Noclegi Stara Wozownia - Piła

Adres: Pułkownika Michała Zioły 37, 64-920 Piła, Polska.
Telefon: 882044137.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Hotel.

Opinie: Ta firma ma 161 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja Noclegi Stara Wozownia

Noclegi Stara Wozownia to urokliwy hotel położony w miejscowości Piła, w Polsce. Znajduje się pod adresem: Pułkownika Michała Zioły 37, 64-920 Piła, Polska. Osoby zainteresowane mogą skontaktować się telefonicznie pod numerem 882044137 lub odwiedzić stronę internetową na facebook.com.

Noclegi Stara Wozownia specjalizuje się w zapewnianiu komfortowego i przytulnego zakwaterowania dla swoich gości. Jako hotel, oferuje wysoką jakość usług oraz przyjazną atmosferę, co sprawia, że wielu podróżujących decyduje się na pobyt w tym miejscu.

Znajduje się w dogodnej lokalizacji, blisko centrum Piły, co umożliwia łatwy dostęp do atrakcji turystycznych oraz restauracji i sklepów. Goście chwalą również spokojną okolicę, w której położony jest hotel, co sprzyja relaksowi i wypoczynkowi.

Opinie na temat Noclegi Stara Wozownia są bardzo pozytywne. Firma posiada aż 161 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4.6/5. To potwierdza wysoką jakość świadczonych usług oraz zadowolenie gości z pobytu.

Dla osób poszukujących wygodnego i przyjemnego zakwaterowania w Piłe, Noclegi Stara Wozownia jest doskonałym wyborem. Zalecamy kontakt z hotelem poprzez ich stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować nocleg, który spełni oczekiwania każdego podróżnika.

Recenzje dla Noclegi Stara Wozownia

Noclegi Stara Wozownia - Piła
Grzegorz
1/5

Obsługa na poziomie poniżej wszelkiej krytyki. Samego noclegu nie jestem w stanie ocenić, ponieważ 2 tygodnie wcześniej zarezerwowany nocleg został uznany za niebyły. Pani Właścicielka, która przyjmowała rezerwację i ustalała wszelkie jej szczegóły po 2 tygodniach „nie pamiętała” już nic!
Dno, bezczelność i arogancja.

Noclegi Stara Wozownia - Piła
Marek Van Łysy
2/5

Na początku było tanio ale teraz ceny jak za hotel ⭐⭐⭐⭐⭐
No i utrapienie z obcokrajowcami z UA
drą papy do samego rana jak się napiją

Noclegi Stara Wozownia - Piła
grzegorz
5/5

ceny umiarkowane, pokoje z łazienką i aneksem kuchennym.Czysto i przyjemnie

Noclegi Stara Wozownia - Piła
Inspektor Trans
4/5

Miejsce przeznaczone bardziej pod hotel pracowniczy. Jednak narzekać nie można. Bezobsługowe zameldowanie, duży pokój z aneksem kuchennym i łazienką z przyzwoita kabina w pokoju. Jeden mały minus to pojedyncze łóżka. Czystość bez zarzutu. Prywatny parking.

Noclegi Stara Wozownia - Piła
roman mykietyn
5/5

Pokoje czyste, schludnie, ładnie. Jest tv, aneks kuchenny, łazienka i tu malutki minusik za brak słuchawki w prysznicu. Pani z obsługi pobrała pieniądze i tyle można powiedzieć o obsłudze. Trochę daleko od dworca.

Noclegi Stara Wozownia - Piła
Jakub Brychcy
5/5

Bardzo miło się zaskoczyłem. Duże pokoje, w moim był mały aneks kuchenny. Super lokalizacja, miejsce parkingowe w cenie. Dopłata za psa tylko 10 zł. Polecam.

Noclegi Stara Wozownia - Piła
szymon tycman
5/5

Ładnie urządzone pokoje wyposażone w łazienkę i aneks kuchenny. Duży ogrodzony parking. Przemiła obsługa i bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Noclegi Stara Wozownia - Piła
Piotr Kaminski
5/5

Bardzo dobry hotel - stylizowany na stajnie, powozownię (taki też był). Obsługa sympatyczna, uśmiechnięta. Pokoje bardzo zadbane, czysto i schludnie. Dostęp do kuchni wraz z wyposażeniem w każdym pokoju. Zamykany parking na noc to duży plus.

Go up