Zamek Dobra - Dobra

Adres: Dobra 28, 56-410 Dobra, Polska.
Telefon: 607806608.
Strona internetowa: zamekdobra.pl.
Specjalności: Hotel, Organizator imprez.

Opinie: Ta firma ma 298 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Zamek Dobra

Zamek Dobra to miejsce, którego odwiedzanie jest prawdziwą przygodą Znajduje się ono w miejscowości Dobra, przy adresie Dobra 28, 56-410 Dobra, Polska. Można je łatwo znaleźć, dzwoniąc pod numerem 607806608.

Zamek Dobra to nie tylko interesująca atrakcja turystyczna, ale również doskonały miejsce do organizacji różnych imprez. Firma specjalizuje się w organizacji imprez oraz oferuje usługi hotelowe.

Jeśli szukasz unikalnego miejsca na organizację ślubu, bankietu lub innej uroczystości, to Zamek Dobra jest idealnym wyborem. Znajduje się w malowniczej scenerii, co czyni je idealnym tлом dla każdego rodzaju wydarzenia. Dodatkowo, oferują profesjonalną obsługę i szeroki wachlarz usług.

Jeśli planujesz odwiedzić Zamek Dobra, to nie zapomnij odwiedzić ich oficjalnej strony internetowej: zamekdobra.pl.

Na stronie internetowej znajdziesz wszelkie niezbędne informacje na temat godzin otwarcia, cen i dostępnych usług. Możesz również zapisać się na wycieczkę grupową lub zarezerwować nocleg.

Zamek Dobra ma bardzo pozytywne opinie na Google My Business. Firma ma 298 recenzji i średnia ocena wynosi 4.4/5 gwiazdek, co świadczy o wysokiej jakości usług i profesjonalizmie personelu.

W związku z powyższym, jeśli szukasz miejsca na organizację imprezy lub jedynie chcesz odwiedzić interesującą atrakcję turystyczną, to Zamek Dobra jest idealnym wyborem. Zalecamy skontaktować się z nimi poprzez ich oficjalną stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i zarezerwować usługi.

Recenzje dla Zamek Dobra

Zamek Dobra - Dobra
Monika Koryś
5/5

Miejsce, w którym panuje wspaniałą gościnność, nam udało się przebywać w zamku podczas gdy był cały pusty, wspaniały odpoczynek, spokój, cudowne Dźwięki i zapachy natury, w pobliżu pusto co traktuję jako atut.
Wspaniały właściciel z sercem ?

Zamek Dobra - Dobra
Marianna Wojdanowska
5/5

Piękne i spokojne miejsce. Zostałyśmy cudownie ugoszczone. Bardzo miła obsługa. Jedzenie było przepyszne. To był dobrze spędzony czas. Można było sie poczuć jak ksieżniczka mieszkająca w tym zamku. Miejsce warte polecenia.

Zamek Dobra - Dobra
Krzysztof Cymerman
5/5

Bardzo fajne miejsce na nocleg przed wizytą we Wrocławiu w dniu następnym. Miły właściciel i obsługa. Wszystko OK. Miejsce bardzo sympatyczne i spokojne.

Zamek Dobra - Dobra
Joanna Wiktoria
5/5

W zamku miałam przyjemność przeżyć swoje wesele. Miejsce jest bardzo urokliwe, a sam budynek świetnie utrzymany - każdy z pokojów urządzony jest w nieco innym klimacie, wszystkie ładne, w tym kilka prawdziwych perełek. Jedzenie smaczne, obsługa miła, a właściciele bardzo sympatyczni i pomocni, dzięki czemu zarówno przygotowania, jak i sam finał wesela przebiegły zgodnie z naszymi wyobrażeniami (a może nawet lepiej). Nasi goście byli zachwyceni miejscem oraz atmosferą. Chętnie wrócę do zamku przy kolejnej, równie ważnej okazji.

Zamek Dobra - Dobra
Andrzej X
5/5

1. Miejscowość Dobra leżącą koło Oleśnicy ma piastowskie początki w XIII wieku. Ale zamek wybudował tu potomek króla czeskiego Jerzego z Podiebradu, czyli książę ziębicko-oleśnicki Karol Fryderyk Podiebradowicz. Budowa trwała 1,5 roku a zamek ukończono w 1632 roku. 2. Zamek nosił nazwę Karlsburg i dość często zmieniał właścicieli. Należał m. in. do Sturzów. Baldowskich, Reitschów, Seelingerów i Rennerów. W tym czasie miał lepsze i gorsze czasy ale nigdy nie został zniszczony. 3. Po wojnie był tu początkowo Dom Repatrianta, Dom Pracy Twórczej czy szkoła. W 1994 roku przeszedł w prywatne ręce i jest tu obecnie hotel i restauracja a zamek słynie z organizacji wesel.

Zamek Dobra - Dobra
Radek Sane
5/5

Organizowałem w czewcu przyjęcie weselne w tym pięknym i urokliwym miejscu a tak naprawdę wszystko zorganizował właściciel Pan Zbyczek. Impreza wyszła super, smaczne jedzonko, przemiła obsługa wszystko na wysokim poziomie a goście mega zadowoleni. Polecam wszystkim to super miejsce.

Zamek Dobra - Dobra
Agnieszka Grzybowska
5/5

Magiczne miejsce z przemiłą obsługą. Co prawda spędziłam tu tylko 1 noc, ale dzięki sposobie traktowania mnie przez obecnego tam Pana czułam się jak Księżniczka. 🙂 wspaniały teren na około i przesympatyczne psy stojące na straży 🙂

Zamek Dobra - Dobra
Dariusz Sakowski
5/5

Za każdym razem, gdy tu podjeżdżamy jesteśmy miło obsłużeni - mimo komunii, która była organizowana w środku, dostaliśmy pyszne ciasto i kawę na zewnątrz. Bardzo klimatyczne miejsce.

Go up