Camping Forteca - Uciechów

Adres: 12, Wrocławska, 58-211 Uciechów, Polska.
Telefon: 725488000.
Strona internetowa: campingforteca.pl.
Specjalności: Pole kempingowe, Hotel, Domki z bali, Motel, Restauracja.
Inne ważne informacje: Oferuje zakwaterowanie dla uchodźców, Potrzebuje wolontariuszy, Przyjmuje darowizny, Zatrudnia uchodźców, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Turystyka piesza, Miejsce przyjazne dla osób transpłciowych, Przyjazne dla osób LGBTQ+, Dobre miejsce na przyjęcia urodzinowe dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Plac zabaw, Trasy piesze nadające się dla dzieci, Można przyjść z psem.
Opinie: Ta firma ma 434 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.7/5.

Lokalizacja Camping Forteca

Czy szukasz idealnego miejsca na wypoczynek i przygodę na świeżym powietrzu Camping Forteca w Uciechowie jest то, czego szukasz

Lokalizacja: Camping Forteca znajduje się w uroczym Uciechowie przy Adres: 12, Wrocławska, 58-211 Uciechów, Polska. Dzięki temu możesz dzięki temu łatwo odwiedzić pobliskie atrakcje turystyczne i cieszyć się pięknem otaczającej natury.

Oferta: Na Pole kempingowe, Hotel, Domki z bali, Motel, Restauracja jest wiele opcji zakwaterowania i wyżywienia dla każdego gustu i budżetu. Camping Forteca to nie tylko kemping, ale i miejsce oferujące schronienie dla uchodźców, zatrudniające osoby uchodźców oraz przyjmujące wolontariuszy i darowizny.

Aktywności: Camping Forteca to idealne miejsce dla miłośników turystyki pieszej i outdoorowych rozrywek. Możesz tu przyjść z psem, korzystać z miejsca przyjaznego dla osób LGBTQ+, osób transpłciowych oraz dzieci. Dla dzieci przygotowano miejsca zabawy i trasy dostosowane do ich możliwości. Dodatkowo, Camping Forteca dysponuje miejscami dostępnymi dla osób na wózkach oraz parkingiem dla osób niepełnosprawnych.

Opinie: Firma ma 434 recenzji na Google My Business i średnia opinia wynosi 4.7/5. Wiele osób chwali kemping za przyjazne i pomocne personel, czystość oraz dogodne usytuowanie.

Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej Camping Forteca. Skorzystaj z okazji i zaplanuj niezapomnianą wyprawę na Camping Forteca

Recenzje dla Camping Forteca

Camping Forteca - Uciechów
Katarzyna Słowikowska
4/5

Miejsce bardzo klimatyczne. Czysto. Pani sprząta toalety dwa razy dziennie. Sympatyczny właściciel. Na plus rowerki wodne do dyspozycji bez dodatkowej opłaty. Troszkę brakuje koszy na terenie. Cisza, spokój. Możliwość ustawienia się
w dowolnym miejscu.

Camping Forteca - Uciechów
Piotr Jawień
5/5

Wspaniałe miejsce na wypoczynek, mili właściciele,dobra kuchnia i możliwość wyboru co do noclegu. Namiot, pokoje, domki i camping.....polecam....

Camping Forteca - Uciechów
Iza Wiercigroch
5/5

Bardzo fajnie miejsce na odpoczynek. Właściciel bardzo miły i pomocny. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Camping Forteca - Uciechów
iwona łojewska
5/5

Świetny kamping. Bardzo mili i pomocni właściciele. Cicho, spokojnie. Pobyt zaliczamy do udanych i na pewno wrócimy:-)

Camping Forteca - Uciechów
Beata Kotzott
5/5

Polecamy jak najbardziej camping Forteca!!! Wyjątkowe miejsce dla camperów i namiotów ...każdy zakątek ma swój wyjątkowy urok, bardzo dużo zieleni ale w stylu bardzo naturalnym nasadzona. Można pospacerować pięknymi alejkami i skorzystać z kąpieliska. Restauracja i ogródek przed w bardzo przytulnym klimacie no i sami właściciele bardzo sympatyczni ludzie a szczególnie sam właściciel, który jest Holendrem więc nie opuszcza Go wesoły nastrój? i bardzo chętnie pomaga w wyborze miejsca, które wpadnie klientom w oko. Szczerze polecamy camping Forteca dla wszystkich i z dziećmi i z pieskami....dziękujemy za miły pobyt i napewno odwiedzimy Was jeszcze!!!?

Camping Forteca - Uciechów
bartek bartek
5/5

Super miejsce. Panuje tu cisza, spokój i kultura. Cały czas bardzo cicho więc to idealne miejsce na wyciszenie się i nacieszeniem oka krajobrazem ? każdy z każdym się wita, bez względu na to kto skąd pochodzi. Sanitariaty czyste i zadbane. Właściciele bardzo mili i pomocni ( byliśmy świadkami jak właściciel pomagał zaparkować przyczepę starszym panią ? ) . Oby więcej takich miejsc i ludzi ?

Camping Forteca - Uciechów
Piotr Szewczuk
4/5

Bardzo fajny kemping. Ceny normalne, parcele ładnie wydzielone i skoszone. Trafiłem na weekend z imprezą na sali ale wybór dalszej parceli zdecydowanie załatwił temat hałasu. Cicho i spokojnie, blisko do miasta. Sanitariaty utrzymane nieźle, jednak pajęczyny pod sufitem a w nich mnogość much różnego kalibru sugeruje, że sprzątane nieco pobieżnie. Wspomniany efekt z pewnością mocno spotęgowany przez samych gości - nie gaszone światło i prawie cały czas otwarte drzwi do kontenera sanitarnego w okresie letnim przyciąga takie stworzenia, więc myślę, że wciaż bardzo przyzwoicie. Jedną gwiazdkę mniej za kotarki pod prysznicem. W mojej ocenie dawno należało je wymienić. Myślę, że miejsce warte odwiedzenia.

Camping Forteca - Uciechów
Wiktoria Zygmunt
5/5

Najlepszy camping w Polsce !!
Cudowne miejsce dla miłośników relaksu, ciszy i odpoczynku. Czystość, możliwość ustawiania się z widokiem na jeziorko lub góry, nowe sanitariaty, pyszne jedzonko w restauracji, sympatyczni i pomocni gospodarze. Dla dzieci również płac zabaw i mnóstwo terenu do pobierania, plaża, zajęcia jogi i masaż. A dla maluszków znajduje się przewijak, mega plus dla rodzinki z małymi pociechami. Psy akceptowane. Polecam z całego serca. Pobyt tam zawsze udany ❤️

Go up