Agroturystyka u Ewy - Pogorzela

Adres: 63-860 Pogorzela, Polska.
Telefon: 695968626.
Strona internetowa: agrogrzeskowiak.pl.
Specjalności: Agroturystyka.

Opinie: Ta firma ma 28 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Agroturystyka u Ewy

Agroturystyka u Ewy to urocze gospodarstwo agroturystyczne położone w Pogorzeli, w Polsce. Znajduje się pod adresem 63-860 Pogorzela. Jest to idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i kontaktu z naturą.

Oferuje ono swoim gościom wyjątkowe doświadczenie w ramach agroturystyki, gdzie mogą odpocząć w zaciszu wiejskiej atmosfery, ciesząc się urokami otaczającej przyrody.

Można skontaktować się z Agroturystyką u Ewy pod numerem telefonu 695968626 lub odwiedzić ich stronę internetową agrogrzeskowiak.pl, aby dowiedzieć się więcej o oferowanych usługach.

Specjalnością tego miejsca jest właśnie agroturystyka, co oznacza, że goście mogą aktywnie uczestniczyć w życiu na wsi, zbierając owoce, pomagając przy hodowli zwierząt czy po prostu relaksując się na świeżym powietrzu.

Agroturystyka u Ewy cieszy się dobrą opinią wśród gości. Firma ma aż 28 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4.5/5. To świadczy o wysokiej jakości usług i zadowoleniu odwiedzających.

Dla wszystkich, którzy pragną spędzić czas z dala od miejskiego zgiełku, Agroturystyka u Ewy jest doskonałym wyborem. Zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować niezapomniany pobyt w sercu przyrody.

Recenzje dla Agroturystyka u Ewy

Agroturystyka u Ewy - Pogorzela
Izabela Betowska
5/5

Super ? Jeśli chcesz spędzić miło czas zdala od zgiełku i hałasu to polecam to gospodarstwo. Bardzo uprzejmi właściciele. No i najważniejsze dzieci mają się gdzie wyszaleć i wiele innych atrakcji.

Agroturystyka u Ewy - Pogorzela
damian jarzebski
5/5

Niesamowite miejsce dla dzieci mnostwo atrakcji właściciele przesympatyczni cala rodzina super ,a wlascicielka jeżeli ktoś kocha kwiaty przyrodę nature to pokochacie, można polowic ryby,oczywiscie ze swoją wędka,pojeździć na kucykach,mieliśmy możliwość pojeździć na ciągniku ,trochę zwierząt,można się przespać,byliśmy bardzo zadowoleni dziękujemy za pobyt

Agroturystyka u Ewy - Pogorzela
Jerzy Siama
5/5

Bardzo dobrze z organizowane, świetne przejazdy bryczką oraz w siodle, dużo atrakcyjnych zwierząt w ZOO, możliwość wędkowania, czysto i bardzo mili gospodarze

Agroturystyka u Ewy - Pogorzela
Paweł Olszewski
5/5

Polecam. Tanio, miło. Właścicielka fajna. Agroturystyka prawdziwa, są zwierzęta, atrakcje dla dzieci. Miejsce z grillem.

Agroturystyka u Ewy - Pogorzela
Marta Lajsner
5/5

Powstala Agroturystyka i mini zoo gdzie mozna spotkac takie zwierzęta jak lamy osiolka konie i wiele innych zwierząt 🙂

Agroturystyka u Ewy - Pogorzela
Karolina Kedziora
5/5

Piękne miejsce. Atmosfera jak w domu. Polecam. Pozdrawiam wszystkich?

Agroturystyka u Ewy - Pogorzela
Tomek wolniak
5/5

Super miejsce zarówno dla dorosłych jak i dzieci

Agroturystyka u Ewy - Pogorzela
Piotr Baranek
4/5

Ok

Go up