Rancho Lavender - Baldwinowice

Adres: Baldwinowice 6, 57-211 Baldwinowice, Polska.
Telefon: 505529047.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Agroturystyka.

Opinie: Ta firma ma 36 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja Rancho Lavender

Rancho Lavender to znany ośrodek agroturystyczny, zlokalizowany w Baldwinowicach przy Adres: Baldwinowice 6, 57-211 Baldwinowice, Polska Jest to idealne miejsce do odpoczynku i relaksu, otoczone malowniczą sceneria polskiego krajobrazu.

Na Rancho Lavender znajdziesz wiele mozliwosci rozrywki i relaksu. Możesz wziąć udział w zajęciach z sadzenia i pielęgnacji lavandy, a także wziąć udział w wycieczkach po okolicy. Ośrodek posiada także stajnię koni, więc jeśli lubisz jazdę konną, to tu będziesz w idealnym miejscu.

Rancho Lavender oferuje również noclegi w stylowych i wygodnych apartamentach, dzięki czemu możesz spędzić cały weekend w otoczeniu natury. Na miejscu znajdziesz również restaurację, która serwuje posiłki przygotowane z lokalnych produktów.

Oceny Rancho Lavender są bardzo wysokie. Strona internetowa posiada 36 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4.6/5. Klienci podkreślają piękno otoczenia, przyjazny serwis i wyjątkową jakość posiłków.

Jeśli szukasz miejsca na wypoczynek i relaksu w naturalnym otoczeniu, to Rancho Lavender jest idealnym wyborem. Zalecamy zapoznanie się z ofertą na stronie internetowej www.rancho-lavender.pl i skorzystanie z oferty agroturystycznej. Nie zapomnij również zaprosić swoich przyjaciół i rodziny na wyjątkowe przeżycie w Rancho Lavender. Zapraszamy

Recenzje dla Rancho Lavender

Rancho Lavender - Baldwinowice
Joanna Konieczna - Mansfeld
4/5

Klimatyczne miejsce . Nasza rodzina liczy 10 osob i to było idealne miejsce do spędzenia razem czasu. Pokoje z ciekawym wystrojem ,jednak w zakamarkach dużo kurzu. Okolica ciekawa, ścieżka geo i quest zapełniają czas . Jeden ważny minus kłopoty z przeciążeniem sieci , przez co mieliśmy problem z kuchenką. Plus właściciel szybko zareagował i dostarczył inny wariant.

Rancho Lavender - Baldwinowice
Barbara Pisarska
1/5

Miejsce , bardzo ciekawe,orginalne ,właściciel bardzo miły ,tylko kompletnie nie przejmuje się czystością,i niestety to jest przyczyną tak niskiej oceny.Jak ktoś lubi spędzać czas i buszować na starym strychu to polecam.Wszechobecne pajęczyny , które powstały w poprzednich sezonach, kurz,zapach starego strychu niestety nie przyćmiła lawenda na ścianie, urządzenia średnio działające a szkoda bo zamysł fajny tylko wykonanie kiepskie.Zaznaczam że nie histeryzuje na widok pająka i innych stworzeń wiejskich.

Rancho Lavender - Baldwinowice
Edyta Leszczyńska
5/5

Cudowne miejsce. Polecam każdemu kto marzy o tym aby wypocząć. Cisza, spokój i natura. Przestrzeń klimatyczna i urządzona z pomysłem. Przecudowny sad, pole lawendy i przygotowane miejsce na zrobienie ogniska. Gospodarze wspaniali, zawsze służą pomocą. Polecam!

Rancho Lavender - Baldwinowice
Agnieszka M
5/5

Wspaniałe miejsce z klimatem i duszą na relaks z rodziną lub przyjaciółmi. Zespół budynków, wspaniała przestrzen ogrodowa, idealne na urodziny lub inne uroczystości. Śmiało mogę powiedzieć, że w tym regionie jest swojego rodzaju perełką. Polecam!

Rancho Lavender - Baldwinowice
Agnieszka
4/5

Miły gospodarz i bardzo przyjemne, ciekawe miejsce z pomysłem. Niestety w domku pełno pajęczyn, wymaga posprzątania..

Rancho Lavender - Baldwinowice
Krzysztof Tęcza
4/5

Spędziliśmy tam wraz ze znajomymi 3 dni.
Okolica spokojna, w zimie jest to naprawdę przyjemne miejsce. Wynajelismy cały dom z którego byliśmy zadowoleni. Kuchnia w pełni wyposażona duży salon który mieścił 8 osób plus 2 dzieci.
Jedynym małym minusem było chwilowy brak cieplej wody po uprzednim zalaniu wanny dla dzieci. Reszta ok. Polecam

Rancho Lavender - Baldwinowice
Edyta Dybka
5/5

Super miejscówka. Bardzo klimatyczny i wygodny dom. Sprawdził się na weekend na 10 osób. Polecam.

Rancho Lavender - Baldwinowice
Andrzej Szreter
5/5

Polecam, fajne miejsce na spotkanie. Do poprawy grill bo ma za krótki komin, mały ciąg wiec dymi dookoła.

Go up