Nocleg EM - Oleśnica

Adres: Dobroszycka 15, 56-400 Oleśnica, Polska.
Telefon: 601459306.
Strona internetowa: noclegem.pl.
Specjalności: Motel, Noclegi ze śniadaniem, Pensjonat, Hotel.

Opinie: Ta firma ma 104 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.7/5.

Lokalizacja Nocleg EM

Czy szukasz miejsca do spokojnej i wygodnej nocy w Oleśnicy Nocleg EM na Dobroszyckiej 15 to miejsce, które warto rozważyć. Jest to nie tylko motel, ale również noclegi ze śniadaniem, pensjonat i hotel. Zapewnia ono komfort i wygodę, którą wszyscy szukamy podczas podróży.

Lokalizacja jest również bardzo korzystna. Nocleg EM znajduje się w 56-400 Oleśnicy, więc jest idealne zarówno dla tych, którzy podróżują szybką koleją, jak i dla kierowców. Dodatkowo, bliskość centrum miasta pozwala łatwo dostać się do różnych miejsc rozrywki i zabytków turystycznych.

Na stronie internetowej noclegem.pl znajdują się szczegółowe informacje na temat oferty Nocleg EM. Można tam zapoznać się z opisem pokoi, wyposażeniem i cennikiem. Dodatkowo, specjalnością Nocleg EM są noclegi ze śniadaniem, dzięki czemu można rozpocząć dzień od pełnego zdrowia i sił.

Na Google My Business Nocleg EM ma 104 recenzje i średnia opinia wynosi 4.7/5. Oceny świadczą o wysokiej jakości usług i zadowoleniu gości. Wiele osób podkreśla również przyjazny i pomocny personel oraz czystość i wygodę pokoi.

Jeśli szukasz miejsca do spokojnej i wygodnej nocy w Oleśnicy, to Nocleg EM jest idealnym wyborem. Dzięki dogodnej lokalizacji, wygodzie i komforcie, a także noclegom ze śniadaniem, jest to miejsce, w którym na pewno spoczniesz dobrze. Zalecamy odwiedzenie strony internetowej noclegem.pl i skontaktowanie się z Nocleg EM, aby zaplanować swoją wizytę.

Recenzje dla Nocleg EM

Nocleg EM - Oleśnica
Krzysztof Mieszok
5/5

Nowy budynek położony przy głównej drodze, bez problemowy parking. W pokojach bardzo czysto, woda wrzątek. Jedyne do czego mógł bym się przyczepić to w pokoju było o 2 może 3 stopnie za zimno a termostatem nie udało mi się podnieść temperatury. Mimo to bardzo polecam

Nocleg EM - Oleśnica
marek trepka
5/5

Czysto i schludnie. Pierwszy raz korzystałem z tego typo motelu. Czyli rezerwujesz, dostajesz kod, wchodzisz i korzystasz. Bardzo miła Pani z obsługi pokoju. Szef też ok. Mam jedno małe "ale", ale nie podzielę się...

Nocleg EM - Oleśnica
Time is running out
5/5

Polecam nocleg w tym hotelu.
Szybka i bezproblemowa rezerwacja, pokoje czyste. Bardzo dobry kontakt z obsluga.

Nocleg EM - Oleśnica
Krzysztof J.
5/5

Super miejsce na nocleg w Oleśnicy. Pokoje czyste, dobrze wyposażone. Polecam!

Nocleg EM - Oleśnica
D.
5/5

Jest wszystko co potrzeba - TV, internet, czyste, miękkie ręczniki, mydło, żel pod prysznic czy sprawna klimatyzacja. Co wg. Mnie jest ważne co jest rzadkością wygodne materace. Chodź budynek jest umiejscowiony przy drodze ze sporym natężeniem to nie słychać w środku. Polecam i jeśli będę gdzieś w pobliżu chętnie skorzystam z tej oferty.

Nocleg EM - Oleśnica
Marcin Kowalczyk
5/5

Czysto, schludnie. Jest kawka i herbatka i czajnik w pokoju.
Obok stacja paliw i linia kolejowa, ale klimatyzacja w pokoju. Można zamknąć okno i jest cisza.

Nocleg EM - Oleśnica
Ama D.
5/5

Dobry kontakt z zarządcą. Czyste pokoje i pościel. Bardzo wygodny dojazd i parkowanie. atrakcyjna cena. Wejście na kod o dowolnej porze. Polecam obiekt.

Nocleg EM - Oleśnica
Agnieszka Mieszok
5/5

Ładne, czyste pokoje.

Go up