Pensjonat Hubertówka - Nowy Zamek

Adres: Nowy Zamek 8b, 56-300 Nowy Zamek, Polska.
Telefon: 508608709.

Specjalności: Hotel.

Opinie: Ta firma ma 5 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Pensjonat Hubertówka

Czy szukasz idealnego miejsca na relaksujący pobyt Pensjonat Hubertówka jest tą idealną wyborem To wyjątkowe miejsce, gdzie możesz odpocząć i odświeżyć siły.

Pensjonat Hubertówka znajduje się w Nowym Zamku przy adresie: Nowy Zamek 8b, 56-300 Nowy Zamek, Polska. Jest on usytuowany w malowniczej okolicy, dzięki czemu możesz cieszyć się spokojem i czystym powietrzem.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz zarezerwować pokój, możesz skorzystać z ich numeru telefonu: 508608709. Pracownicy Pensjonatu Hubertówka są bardzo pomocni i zawsze gotowi pomóc.

Na stronie internetowej Pensjonatu Hubertówka można znaleźć wszelkie informacje na temat ich usług i ofert. Jednak, jeśli szukasz szczegółowych informacji, zaleca się odwiedzenie strony osobiście.

Pensjonat Hubertówka oferuje szeroki wybór usług i możliwości. Ich specjalności to: Hotel. Dzięki temu możesz być pewny, że znajdziesz coś dla siebie.

Na temat Pensjonatu Hubertówki dostępne są opinie na Google My Business. Firma ma 5 recenzji i średnia ocena wynosi 4.4/5, co świadczy o wysokiej jakości usług i zadowoleniu gości.

W celu uzyskania pełnej informacji o Pensjonacie Hubertówka zaleca się skontaktowanie się z nimi bezpośrednio. Ich przyjazny i pomocny personel pomoże Ci w planowaniu niezapomnianego pobytu.

Nie wahaj się, aby skontaktować się z Pensjonatem Hubertówka. Twoja satysfakcja jest dla nich najważniejsza i z pewnością znajdziesz to, czego szukasz. Zapraszamy do kontaktu przez ich stronę internetową.

Recenzje dla Pensjonat Hubertówka

Pensjonat Hubertówka - Nowy Zamek
Bartek B
5/5

Polecam. Miła obsługa, smaczne jedzenie, miejsce bardzo ładnie urządzone i jest czysto.

Pensjonat Hubertówka - Nowy Zamek
Daniel F
5/5

Bardzo fajne miejsce. Warto zjechać trochę z trasy by tu zawitać. Wszystko nowe, zadbane a właściciele i obsługa bardzo pomocna i życzliwa. Jedzenie bardzo smaczne, porcje dość spore w rozsądnej cenie. Pokoje przestronne, czyste i ciepłe. Naprawdę warto odwiedzić. Ja na pewno jeszcze tu zawitam.

Pensjonat Hubertówka - Nowy Zamek
R W
5/5

Pensjonat Hubertówka - Nowy Zamek
Fryderyk Sokol
4/5

Cool food

Pensjonat Hubertówka - Nowy Zamek
Juliusz Pasieka
3/5

Go up