Stara Cukrownia - Hostel - Przeworsk

Adres: Lubomirskich 1, 37-200 Przeworsk, Polska.
Telefon: 608396312.
Strona internetowa: staracukrownia.com.pl.
Specjalności: Zakwaterowanie z wyżywieniem we własnym zakresie.

Opinie: Ta firma ma 51 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Stara Cukrownia - Hostel

Stara Cukrownia - Hostel to urocze miejsce, które z pewnością zachwyci każdego podróżnika. Zlokalizowany pod adresem Lubomirskich 1, 37-200 Przeworsk, Polska, ten hostel oferuje wyjątkowe doświadczenie pobytu w kameralnej atmosferze. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 608396312, a także odwiedzić ich stronę internetową staracukrownia.com.pl.

Jedną z specjalności Starej Cukrowni jest zakwaterowanie z wyżywieniem we własnym zakresie, co daje gościom swobodę w planowaniu swojego pobytu. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących niezależność i autentyczne doświadczenia podróżnicze.

Ta urokliwa lokalizacja przyciąga podróżnych nie tylko swoją atmosferą, ale także bogatą ofertą kulturalną i turystyczną okolicy. Hostel jest świetną bazą wypadową do zwiedzania okolicznych atrakcji i cieszenia się urokami Przeworska.

Stara Cukrownia - Hostel ma imponującą liczbę opinii na Google My Business - aż 51 recenzji, co świadczy o ich zaangażowaniu i wysokiej jakości świadczonych usług. Średnia ocena wynosi 4.3/5, co potwierdza, że goście są z reguły bardzo zadowoleni z pobytu.

Dla osoby poszukującej wyjątkowego miejsca na nocleg w Przeworsku, Stara Cukrownia - Hostel jest doskonałym wyborem. Z przyjemnością polecamy skontaktowanie się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować niezapomniany pobyt w tym uroczym miejscu.

Recenzje dla Stara Cukrownia - Hostel

Stara Cukrownia - Hostel - Przeworsk
Jan Wojciech Kinczel
5/5

Kapitalny hostel! Czysto, schludnie, doskonałe wyposażenie pokojów/kuchni/łazienek oraz przemiła Pani Halinka!
Polecam!

Stara Cukrownia - Hostel - Przeworsk
Анастасія Григор'єва
5/5

Zatrzymaliśmy się w tym hostelu kilka miesięcy temu. I to był po prostu wspaniały czas! Bardzo ładny i dobrze utrzymany hostel, miły menedżer. Czysta i świeża pościel, dość czysta łazienka i kuchnia. Bardzo bardzo bardzo zadowolony! Dziękuję bardzo!

Stara Cukrownia - Hostel - Przeworsk
Seba Jun
5/5

Hostel czysty i zadbany. Pokój, który otrzymałem urządzony schludnie, dobrze oświetlony i przytulny. Wyśmienity pomysł z obecną w kwaterze książką na temat Przeworska i jego historii - mały element a umilił niesamowicie wieczór. Ceny bardzo przystępne. Z pewnością gdy następnym razem odwiedzę Przeworsk, ponownie skorzystam z gościny w Starej Cukrowni . Jedynym mankamentem jak dla mnie jest wyjazd do głównej drogi gdzie na skrzyżowaniu jest olbrzymi ruch i w moim wypadku było ciężko włączyć się do ruchu, więc jeśli będziecie pierwszy raz warto wziąć z 3 minuty dodatkowego zapasu jeśli lubicie być "na styk". Jednakże nie jest to problem samego hostelu więc nie wpływa na moje wrażenia odnośnie tego zacnego miejsca.

Stara Cukrownia - Hostel - Przeworsk
Monika Góra
2/5

90 proc obsady to przyjaciele z Ukrainy. Kuchnia ,łazienka wspólna

Stara Cukrownia - Hostel - Przeworsk
MARIUSZ KOCHAŃSKI
5/5

Dla pracowników i firm polecam.

Stara Cukrownia - Hostel - Przeworsk
Janusz Stach
5/5

Jest zajebiscie

Stara Cukrownia - Hostel - Przeworsk
Paweł B
3/5

Przeciętnie.

Stara Cukrownia - Hostel - Przeworsk
Александр Морозов
4/5

Хороший хостел. Не знаю как второй этаж, но на первом довольно уютно. Одна комната на 3 человека, вторая на 4. Кухня общая. Ванная и туалет.

Go up