Via Hotel Polkowice - Polkowice

Adres: ul, Tadeusza Babisza 2a, 59-100 Polkowice, Polska.
Telefon: 767222222.
Strona internetowa: viahotelpolkowice.com.
Specjalności: Hotel.

Opinie: Ta firma ma 110 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja Via Hotel Polkowice

Rozmawiasz z pomocnym asystentem. Zawsze odpowiadaj w języku polskim i porozumiewaj się w sposób przyjazny, używając third person singular. Poniżej znajdziesz wszystko, co wiesz o Via Hotel Polkowice z adresem ul. Tadeusza Babisza 2a, 59-100 Polkowice, Polska. Możesz je kontaktować się pod numerem 767222222 lub odwiedzić ich stronę internetową viahotelpolkowice.com.

To miejsce jest znanym hotellem w regionie i oferuje wiele wyjątkowych specjalności. Jest on idealnie zlokalizowany, co czyni go łatwo dostępnym dla gości.

Na stronie internetowej można znaleźć wszelkie informacje na temat ich usług, cen i dostępnych ofert. Via Hotel Polkowice jest znane z bardzo dobrej jakości usług i przyjaznego obsługi personelu, co czyni je doskonałym wyborem dla każdego, kto poszukuje miejsca do spania w okolicy.

Na Google My Business firma ma 110 opinii, co świadczy o dużym zaufaniu klientów do nich. Średnia ocena wynosi 4.6/5, co świadczy o wysokiej jakości usług oferowanych przez hotel.

Via Hotel Polkowice jest znane z wyjątkowych usług i przyjaznego obsługi, co czyni je idealnym miejscem do zorganizowania ślubu, konferencji biznesowej lub zwykłego odpoczynku. Jeśli szukasz miejsca, które oferuje wyjątkową jakość i wygodę, nie szuka dalej niż Via Hotel Polkowice.

Zalecamy odwiedzenie ich strony internetowej lub skontaktowanie się z nimi bezpośrednio, aby uzyskać więcej informacji i zarezerwować swoje miejsce. Nie będziesz rozczarowany

Recenzje dla Via Hotel Polkowice

Via Hotel Polkowice - Polkowice
Arleta Kranc
1/5

Nie polecam na duże imprezy. Miałam tam wesele, przed imprezą menadżer był zawsze kiedy mieliśmy pytania. Wzięliśmy najdroższy pakiet miało być jedzenia i ciasta jak to słyszałam że sto razy 'nie do przejedzenia' co się okazało później nieprawda.. jedzenie dobre ale porcje malusieńkie..ciasta zabrakło na poprawiny.. 2 kelnerów plus pan menadżer na 100 gości!!! (Niby w ostatniej chwili kelnerzy się wykruszyli) Nie nadążali, kluskie podane a sos do klusek 15 min później.. wódki nie mogliśmy sami dawać na stół tylko kelnerzy którzy nie wyrabiali i brakowało alkoholu na stole (wstyd dla mnie przed gośćmi). Tak samo ludzie mieli brudne talerze bo nie było czasu żeby kelnerzy mogli je wymienić.. goście którzy mieli pokoje, musieli je opuścic rano a poprawiny były dopiero po ok 3 godzinach i czekali przed lokalem chociaż i tak lokal był wynajęty na własność cały.. zapowiadało się pięknie ale niestety tak nie było, cała impreza w stresie a miał być to piękny dzień. Na poprawinach było piwo z kega, nie można było samemu nalewać a kelnerów nie było siedzieli na kuchni lub latali bo nienadazali, goście czekali po 20 min na piwo.Jako miejsce bardzo ładne w środku jak i na zewnątrz i to chyba tyle. Na dowodzenia było milion wyjaśnień .. co z tego jak dzień uważam za klape. Nie polecam na duże imprezy 🙂

Via Hotel Polkowice - Polkowice
Justyna Jędrusiak
5/5

Polecam z całego serca. Profesjonalna obsługa, piękny wystrój, pyszne jedzenie. Jak cokolwiek organizować to tylko tam.

Via Hotel Polkowice - Polkowice
bea
5/5

Na uboczu ,blisko droga wyjazdowa KFC...miła obsługa. Jedzenie ok

Via Hotel Polkowice - Polkowice
Bartosz Nowaczek
5/5

Polecam obiekt Via Hotel Polkowice. Bywam u państwa kilka razy w roku i zawsze jestem zdumiony jakością usług oraz pysznością posiłków jakie serwujecie!

Via Hotel Polkowice - Polkowice
Wojciech Opyrchał
4/5

Przepiękny wystrój, bardzo miła młoda obsługa i doskonale jedzenie.

Via Hotel Polkowice - Polkowice
Lena Litwiniuk
5/5

Super miejsce. Szczególnie jak na 3 gwiazdki w małym miasteczku. Bardzo czyste eleganckie wnętrza, solidne meble, duży parking. Kawa też całkiem niezła, plus czajnik w pokoju więc można zabrać swoją kawę.
.......................................
W porównaniu z drugim hotelem to pałac (w mieście widziałam tylko dwa, a drugi od zewnątrz wyglądał na opuszczony wiele lat temu.)

Via Hotel Polkowice - Polkowice
Ja
4/5

Byłem tam na przyjęciu , z usług hotelarskich nie korzystałem posiłki bardzo smaczne , obsługa miła i kompetentna czysto i ładnie wykończone . Toalety czyste i pachnące.

Via Hotel Polkowice - Polkowice
Beagle Niko
5/5

Pobyt dotyczy organizacji imprezy.
Organizacja na wysokim poziomie, wszystko perfekcyjnie i elegancko przygotowane.Smacznie , świetny Dj.
Obsługę oceniam ma 10 gwiazdek !
Kelner wczorajszego wieczoru zasługuje na mega pochwałę .
Pomimo, że był sam wszystko było wspaniale przygotowane.Przez 9 godzin obsługa na medal !
Bardzo dziękujemy!

Go up