Byliśmy na dansingu 27.stycznia 2024 roku ale to dyskoteka na dansing to nie wyglądało , jeżeli ktoś potrzebuje potańczyć to nie to.Jedzonko dobre ,miła obsługa i jeszcze nie fajna akustyka,

Złote Pióro Restauracja, Pokoje - Nisko
Michał Wolicki
5/5

Dawno nie miałem możliwości w Nisku zjeść dodam że na wynos, tak dobrego placka po węgiersku i pomidorowej 5+ za te dania. Wrócę nie jednokrotnie o ile nic nie popsujecie 🙂

Złote Pióro Restauracja, Pokoje - Nisko
Klaudia Kalinowska
5/5

Jedzenie bardzo smaczne, ładnie podane, duże porcje 🙂
Miejsce godne polecenia

Go up