Hostel Czerwone Koszary - Oleśnica

Adres: Wojska Polskiego 53B, 56-400 Oleśnica, Polska.
Telefon: 732260260.

Specjalności: Hotel.

Opinie: Ta firma ma 49 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Hostel Czerwone Koszary

Czy szukasz miejsca noclegowego w Oleśnicy Poznaj Hostel Czerwone Koszary To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie wygodę i dobry serwis. Oferują oni apartamenty i pokoje, które zostaną zaprojektowane z myślą o twoim wygodzie.

Hostel Czerwone Koszary znajduje się w idealnej lokalizacji przy Wojska Polskiego 53B, 56-400 Oleśnica. Zapewnia to szybki i łatwy dostęp do wszystkich głównych atrakcji miasta. Możesz odwiedzić miasto Oleśnica i zobaczyć jego piękno.

Jeśli szukasz kontaktu z Hostel Czerwone Koszary, możesz to zrobić poprzez numer telefonu 732260260. Ich przyjazny personel jest zawsze gotów odpowiedzieć na twoje pytania i pomóc Ci w każdej sytuacji.

Na stronie www.hostelczerwonekoszary.pl znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat Hostel Czerwone Koszary. Możesz również skorzystać z oferty hotelowej i zaplanować swoją wizytę online.

Hostel Czerwone Koszary specjalizuje się w oferowaniu wyjątkowych usług hotelowych. Ich apartamenty i pokoje są przestronne, czyste i wyposażone w wszystko, czego potrzebujesz, aby odpocząć po długiej drodze.

Na Google My Business firma posiada 49 recenzji, co daje średnią ocenę 4/5. To świadczy o wysokiej jakości usług oferowanych przez Hostel Czerwone Koszary.

W związku z powyższym, jeśli szukasz miejsca noclegowego w Oleśnicy, zalecamy Hostel Czerwone Koszary. Ich wyjątkowa lokalizacja, profesjonalny personel i wyjątkowe usługi hotelowe sprawią, że twoja wizyta będzie prawdziwie niezapomnianą. Skontaktuj się z nimi dziś i zaplanuj swoją wizytę online.

Recenzje dla Hostel Czerwone Koszary

Hostel Czerwone Koszary - Oleśnica
Krzysztof Olewiński
5/5

Tanio i wygodne pokoje jak za te pieniądze pokoje ładniejsze niż w hotelu perła telewizor dostępna kuchnia a w perle jeszcze komuna

Hostel Czerwone Koszary - Oleśnica
ania lolowa
1/5

Wynajęłam tutaj pokój na 2 doby 12-14.02.21.Przyjął mnie właściciel,któremu powiedziałam że będę tutaj tylko spała a w ciągu dnia mnie nie będzie.W sobotę wyszłam rano o 9.30 i wróciłam o 19.Otwieram drzwi od pokoju i widzę że "ktoś" korzystał z mojego łóżka, toalety, zjadł mi słodycze,wędlinę.Zadzwoniłam do właścicieli _ byli bardzo zdziwieni.Usłyszałam że to chyba jakiś złodziej.Przyjechał właściciel zmienił pościel i z uśmiechem spytał czy nie będę się sama bała spać.Teraz poniewczasie sobie myślę kto mógł być tym "ktosiem"_ złodziej,duch czy...............Mogłam to załatwić inaczej,ale nie chciałam nikomu robić kłopotu.Teraz żałuję bo do dzisiaj nie usłyszałam słowa przepraszam.Dlatego nie polecam tego hostelu _ mało że "ktoś" krąży po pokojach to i warunki socjalne te z nie najlepsze.

Hostel Czerwone Koszary - Oleśnica
Adrianna Ciechanowicz
1/5

Nie polecam. Właśnie czekaliśmy 1h. Właściciela nie ma mimo, że rezerwacja była zrobiona tydzień temu (wliczając w to przewidywaną godzinę przyjazdu). Po godzinie przyszedł inny lokator hostelu informujac nas, że właściciel pojechał z panienkami nad wodę i nie będzie z nim dzisiaj kontaktu. Serdecznie dziękuję za noc spędzoną w samochodzie 😉

Hostel Czerwone Koszary - Oleśnica
Jadwiga Tyra
1/5

Opinię już wysłałam,teraz dołączam ocenę.Niestety nie mogę zmienić "10" w mojej opinii.Czy to nie dziwne?Tak jakby to było zaprogramowane.

Hostel Czerwone Koszary - Oleśnica
Marcin Piekarski
1/5

Ten hotel jest nie polecany przezemnie hotel do dupy umawia sie na date a przyjezdzam i okazuje sie ze pokoj zajety i nikt nie odbiera tele a jak odbiera to z protensiami nie mila obsluga beznadziejne pokoje i nie dotrzymuja slowa nie polecam osobiscie zwlaszcza zalatwiac cos telefonicznie

Hostel Czerwone Koszary - Oleśnica
Damian F
4/5

Jeżeli ktoś szuka jako hotel pracowniczy to trochę drogo, ale warunki dobre.

Hostel Czerwone Koszary - Oleśnica
Agnieszka Węglarz
5/5

Super miejsce. Przytulne pokoje, atrakcyjne ceny, obsługa ok. Polecam

Hostel Czerwone Koszary - Oleśnica
Agata Wasilewska
5/5

Wygodne miejsce, mili właściciele, dobra lokalizacja, polecam!

Go up