Hotel Podkarpacki - Boguchwała

Adres: Suszyckich 9, 36-040 Boguchwała, Polska.
Telefon: 178701555.
Strona internetowa: odeer.pl.
Specjalności: Hotel.

Opinie: Ta firma ma 30 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.1/5.

Lokalizacja Hotel Podkarpacki

Hotel Podkarpacki znajduje się pod adresem Suszyckich 9, 36-040 Boguchwała, Polska. Można skontaktować się z hotelem pod numerem telefonu 178701555. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej hotelu. Specjalnością tego miejsca jest oczywiście hotel.

Jak wiele innych hoteli w regionie Podkarpacia, Hotel Podkarpacki oferuje gościom przytulne pokoje, profesjonalną obsługę oraz wygodne udogodnienia. Położony w malowniczej okolicy, obiekt zapewnia spokój i relaksującą atmosferę dla wszystkich odwiedzających.

Z opinii na Google My Business wynika, że firma ma 30 recenzji. Średnia ocena wynosi 3.1/5, co sugeruje, że opinie są zróżnicowane.

Dla osób poszukujących noclegu w okolicy Boguchwały, Hotel Podkarpacki może być dobrą opcją do rozważenia. Bliskość atrakcji turystycznych, udogodnień i profesjonalna obsługa sprawiają, że to miejsce jest godne uwagi. Dla tych, którzy cenią sobie komfort i spokój, Hotel Podkarpacki może być idealnym wyborem.

Jeśli szukasz miejsca na nocleg w Podkarpaciu, zdecydowanie warto skontaktować się z Hotel Podkarpacki poprzez ich stronę internetową. Nie wahaj się zarezerwować pobytu i cieszyć się wypoczynkiem w malowniczej okolicy.

Zachęcamy do kontaktu i doświadczenia uroku tego miejsca

Recenzje dla Hotel Podkarpacki

Hotel Podkarpacki - Boguchwała
Michał K
4/5

Pokoje małe i ciasne. W łazience mini umywalka przy której ciężko umyć komfortowo zęby. Meble w pokojach "zmęczone życiem". Materac w moim łóżku wygodny. Obsługa miła. Jedzenie różnorodne i bardzo smaczne - zdecydowanie największy plus tego hotelu.

Hotel Podkarpacki - Boguchwała
Dawid Dawid
1/5

Niby wszystko jest okej, aczkolwiek nie jest to dobry hotel do wypoczynku ponieważ od wczesnych godzin porannych do wieczora słychać tylko non stop wiercenie udarem w ścianach i inne tłuczenie się jedna wielka masakra. Ja rozumiem że hotel robi jakieś remonty przyda mu się bo wymaga odświeżenia, ale nie da się tego zrobić z poszanowaniem gości?

Hotel Podkarpacki - Boguchwała
RTC
1/5

Niestety nie udało nam się skorzystać z usług hotelu. Pokój był rezerwowany telefonicznie 19.01 dla dwóch pracowników (na jedną noc - 22-23.01). Po dojeździe na miejsce nasi pracownicy usłyszeli że nie było żadnej rezerwacji i nie ma wolnego pokoju.
Zachowanie co najmniej nie poważne.

Hotel Podkarpacki - Boguchwała
Mateusz Chmiel
5/5

Bardzo często korzystam z usług hotelu, w szczególności z restauracji i sal konferencyjnych. Zawsze wracam tutaj z radością i wiem, że "będzie dobrze". Kuchnia tradycyjna, smaczna, duże porcje, obsługa zawsze miła i przyjazna, przystępne ceny. Sale konferencyjne zawsze przygotowane, czyste i dobrze wyposażone (sprzęt, meble). Menadżer hotelu, recepcjoniści, kelnerzy, obsługa pięter - uprzejmi, bardzo pomocni i życzliwi - to największa zaleta tego miejsca. Serdecznie dziękuję, polecam i będę wracał.

Hotel Podkarpacki - Boguchwała
Wiechu
2/5

Klimat w hotelu przypominający PRL. Przy przyjeździe i wejściu do pokoju widać bardzo mocno poplamione wykładziny. Widać, że meble swoje przeszły; półki w szafie nie są w stanie nic utrzymać i odpadają pod ciężarem.

Co do śniadań i kolacji nie mam większych zastrzeżeń. Obiadów zwyczajnie nie jadam.

Obsługa pomocna.

Nocami odbywają się dzikie balangi, które trwają do wczesnych godzin porannych. Niestety słychać je przez okno.

Ogólnie polecam dla ludzi z niewysokimi wymaganiami.

EDIT:
Podczas pobytu w hotelu jednak skusiłem się, i trzykrotnie podszedłem do zjedzenia obiadu - gdzie słowo "podszedłem" pojawia się tutaj nie bez przyczyny.

Pierwsze dwa podejścia skończyły się przed spróbowaniem posiłku - zaserwowane mięso było zwyczajnie niedosmażone, w niektórych miejscach było surowe.

Trzecie podejście było niestety katastroficzne w skutkach. Mięso nie wyglądało na surowe, czego asumptem było to, że je po prostu zjadłem. Niestety w wyniku tego przez cały dzień miałem poważne problemy żołądkowe.

W związku z powyższym muszę zmienić moje wcześniejsze podsumowanie:

Polecam osobom, które nie mają wysokich wymagań i wzięli ze sobą na tyle pieniędzy, aby stołować się poza hotelem.

Hotel Podkarpacki - Boguchwała
'Izabela Reda
4/5

Warunki dobre,hotel jednak wymaga odświeżenia i gruntowniejszego sprzątania.

Hotel Podkarpacki - Boguchwała
Ag And
1/5

Okropne warunki, pokój był potwornie brudny i zaniedbany. Nie polecam

Hotel Podkarpacki - Boguchwała
piotr swidzinski
3/5

Ciasne pokoje niestety. Poza tym bez większych uwag

Go up