Gospodarstwo Agroturystyczne "Amazonka" - Racot

Adres: Kościańska 42, 64-005 Racot, Polska.
Telefon: 693785956.
Strona internetowa: e-turysta.pl.
Specjalności: Agroturystyka.

Opinie: Ta firma ma 11 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja Gospodarstwo Agroturystyczne "Amazonka"

Szukasz interesującego i przyjemnego miejsca do spędzania wolnego czasu w otoczeniu natury Zaprezentujemy Tobie Gospodarstwo Agroturystyczne Amazonka - idealne miejsce do odpoczynku i relaksu.

Gospodarstwo Agroturystyczne Amazonka znajduje się w malowniczym Racot, przy adresie Kościańska 42. Jest to idealne miejsce dla osób, które preferują spokój i bliskość natury. Oferuje ono szeroką gamę usług agroturystycznych, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Na samym Gospodarstwie Agroturystycznym Amazonka znajdują się:
- Konie i place do jazdy konnej
- Ogród warzywny i sad
- Królikarnia
- Świat zwierząt gospodarskich
- Ogrody i place zabaw

Dzięki temu każdy będzie mógł spędzić tu interesujący i niesamowity czas. Gospodarstwo Agroturystyczne Amazonka to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, czy to miłośnicy natury, czy też osoby poszukujące spokojnego i relaksującego miejsca do odpoczynku.

Co do lokalizacji, Gospodarstwo Agroturystyczne Amazonka znajduje się w Racot, w bliskim sąsiedztwie Kościańska 42. Można tu dotrzeć samochodem, rowerem lub publicznymi środkami transportu. Dzięki temu każdy będzie mógł łatwo dotrzeć do tego unikalnego i ciekawego miejsca.

Co do opinii, Gospodarstwo Agroturystyczne Amazonka ma 11 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 4.6/5. To znak, że jest to miejsce, które zasługuje na polecenie i w którym każdy będzie mógł spędzić niesamowity czas.

Na koniec, jeśli szukasz interesującego i przyjemnego miejsca do spędzania wolnego czasu w otoczeniu natury, zalecamy Gospodarstwo Agroturystyczne Amazonka. Znajduje się ono w malowniczym Racot, przy adresie Kościańska 42, i oferuje szeroką gamę usług agroturystycznych. Można tu dotrzeć łatwo i bezboleśnie, a opinie o nim są bardzo pozytywne. Zalecamy odwiedzenie tej unikalnej i ciekawej placówki. Skontaktuj się z nimi przez stronę internetową - e-turysta.pl.

Recenzje dla Gospodarstwo Agroturystyczne "Amazonka"

Gospodarstwo Agroturystyczne
Tomasz Włodarczak
5/5

Syn spędził tu wekend ze swoją klasą. Bardzo mu się podobało. Ptzejażdzka bryczką, kucykiem zabawy w podchody. Super odskocznia od codziennej rutyny. Tutaj czas wolniej płynie.

Gospodarstwo Agroturystyczne
Janusz Badyła
5/5

Ladnie schludnie z pania mozna fajnie pogadac Mozna przyjezdzac polecam

Gospodarstwo Agroturystyczne
Naczelny Filozof
5/5

Nocowałem jedną noc wracając tranzytem z wczasów nad morzem 🙂 Sympatyczni właściciele i niska cena 🙂

Gospodarstwo Agroturystyczne
Szymon Rylski
5/5

Gospodarstwo Agroturystyczne
land landd
4/5

Gospodarstwo Agroturystyczne
Tomasz Marczak
5/5

Gospodarstwo Agroturystyczne
Krzysztof „Kris” Aftyka
5/5

Gospodarstwo Agroturystyczne
Krzysztof Wojasiński
4/5

Go up