Hampton by Hilton Poznan Swarzedz - Swarzędz

Adres: Antoniego Tabaki 1, 62-020 Swarzędz, Polska.
Telefon: 616729200.
Strona internetowa: hilton.com.
Specjalności: Hotel.

Opinie: Ta firma ma 294 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja Hampton by Hilton Poznan Swarzedz

Recenzje dla Hampton by Hilton Poznan Swarzedz

Hampton by Hilton Poznan Swarzedz - Swarzędz
Milusiek
5/5

Hotel jest bardzo fajny. Obsługa również przemiła. Pani sprzątająca widać, że kocha swoją pracę. Pracownicy recepcji również są mili. Bez problemu udało się przedłużyć pobyt o godzinę. Panie obsługujące śniadania też trzeba pochwalić za duży wysiłek.

Hampton by Hilton Poznan Swarzedz - Swarzędz
Piotr Kraszewski
5/5

Hotel bardzo przyjemny. Idealne miejsce na spotkanie towarzystkie i gorące spędzenie nocy. Ze swojej strony mogę gorąco polecić Panią Emilkę. Trafiłem na nią na lnstagramie - nielubieczekac Najlepsza dziewczyna z branzy na jaką trafiłem. Co do hotelu to super sprawdza się na delegacje.

Hampton by Hilton Poznan Swarzedz - Swarzędz
Radosław Rentflejsz
1/5

Czujemy się oszukani. Zarezerwowaliśmy dwa pokoje dla 4os rodziny. Przy zameldowaniu Pan w recepcji zaproponował w zamian za przystąpienie do programu lojalnościowego jeden darmowy pokój. Grzech nie skorzystać ?. Zapłaciliśmy za jeden pokój i tu bajka się kończy ?. Po wymeldowaniu okazało się że hotel pobrał z mojej karty dodatkowa kwotę bez mojej wiedzy. Nie mogę niestety załączyć zdjęć z transakcji ponieważ opinia nie będzie opublikowana. Może hotel wyjaśni tą sytuację. Mam nadzieję że to jakieś nieporozumienie. Czekam na odpowiedź hotelu.

Hampton by Hilton Poznan Swarzedz - Swarzędz
Piotr Brzozowski
5/5

Wszystko super, tylko kuchnia do poprawy. Jedzenie z hotelowej karty przy maksimim dobrej woli można określić jako bardzo bardzo przeciętne.
Bardzo dobry stosunek ceny do jakości jeżeli chodzi o koszt noclegu.

Hampton by Hilton Poznan Swarzedz - Swarzędz
Weronika
3/5

Przyjechaliśmy mając nadzieję spędzić miły wieczór, początkowo wrażenia super - miły recepcjonista, przyjemne lobby, lekko problematyczna winda i naprawdę przyjemnie wyglądający pokój.
A potem już wszystko szło w dół, niedziałające światła w łazience, dziwne sytuacje z uziemieniem i kopiący nas regularnie w pokoju prąd, przeraźliwie skrzypiące drzwi do kabiny prysznicowej, niedziałający zamek w drzwiach łazienkowych, a na koniec... Brak ciepłej wody. Po zgłoszeniu do recepcji długo siedzieliśmy patrząc w sufit, aż zadzwoniłam do recepcji z powrotem sama, wtedy dowiedziałam się że zostaniemy przeniesieni. No okej - ubraliśmy się i poszliśmy - do pokoju z mniejszym łóżkiem (zaskakujące praktyki, gdy w takiej sytuacji zamiast upgrade, dostaje się downgrade) i w dalszym ciągu z zimną wodą. Tym razem na recepcje zawitaliśmy osobiście, gdzie właściwie jedyne do czego doszliśmy to to że możemy sobie wrócić do poprzedniego pokoju i w sumie to tyle. Mieliśmy być stałymi gośćmi, bo w Poznaniu bywamy regularnie, ale po czymś takim nie wiemy czy wrócimy. Jedyne co ratuje to miejsce to atrakcyjna cena, choć chyba wolę dopłacić i móc się umyć po całym dniu w podróży.
Obsługa nie reaguje na głośnych gości wydarzenia.
Śniadania bardzo fajne, super opcja ze świeżymi goframi. 🙂

Hampton by Hilton Poznan Swarzedz - Swarzędz
Kasia Kramek
5/5

Bardzo przyjemny hotel na imprezy biznesowe, czysto ,przyjemnie, jedzenie w porządku. Dobrze wyposażone pokoje ,zelazko,deska,suszarka, lodówka.Obsługa miła i pomocna ale może trochę ich za mało i nie wyrabiają się zwłaszcza przy dużych imprezach. Ogólnie polecam.

Hampton by Hilton Poznan Swarzedz - Swarzędz
Leokadia Wieczorek
5/5

Hotel bardzo fajny. Przemiła obsługa, szczególnie kelnerka Pani Julia zawsze powita, doradzi i robi najlepsze drinki!! Polecam !

Hampton by Hilton Poznan Swarzedz - Swarzędz
Remek Białas
1/5

Najgorszy Hilton, w którym byłem. Mimo że zazwyczaj cenię sobie wizyty w tych hotelach i korzystanie z ich usług w trakcie podróży, ten akurat zepsuł całe doświadczenie. W pokoju panował nieprzyjemny zapach, a parking był całkowicie zajęty. Zmuszony byłem parkować gdzie indziej. Brud i nieuprzejma, opryskliwa obsługa to negatywny obraz marki Hilton. Brak reakcji na powitanie, a w trakcie zamawiania okazywało się, że brakuje większości rzeczy. Gdy zamówiłem, czekałem ponad godzinę na hamburgera. Odpowiedź jak za PRL – „nic nie ma”, a na pytanie „co jest dostępne?” odpowiedź brzmiała: „to, co widać”. Życzymy Pani z recepcji trochę więcej uśmiechu i empatii. Niestety, nie planuję ponownie odwiedzić tego Hiltona. Uwaga: śniadanie sprzątają o 10:00 i zamykają na klucz, ponieważ znajduje się za drzwiami.

Go up