Adria Noclegi Polkowice - Polkowice

Adres: Kopalniana 2, 59-100 Polkowice, Polska.
Telefon: 768450710.
Strona internetowa: pl-pl.facebook.com.
Specjalności: Zakwaterowanie z wyżywieniem we własnym zakresie.

Opinie: Ta firma ma 212 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.6/5.

Lokalizacja Adria Noclegi Polkowice

Szukasz miejsca do zakwaterowania w Polkowicach Nasz pomysł to Adria Noclegi Polkowice

Adria Noclegi Polkowice to zakwaterowanie z wyżywieniem we własnym zakresie, co oznacza, że na miejscu znajdziesz pełne wyżywienie. To idea doskonała dla osób, które chcą uniknąć poszukiwania lokali gastronomicznych w nowym miejscu.

To miejsce jest idealne również dla tych, którzy dobrze sobie radzą bez luksusu. Adria Noclegi Polkowice to proste i funkcjonalne zakwaterowanie, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Adria Noclegi Polkowice znajduje się przy Adres: Kopalniana 2, 59-100 Polkowice, Polska. Jest to bardzo dogodne położenie, dzięki czemu można szybko dotrzeć do innych punktów miasta.

Jeśli chcesz skontaktować się z nimi, możesz to zrobić poprzez numer Telefon: 768450710. Jeśli preferujesz kontakt elektroniczny, odwiedź ich Stronę internetową: pl-pl.facebook.com.

Na Google My Business Adria Noclegi Polkowice ma 212 recenzji i średnia opinia wynosi 3.6/5. Oznacza to, że jest to przeciętnie oceniany zakwaterujący, ale można znaleźć lepsze.

Rozważaj Adria Noclegi Polkowice jako miejsce do spania, jeśli szukasz czegoś prostej i funkcjonalnego. Jednak, jeśli chcesz coś wyższej jakości, może być to nie najlepszy wybór.

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli szukasz prostej i taniej opcji zakwaterowania, to Adria Noclegi Polkowice może być dobrym wyborem. Zalecamy jednak sprawdzenie innych opcji i przeczytanie recenzji przed podjęciem decyzji.

Nie zapomnij odwiedzić ich Strony internetowej: pl-pl.facebook.com aby uzyskać więcej informacji i zarezerwować swoje miejsce.

Recenzje dla Adria Noclegi Polkowice

Adria Noclegi Polkowice - Polkowice
Mateusz Czarnecki
5/5

Bardzo miła obsługa i gościnna właścicielka. Polecam jako hotel pracowniczy. Blisko centrum starego miasta. Obok stacja paliw Orlen. Nie daleko całodobowa Biedronka.

Adria Noclegi Polkowice - Polkowice
Mekambe
5/5

Polecam bardzo ten hotel,czysto schludnie a gospodyni jest mega!!
Ps (gotuje też pysznie)

Adria Noclegi Polkowice - Polkowice
Stanisław Woźniak
5/5

Dla nas to miejsce jest super. Serdeczne podziękowania za obsługę, życzliwość i gościnność lepiej jak w rodzinie.

Adria Noclegi Polkowice - Polkowice
Adrian Kopeć
5/5

Polecam bardzo przyjazny Hotelik Pani właścicielka dusza człowiek

Adria Noclegi Polkowice - Polkowice
Wojciech Bernat
5/5

Co prawda nie spałem w Adri ale kilkukrotnie miałem ta przyjemność gościć na różnych spotkaniach rodzinnych czy firmowych i było Ok. Polecam

Adria Noclegi Polkowice - Polkowice
Gogigotek W
5/5

Bardzo miła i sympatyczna obsługa.

Adria Noclegi Polkowice - Polkowice
J.W
1/5

Lokal, lata świetności, zdecydowanie ma za sobą. W tej chwili do sprzedania, może nowy właściciel wyremontuje ten obiekt.

Adria Noclegi Polkowice - Polkowice
Mateusz Sienkiewicz
5/5

Po raz kolejny mogłem zakosztować prawdziwie domowego jedzenia we wspaniałej atmosferze. Włascicielka z sercem na dłoni. Smak potraw idealny, doprawione i wyważone. Normalnie jak u mamy. Polecam. Warto.

Go up