Pałac Racot i Stadnina Koni - Racot

Adres: Dworcowa 5, 64-000 Racot, Polska.
Telefon: 655117958.
Strona internetowa: racot.pl.
Specjalności: Hotel, Przejażdżki bryczkami, Firma zajmująca się organizacją imprez i konferencji, Sale konferencyjne, Restauracja, Planowanie wesel.

Opinie: Ta firma ma 570 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Pałac Racot i Stadnina Koni

Pałac Racot i Stadnina Koni to miejsce, które wart jest odwiedzenia, szczególnie jeśli szukasz unikalnego doświadczenia. Znajduje się w Dworcowa 5, 64-000 Racot, Polska, co czyni je łatwo dostępnym dla osób, które chciałbyb przyjechać z dalszych miejsc. Można je skontaktować pod numerem telefonu 655117958 lub odwiedzić ich stronę internetową: racot.pl.

Pałac Racot i Stadnina Koni to nie tylko hotel, ale również miejsce, które oferuje przejażdżki bryczkami, organizację imprez i konferencji, sale konferencyjne, restaurację i planowanie wesel. Są znani ze swojej wyjątkowej obsługi i nienagannych instalacji.

Jednym z ich unikalnych atutów jest stadnina koni, która pozwala gościom na doświadczenie jazdy na koniu lub przejażdżki w powozach. To sprawia, że miejsce to jest idealne zarówno dla osób, które szukają relaksu i odprężenia, jak i dla tych, którzy chcą aktywnie spędzić czas.

Pałac Racot i Stadnina Koni ma również świetną restaurację, która oferuje szeroki wybór potraw i win. Goście mogą cieszyć się urozmaiconą ofertą menu w eleganckiej i przyjaznej atmosferze.

Ocena średnia na Google My Business to 4.4/5, co świadczy o wysokiej jakości usług i satysfakcji gości. Ta ocena jest oparta na 570 recenzjach, co daje pewność, że jest ona wiarygodna i reprezentatywna.

W sumie, Pałac Racot i Stadnina Koni to miejsce, które oferuje unikalne doświadczenie w pięknym i dogodnym miejscu. Ich szeroki wybór usług i instalacji, w połączeniu z wysoką jakością usług i pozytywnymi opiniami, czyni je idealnym miejscem do odwiedzenia. Zaleca się zapoznanie się z ich stroną internetową i skontaktowanie się z nimi w celu zarezerwowania pobytu lub udziału w imprezie.

Recenzje dla Pałac Racot i Stadnina Koni

Pałac Racot i Stadnina Koni - Racot
Daniel Cuch
3/5

Ładny z zewnątrz. To tyle. W środku nie byłem bo zrobili z tego pałacu hotel. Pałac posiada duży park ale jest zaniedbany. Mają też dużą wiatę obok pałacu w parku. Pełno śmieci. Obok jest duża stadnina koni,którą nie można zwiedzić.

Pałac Racot i Stadnina Koni - Racot
Jędrzej „Aliston9”
5/5

Przepiękny pałac. W sam raz na wielkie wesela. Z tyłu pałacu duży park gdzie można się przewietrzyć i odpocząć. Wspaniałe miejsce 🙂

Pałac Racot i Stadnina Koni - Racot
Rysiek Rysiek
4/5

Z zewnątrz wyglonda pięknie, niestety w środku nie byłem ,bo nie wiem czy jak nie jesteś gościem hotelowym czy możesz zobaczyć od środka...

Pałac Racot i Stadnina Koni - Racot
Admin Admin
5/5

Żyć nie umierać piękne miejsce w pobliżu fajny stawek

Pałac Racot i Stadnina Koni - Racot
Damian Skrzyniarz
4/5

Były pewne trudności w kontakcie z obiektem, ostatecznie Pani z recepcji wszystko wyjaśniła. Jak zawsze - warto uzyskać potwierdzenie rezerwacji. Obsługa przemiła i pomocna, łóżko bardzo wygodne, duża wanna, łazienka potrzebuje odświeżenia. Śniadanie proste, ale dobre i w ilości nie do przejedzenia. Jeśli obiad to również tylko tu. Obiekt świetny na imprezy firmowe, wesela, ale również na wypady we dwoje.

Pałac Racot i Stadnina Koni - Racot
Tomek B
5/5

Bardzo ładny pałacyk widać że jest użytkowany i odrobiony może dla tego że był rezydencja prezydencka. Chcieliśmy wejść do środka żeby zobaczyć jak jest w środku jednak nie było takiej możliwości. Pokoju też nie można było wynająć bo do końca sierpnia są kolonie i zajmowany jest prze dzieci. Do palacyku przynależy ładny park oraz stadnina konna.

Pałac Racot i Stadnina Koni - Racot
Piotr PePe P.
4/5

Piękne , rozległe tereny stadniny, super obiekt , raj dla koni, wspaniała przyroda … Uwaga ogólna, pałace historyczne w tej części Wielkopolski są siedzibą dla różnych instytucji , lub z innych powodów nie można ich zwiedzać . To mnie zaskoczyło negatywnie jako człowieka z Mazowsza który przyjechał turystycznie.

Pałac Racot i Stadnina Koni - Racot
irek zygmuntowicz
5/5

Przepiękne miejsce, przepiękny pałac ?, funkcjonalny, żyjący i w pełni udostępniony dla zainteresowanych. Przemiła obsługa służąca pomocą,, informacjami. Można wejść na pokoje, poczuć, pooddychac latami dawno minionymi. Te meble ?, ten wystrój, ten dawno miniony a tak fajnie utrzymany w historii czas ⏳. Jest i park ? dookoła, są stajnie - miejsca do spaceru. Super ?

Go up