Apartament LAZUR - Piła

Adres: Jana i Jędrzeja Śniadeckich 106, 64-920 Piła, Polska.
Telefon: 698092051.
Strona internetowa: apartament-pila.pl.
Specjalności: Noclegi pod dachem.

Opinie: Ta firma ma 22 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.7/5.

Lokalizacja Apartament LAZUR

Apartament LAZUR znajduje się w centrum Piły, przy ulicy Jana i Jędrzeja Śniadeckich 106. Jest to idealne miejsce dla osób, które szukają wygodnego i niezależnego zakwaterowania podczas swojego pobytu w mieście.

Apartament LAZUR oferuje swoim gościom noclegi pod dachem, co oznacza, że mogą poczuć się tutaj bezpiecznie i komfortowo, podobnie jak w swoim domu. Mieszkańce Apartament LAZUR będą cieszyć się dostępem do wszystkich niezbędnych udogodnień, takich jak kuchnia, łazienka i strefa wypoczynku.

Jednym z wielu zalet Apartament LAZUR jest jego położenie. Znajduje się on w bliskiej odległości od wszystkich najważniejszych atrakcji turystycznych w Piłej, takich jak kościół św. Antoniego i park miejski. Dodatkowo, w pobliżu Apartament LAZUR znajdują się liczne restauracje, kawiarnie i sklepy.

Na stronie internetowej Apartament LAZUR apartament-pila.pl można znaleźć więcej informacji o apartamencie, jego wyposażeniu i usługach.

Apartament LAZUR ma na swoim koncie 22 pozytywne recenzje na Google My Business, co świadczy o jego wysokim poziomie usług i zadowoleniu gości. Średnia ocena Apartament LAZUR wynosi 4.7/5, co czyni go jednym z najlepszych miejsc do zamieszkania w Piłej.

Jeśli szukasz wygodnego, bezpiecznego i przyjaznego miejsca do spania podczas swojego pobytu w Piłej, to Apartament LAZUR jest idealnym wyborem. Zaleca się kontakt z nimi poprzez ich stronę internetową apartament-pila.pl, aby zaplanować swoje przejazdy i zagwarantować sobie miejsce w Apartament LAZUR.

Recenzje dla Apartament LAZUR

Apartament LAZUR - Piła
Konrad Skrzyniarz (antyBEZPIEKA)
2/5

Generalnie ładne czyste miejsce ALE-
Właściciele poinformowani o tym, że rezerwacja chce być robiona do wyprawienia urodzin, co jest oczywistym, że chce się zaprosić innych gości, zagrać muzykę (wszystko w granicach rozsądku) itd. Itp. Nie poinformowali telefonicznie przed zrobieniem 200km o swych twardych zasadach- wysokie kary pieniężne za każdą kolejną niezameldowaną osobę przebywającą po 22 w "LAZURze". O tym że cisza nocna jest o 22, a jej nie przestrzeganie może być powodem do pożegnania się z apartamentem tu i teraz bez zwrotów kosztów za niego.
Właściciele wiedzieli że jedziemy tam wyprawić urodziny. Gdy wiedzieli że zapłata jest uiszczona ich w moim odczuciu zachowanie z życzliwych, miłych Ludzi przesunęło się w kierunku Panów swojego terenu...
OBIEKTYWNIE- super miejsce dla raczej starszych ludzi, ludzi szukających spokoju, odpoczynku etc. Parterowy mały domek utrzymany w super stanie, urządzony w miarę nowocześnie i przytulnie.
Stanowczo odradzam ludziom młodym, idącym na imprezę, chcącym po imprezie posiedziec z kobietami, przy muzyce wypić lampkę szampana, powspominać jak miło bawiło się na imprezie. Proszę o 22:00 nie zapomnieć wygonić gości, bo może okazać się że rzeczywisty koszt "apartamentu" jest kilkaset złotych wyższy. Państwo właściciele zapominają, że osoba korzystająca z ich usług, gdzie wynajmują apartament właśnie obcym ludziom stają się Oni najemcami ich lokalu, a nie są z kolei ich gośćmi, którzy zobowiązani sa w ramach altruizmu o uszanowanie panujących tam twardych zasad żeby nie nazwać tego reżimowej dyscypliny. Regulamin wielkości kartki A4 napisany niezbyt dużym drukiem streścił bym w drodze przymusu ewentualnego do dwóch zdań- Nie podskakujcie. My tu rządzimy.

Apartament LAZUR - Piła
Katarzyna Libera
5/5

Apartament bardzo przytulny przez co można się poczuć jak w domu ?
Modny wystrój, wygląd jest dokładnie taki sam jak na zdjęciach bardzo ładny.
Właścicielka jest bardzo miłą osobą.
Serdecznie polecam ?

Jest bardzo dobre miejsce parkingowe na prywatnej posesji z zamykaną bramą.

Apartament LAZUR - Piła
Grzegorz Lipski
5/5

Jestem zachwycony standardem apartamentu, przesympatycznymi gospodarzami i miłą atmosferą

Apartament LAZUR - Piła
Piotr Maciejewski
5/5

Polecam ? Apartament na bardzo fajnym poziomie. Dobrze wyposażony. Nie mam zastrzeżeń ?

Apartament LAZUR - Piła
Daniel Kluczyk
5/5

Super miejsce, schludne wygodne i przyjemne. Bardzo miła właścicielka. Pozdrawiam.

Apartament LAZUR - Piła
Piotr Kramer
5/5

Bardzo dobry kontakt z właścicielką. Apartament b.dobrze wyposażony.

Apartament LAZUR - Piła
Agnieszka Trzaskawka
5/5

Czyściutko i dobrze wyposażone. Zamknięte miejsce parkingowe

Apartament LAZUR - Piła
Cieslak Waldemar
4/5

Dosyć dobry apartament. Można polecić.

Go up