end hotel - Bielany Wrocławskie

Adres: Sosnowa 34, 55-040 Bielany Wrocławskie, Polska.
Telefon: 506995667.
Strona internetowa: endhotel.pl.
Specjalności: Motel.

Opinie: Ta firma ma 480 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.7/5.

Lokalizacja end hotel

Szukasz schronienia na swojej podróży END Hotel zapewnia komfort i wygodę w idealnej lokalizacji. Znajdujesz nas w Bielany Wrocławskie, przy Adres: Sosnowa 34, 55-040. Hotline kontaktowa: Telefon: 506995667.

Sprawdź naszą ofertę i specjalności: Motel. Na stronie internetowej: endhotel.pl znajdziesz wszystkie informacje o naszym zakwaterowaniu.

Czytając opinie na Google My Business, zauważysz, że firma ma 480 recenzji z średnią oceną 3.7/5. Nasze goście podkreślają komfort, czystość i dogodną lokalizację.

Co czyni nas unikatowymi

  • Lokalizacja - umiejscowienie w Bielany Wrocławskie, pozwalające na szybki dostęp do głównych atrakcji miasta.
  • Wyposażenie - zapewniamy wygodne i funkcjonalne pomieszczenia.
  • Cena - oferujemy korzystne ceny dla naszych gości.

Jeśli szukasz miejsca noclegowego w Bielany Wrocławskie, zalecamy END Hotel. Zapraszamy na stronę internetową, aby zapoznać się z naszą ofertą i zarezerwować pokój: endhotel.pl.

Recenzje dla end hotel

end hotel - Bielany Wrocławskie
Paweł Ćwiertnia
5/5

Pokój mały, ale czysty i cichy. Obsługa miła i pomocna. Bardzo pyszne śniadania.
Lokalizacja... No cóż - takiej właśnie szukałem, żeby bez problemów wyjechać rano w dalszą drogę, a nie "przebijać" się przez poranne korki.
Ogólnie - w hotelu jest wszystko, czego potrzeba dla kogoś, kto musi przenocować poza domem. Gorąco polecam.

end hotel - Bielany Wrocławskie
Arkadiusz Bąkowski
5/5

Dobre, duże i w normalnej cenie śniadania. Bardzo miła i pomocna obsługa, parking z przodu i z tyłu budynku. Czysto. Jest lodówka jest w pokoju.

end hotel - Bielany Wrocławskie
Karol Kozioł
5/5

Bardzo miły hotel. Nie udają niczego więcej niż są.
Pokoje małe, ale za to czyste i przyjemne.
Obsługa bardzo pomocna.
Bezproblemowy parking.

end hotel - Bielany Wrocławskie
Anna W.
4/5

Nie jest to hotel 5 gwiazdkowy w centrum Wrocławia, ale jest komunikacja miejsca która do Wrocławia dowiezie, free now również bez problemu. Pokoje po prosty czyste a to najważniejsze. Uważam, że jak za taką kwotę to bardzo dobry standard. Fajna możliwość wykupienia śniadania, nie było to najlepsze jakie jadłam w życiu, ale było świeże i na pewno staranie przygotowane. Jedyny minus dla Pana z recepcji - przez opóźnienie na drodze musiałam sama szukać rozwiązania naszej sytuacji, ale może wystarczyło by dać Panu jakąś fajną premie i by to wpłynęło na kontakt z klientem 😉
Uważam, że jak za tą cenę to wręcz obiekt przewyższa swoim standardem. Szczególnie, że byliśmy podczas jarmark świątecznego i ceny hoteli we Wrocławiu wprawiały w osłupienie, a tutaj widać brak sztucznego zysku, bardzo na plus.
Ogólnie polecam.

end hotel - Bielany Wrocławskie
Marcin Nowak
5/5

Pokoje czyste. Reczniki sa. Lokalizacja na koncu miejscowosci co zmusza do 2km spaceru na zakupy do biedronki ale w odpowiednich warunkach pogodowych to przestanie byc problemem

end hotel - Bielany Wrocławskie
Kax Pal
1/5

Jeden kraj rządzi tam wieczorną porą. Zero akceptacji zwierząt każą zamykać zwierzaka w aucie na noc gdy jest upał, gdyż w ofercie mają napisane akceptacja zwierząt. Obsługa na poziomie średnio zadawalającym.

end hotel - Bielany Wrocławskie
Dariusz
1/5

Wrażenia srednie o po kontakcie z osobą z recepcji wręcz zle. Zakup pobytu przez booking z zaznaczeniem chęci otrzymania faktury . Niestety Pani stwierdziła, że wystawiła paragon I otrzymanie faktury było niemożliwe. Reklamacja złożona mailowo zaskutkowala zablokowaniem maila i nieprzyjmowanie wiadomości. Reklamacja na booking złożona. Pierwszy i ostatni raz w tym miejscu tym bardziej l, że nie powala na kolana. Ja osobiście nie polecam

end hotel - Bielany Wrocławskie
Gregory Uno
5/5

Bardzo przyjemny hotel. Czysto, cicho, sympatyczna obsługa ? Gorąco polecam ?

Go up