7hostel - Swarzędz

Adres: Grudzińskiego 50, 62-020 Swarzędz, Polska.
Telefon: 616510490.
Strona internetowa: 7hostel.pl.
Specjalności: Hotel, Organizator imprez, Noclegi pod dachem.

Opinie: Ta firma ma 33 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja 7hostel

7hostel to znakomity wybór dla każdego, kto szuka noclegu w Swarzędzu. Znajduje się na ulicy Grudzińskiego 50, w miejscu łatwo dostępnym i dogodnie położonym. Firma posiada numer telefonu 616510490, pod którym można się z nimi skontaktować w dowolnym momencie.

Na oficjalnej stronie internetowej 7hostel.pl znajdują się pełne informacje na temat usług oferowanych przez 7hostel. Firma specjalizuje się w organizacji imprez, noclegach pod dachem oraz prowadzeniu hotelu. Dzięki temu każdy może znaleźć to, czego szuka i sprostać swoim oczekiwaniom.

7hostel cieszy się również dobrą opinią wśród klientów. Na Google My Business firma ma 33 recenzje i średnia ocena wynosi 4.4/5. To znak, że 7hostel zapewnia wysoką jakość swoich usług i dba o satysfakcję swoich gości.

Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz się czuł komfortowo i bezpiecznie, to 7hostel jest idealnym wyborem. Zapewnia on dogodne położenie, szeroki wybór usług i wysoką jakość noclegów. Dlatego zalecamy skontaktować się z nimi i zarezerwować nocleg na swoją następną wygodną i przyjemną noc spędzoną na odpoczynku.

Nie czekaj dłużej, odwiedź stronę 7hostel.pl i skontaktuj się z nimi dzisiaj. Zapoznaj się z ich ofertą i znajdź to, czego szukasz. Twoja satysfakcja jest najważniejsza, więc zdecydowanie warto spróbować 7hostel.

Recenzje dla 7hostel

7hostel - Swarzędz
Malgorzata Korycinska
3/5

Blisko Poznania, szybki i wygodny dojazd samochodem. Nowe wnętrza.
Posprzątane na środku pod kaloryferami i łóżkami brudno. Mieliśmy pecha, w czasie naszej obecności większość pokoi zajmowali Ukraińcy, którzy czuli się jak w swoim domu. W związku z tym biesiadowali w kuchni w dzień i w nocy. Było głośno.

7hostel - Swarzędz
Marek Nijawski
5/5

Doskonałe miejsce na nocleg profesjonalna obsługa, monitorowany parking na terenie hostelu.

7hostel - Swarzędz
Karol Zysiak
5/5

Fajny hostel cicho i spokojnie oraz czysto

7hostel - Swarzędz
Cezary Sikorski
5/5

Ok.

7hostel - Swarzędz
Dorota Indrzejczak
5/5

Polecam!

7hostel - Swarzędz
Vitalii
5/5

fajny i nowoczesny hostel!

7hostel - Swarzędz
Serhii Hlukhenkyi
5/5

Отличный хостел, в комнатах евроремонт, горячая вода, кухня, бесплатный интернет, вообщем все что нужно для жизни и отдыха нормальному человеку за приемлемую цену, но больше всего радует внимание и понимание Администрации хостела(а именно Хозяина хостела Марчина), здесь постоянно следят за тем чтобы вам было комфортно, даже занавески в ванной меняют регулярно! Мелочь,но зато как приятно) Короче всем рекомендую . Лайк;)

7hostel - Swarzędz
Алексей Пахольчак
5/5

Тепло приняли , могут поставить себя на ваше место и помочь , в зависимости от ситуации .О самом хостеле : чисто , немножко прохладно , хорошая кухня и банная комната .Не дорого! И уютно .

Go up