Dwór Kombornia Hotel & SPA - Kombornia

Adres: ul. Dworska 52, 38-420 Kombornia, Polska.
Telefon: 134354289.
Strona internetowa: dworkombornia.pl.
Specjalności: Hotel, Spa i pielęgnacja twarzy, Sale konferencyjne, Specjalista rehabilitacji, Hotel resortowy, Restauracja, SPA, Basen.

Opinie: Ta firma ma 768 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Dwór Kombornia Hotel & SPA

Dwór Kombornia Hotel & SPA to uroczy obiekt, który oferuje luksusowe usługi hotelowe oraz kompleksowy pakiet relaksacyjny. Znajduje się pod adresem ul. Dworska 52, 38-420 Kombornia, Polska, co sprawia, że otaczająca go okolica jest spokojna i malownicza. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 134354289 lub odwiedzić ich Stronę internetową: dworkombornia.pl.

Specjalnością Dworu Kombornia są kompleksowe usługi z zakresu Hotelu, SPA i pielęgnacji twarzy, Sal konferencyjnych, Specjalisty rehabilitacji, Hotelu resortowego, Restauracji, SPA oraz Basenu. To idealne miejsce zarówno na relaksujący pobyt, jak i organizację konferencji czy spotkań biznesowych.

Ta firma cieszy się dużą popularnością, co potwierdzają 768 recenzji na Google My Business. Średnia opinia wynosi 4.5/5, co dowodzi wysokiej jakości świadczonych usług oraz zadowolenia klientów.

Dwór Kombornia Hotel & SPA to doskonały wybór dla osób poszukujących luksusowego wypoczynku w malowniczej okolicy. Znajduje się w dogodnej lokalizacji, co sprawia, że można łatwo dotrzeć zarówno z autostrady, jak i z pobliskich miast.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz zrelaksować się, zadbać o swoje ciało oraz umysł, to Dwór Kombornia jest idealnym wyborem. Ich kompleksowa oferta oraz wysokie standardy sprawią, że poczujesz się jak w raju.

W związku z tym, serdecznie zachęcamy do kontaktu poprzez ich stronę internetową, aby zaplanować swoją wizytę i doświadczyć luksusu oraz relaksu, jakiego tam doświadczysz.

Recenzje dla Dwór Kombornia Hotel & SPA

Dwór Kombornia Hotel & SPA - Kombornia
Jacek Jakubowski (Zmutowana Ryba)
5/5

Świetne miejsce na spokojny wypad we dwoje. Basen, jacuzzi, grota solna, sauny dla relaksu. Degustacja wina, która jest prowadzona przez rewelacyjnego człowieka, który widać że się zna na temacie, ale dodatkowo przekazuje wiedzę w formie dla ludzi, więc jest to ciekawe i fajne doświadczenie, a można też spróbować ciekawych win i czegoś się nauczyć. Rewelacyjne jedzenie, szef kuchni świetny. Jedzenie smaczne, z pomysłem, podane w atrakcyjnej formie.

Polecam.

Dwór Kombornia Hotel & SPA - Kombornia
Maciejka
5/5

Fantastyczny hotel z miłą obsługą, otoczony starym parkiem. Sam dworek robi wrażenie. Obok budynki dawnego folwarku zaadaptowane na hotel, z połączeniem w postaci tunelu, co jest bardzo istotne ze względu na basen i spa - można się tu dostać nie wychodząc na zewnątrz. Basen duży, pływacy mogą się wyszaleć. Oprócz tego jacuzzi, grota solna, sauny. Profesjonalne Spa z dużym wachlarzem zabiegów. W hotelu jest piwnica win z degustacjami i możliwością zakupu przednich trunków. Rzecz raczej niespotykana - w budynku głównym (Dwór) znajduje się kaplica otwarta cały czas i nabożeństwo w niej jest w każdą niedzielę! Całości dopełniają mili właściciele zaangażowani w działalność charytatywną. Polecam!

