Agroturystyka Wigwam - Jankowo

Adres: Młyn 23, 62-007 Jankowo, Polska.
Telefon: 500897581.
Strona internetowa: wigwam.agro.pl.
Specjalności: Plac kempingowy, Pole kempingowe, Agroturystyka, Hotel, Noclegi pod dachem, Zakwaterowanie z wyżywieniem we własnym zakresie.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Miejsce przyjazne dla osób transpłciowych, Przyjazne dla osób LGBTQ+.
Opinie: Ta firma ma 174 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Agroturystyka Wigwam

Agroturystyka Wigwam jest idealnym miejscem do wypoczynku dla każdego, kto szuka spokoju i kontaktu z naturą. Znajduje się w idyllicznej lokalizacji w Jankowie przy Adres: Młyn 23, 62-007 Jankowo, Polska.

To miejsce oferuje szeroką gamę usług turystycznych, w tym Plac kempingowy, Pole kempingowe, Agroturystyka, Hotel, Noclegi pod dachem, Zakwaterowanie z wyżywieniem we własnym zakresie. Dzięki takiej różnorodności oferty, każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od preferencji.

Agroturystyka Wigwam jest miejscem przyjaznym dla wszystkich. Parking, toaleta i wejście są dostępne dla osób na wózkach, co czyni je miejscem dogodnym dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Ponadto, jest to miejsce przyjazne dla osób transpłciowych i osób LGBTQ+.

Agroturystyka Wigwam cieszy się bardzo dobrą opinią wśród gości. Na Google My Business posiada aż 174 recenzji, a średnia ocena wynosi imponujących 4.5/5. To świadczy o wysokim poziomie usług oferowanych przez to miejsce i zadowoleniu gości.

Poza tym, Agroturystyka Wigwam oferuje również parking dla osób na wózkach, toaleta dla osób na wózkach oraz wejście dostępne dla osób na wózkach. To miejsce jest także przyjazne dla osób transpłciowych i osób LGBTQ+.

Jeśli szukasz miejsca do wypoczynku wśród pięknej natury, z szeroką gamą usług i przyjaznym otoczeniem, to Agroturystyka Wigwam jest idealnym wyborem. Zalecamy odwiedzenie ich strony internetowej pod adresem wigwam.agro.pl i skorzystanie z oferty. Nie będziesz rozczarowany

Recenzje dla Agroturystyka Wigwam

Agroturystyka Wigwam - Jankowo
Piotr Celer
5/5

"Zorganizowaliśmy u Agroturystyki Wigwam naszą imprezę pracowniczą i byliśmy zachwyceni! Wigwam to idealne miejsce na spotkania grupowe - piękna okolica, przytulne wnętrza i wiele atrakcji na miejscu. Zdecydowanie polecamy każdemu, kto szuka doskonałego miejsca na wyjątkowe wydarzenia!"

Agroturystyka Wigwam - Jankowo
Janusz Calikowski
5/5

Bywamy tutaj średnio 2-3 razy w roku. Bardzo dobra lokalizacja, blisko Poznania. Sklepy, apteka i restauracje w sąsiednich miejscowościach Biskupice i Jerzykowo.(około 2km). Korzystamy z pokoi gościnnych dwuosobowych, które z pewnością polecam, duże, schludne i co najważniejsze dla mnie całkowicie niezależne. Bardzo dobry i przyjazny kontakt z właścicielem i bardzo pomocny.
Z pewnością jeszcze będę tutaj powracał. Polecam

Agroturystyka Wigwam - Jankowo
Annegien
5/5

A little gem compared to most campsites we have seen. If you have a long caravan don't drive down to the reception, turning is difficult. The owner is friendly and welcoming and overall the campsite has this nice laid-back feel to it.

Agroturystyka Wigwam - Jankowo
Bartłomiej Bąk
5/5

Spędziliśmy na kempingu dwie doby zatrzymując się z niezapowiedzianą wizytą kampervanem podczas podróży po Polsce. Zostaliśmy miło przywitani przez Pana Jacka i oprowadzeni oraz otrzymaliśmy wiele porad. Żadne nasze pytanie i prośba nie została bez odpowiedzi dzięki czemu czuliśmy się bardzo komfortowo. Miejsce jest spokojne i urokliwe, a na terenie gospodarstwa było wszystko czego potrzebowaliśmy. Sanitariaty czyste i schludne oraz zapewniony dostęp do internetu to porządny plus. Polecamy!

Agroturystyka Wigwam - Jankowo
Małgorzata Calikowska
5/5

Bardzo polecam, korzystałam z noclegów i campingu. Pokój bardzo miły i przytulny. Na terenie ogólno dostępne sanitariaty dla campingu, bardzo czyste i otwarte cały czas. Przyjechałam przypadkiem miałam być w Poznaniu a trafiłam tutaj i nie żałuję, do Poznania bardzo bliski i łatwy dojazd. Dużo zielonej i pięknej trawki, aż się chce na boso chodzić. Z pewnością tutaj wrócę.

Agroturystyka Wigwam - Jankowo
Piopio Piopio
5/5

Naturystą pod namiotem.
Super miejsce ,spokojne intymne ,przejezdający jak i ja bardzo zachwyceni tym miejscem,wszystko potrzebne do życia ,500 metrów jezioro z czystą wodą i plazą dla dzieci ,2 km od kempingu jezioro z plazą dla naturystów.
Toalety,internet,prąd ,oraz obsługa i pomoc na cempingu ,zapewnione przy szczerym uśmiechu właściciela, gośćiu jest super operatywny i pomocny ,pozdrawiam i zapraszam ,proponuje choć miły wekend na odstresowanie dnia codziennego

Agroturystyka Wigwam - Jankowo
Anna Wujciów Kamińska
5/5

Super miejscówka blisko Poznania. Blisko do czystego jeziora. Sanitariaty czyste, sprzątane na bieżąco. Co prawda tylko jedna kabina prysznicowa, ale przy takim obłożeniu spokojnie wystarcza. Woda ciepła dostępna cały czas, również w miejscu do zmywania naczyń.
Przemiły, rozmowny i uczynny właściciel.

Agroturystyka Wigwam - Jankowo
Christian M.
5/5

Very nice camping site in the country near to Poznan, fine parking space on fresh mown grass with view over flowers and woods. The sanitary house could need some fixes and more cleaning, but you find everything you need. Very nice owner who let us check in at 21:30 (lives in the farmhouse nearby)

Go up