Dwór Kombornia Hotel & SPA - Kombornia
Kris Czajna
3/5

Obsługa bardzo miła Śniadanie jak na zdjęciu dla mnie słabe jak na jedzenie we Dworze Woda w pokoju w szkle z plastikową nakrętką która odkręca się z zabezpieczeniem ale nie ma opisu co to za woda Nie fajny zapach na korytarzu od tunel Basen przysługuje 2 godziny dla gościa hotelowego

Dwór Kombornia Hotel & SPA - Kombornia
Mariola Kopowska
5/5

Właśnie dobiega końca nasz pobyt Sylwestrowy w Dworze Kombornia
Chcę bardzo podziękować za cudownie spędzony czas w Państwa hotelu . Super Sylwester zorganizowany na wysokim poziomie . Ukłony w stronę właścicieli , szefa Kuchni i całej obsłudze . Dziękujemy!!! Mariola i Grzegorz Kopowscy Bydgoszcz
Ps Możecie być Państwo pewni ,że my tu jeszcze wrócimy ,pewnie latem by zobaczyć całe piękno tego miejsca

Dwór Kombornia Hotel & SPA - Kombornia
Halyna S
4/5

Korzystam z basenów, sauny, faktycznie jak czytam niektóre opinie prawda jest taka ,że panie na recepcji nie informują iż jedna część basenu nie działa, czy dziala tylko jedna sauna czy dwie . . A szkoda , bo jak jak jest więcej osób. ..to.fajnie jakby były czynne wszystkie ‍♀️.
Ostatnio byłam.na masażu, Pani była urocza , profesjonalnie podeszła do tematu ! Była bardzo miła daje jej 5 gwiazdek z plusiekim ?

Dwór Kombornia Hotel & SPA - Kombornia
k. a.
1/5

Jedna gwiazdka dla hotelu cztero gwiazdkowego czy to możliwe? tak! ze względu na brak dobrej komunikacji na recepcji.

Pani Tatiana tak wytłumaczyła ofertę promocyjną wellness & spa i grota solna, że 4 osoby zapłaciły podwójna cenę za swój pobyt w Dworze pomimo, że poinformowaliśmy, że jesteśmy w obiekcie po raz pierwszy.

A piątkowy wieczór i początek weekendu miał tak dobrze się rozpocząć… uraz pozostanie a jak wiadomo, recepcja jest wizytówką każdego obiektu ponieważ to tu wszystko się zaczyna
i kończy… Dodam, że argumentowanie wysokiego rachunku ze strony recepcji „ a ja państwa informowałam” jest niedorzeczne. 4 dorosłe osoby nie zrozumiały oferty? Nie wydaje mi się.

Jako goście dworu Kombornia nie czujemy się dobrze obsłużeni. Chcieliśmy porozmawiać
z managerem obiektu ale nie był dostępny na miejscu.

Dwór Kombornia Hotel & SPA - Kombornia
Mark slaczka
1/5

Początek weekendu.. Wybraliśmy się ze znajomymi na spa & wellness + grota solna. Podczas wyboru karnetów tj. 2h za spa 50pln i 1h grota solna 29pln wszystko jasne.

Poinformowani zostaliśmy o aktywacji zegarków przy czytniku na wejściu do każdej ze stref.

Po jakimś czasie 2 osoby wyszły wcześniej ze spa aby skorzystać z możliwości zjedzenia w restauracji i nagle okazuje się, że obydwa zegarki działają od momentu wejścia na strefę spa - przy czym dodam, że każda dodatkowa 1min = 1 pln na grocie solnej…

Gdyż jak pani z recepcji twierdziła, że po skończonej godzinie trzeba wyjść z basenu
i oddać jeden zegarek i wrócić się z powrotem na strefę aby wykorzystać jeszcze jedna godzinę spa i basenów…
Wyobraźcie to sobie: (dwóch panow spacerujących w kąpielówkach przez dworek aby oddać zegarek kiedy obok jest restauracja w której jedzą posilek goście ubrani w sukienki, garnitury … hotel 4 gwiazdkowy… gdzie tu logika?) O tym dowiedzieliśmy się przy płaceniu z czego
2 rachunki wyszły blisko 150pln a kolejne
2 blisko 200pln.. Zostaliśmy poinformowani, że jeśli nie zapłacimy należnego dodatku
z tego tytułu zostaną wezwane odpowiednie służby na miejsce dworku. Koniec końców 4 osoby źle poinformowane przez panią Tatiane musiały zapłacić cenę x2.

Jak przystaje na taki prestiż w okolicy, proszę się dobrze doinformować na wejściu aby nie naciągnąć się na jakieś dodatkowe niepotrzebne koszta..

Fajne miejsce ale uraz pozostaje, na pewno tam nie wrócę!

Dwór Kombornia Hotel & SPA - Kombornia
Karol Nowak
4/5

Bardzo fajne miejsce. Lubimy tu przyjeżdżać na basen. Chociaż kilka rzeczy wymaga już remontu i odnowienia.
Bardzo miło i przytulnie urządzony dworek. Polecam !

Go up