Hotel Dworek Nad Stawem - Podborze

Adres: Zambrowska 43, 07-300 Podborze, Polska.
Telefon: 794401943.

Specjalności: Hotel.

Opinie: Ta firma ma 948 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Hotel Dworek Nad Stawem

Hotel Dworek Nad Stawem to uroczy hotel położony w miejscowości Podborze, w Polsce. Znajduje się pod adresem Zambrowska 43, co sprawia, że otoczenie jest spokojne i malownicze. Hotel specjalizuje się w zapewnianiu gościom komfortowego i relaksującego pobytu.

Jedną z głównych zalet Hotelu Dworek Nad Stawem jest jego lokalizacja - z dala od zgiełku miasta, co pozwala na wypoczynek wśród natury. Goście mogą cieszyć się spokojem i pięknem okolicznej przyrody, co sprawia, że jest to doskonałe miejsce na relaksujący weekendowy wypad.

Hotel oferuje liczne udogodnienia, które zapewniają wygodę i luksus. Z przyjemnością obsługuje zarówno turystów, jak i podróżujących służbowo, zapewniając wysoki standard usług.

Opinie na temat Hotelu Dworek Nad Stawem są bardzo pozytywne. Firma posiada imponującą liczbę 948 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4.5/5. To jasno świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług oraz zadowoleniu gości z pobytu.

Dla osób poszukujących relaksu w spokojnej okolicy, Hotel Dworek Nad Stawem jest doskonałym wyborem. Znajduje się w malowniczym miejscu, oferuje wysoki standard usług oraz cieszy się uznaniem gości. Zachęcamy do skorzystania z ich usług i kontaktu poprzez stronę internetową, aby zarezerwować niezapomniany pobyt w tym uroczym hotelu.

Recenzje dla Hotel Dworek Nad Stawem

Hotel Dworek Nad Stawem - Podborze
Paulina Tomaszewska
4/5

Bardzo ciekawe miejsce, duży piękny ogród, własny browar i przepyszne piwo, świetna opcja kąpieli piwnej z degustacją piwa - rewelacja! Pokoje przestronne z balkonami. Fajne śniadanie i miła obsługa. Korzystam z usług hotelu często na wyjazdach służbowych.

Hotel Dworek Nad Stawem - Podborze
Piotr Białystok
5/5

Kultura, otwartość, czystość, klimat, życzliwa obsługa.
Do tego światna restauracja z browarem, serwującym świeże 4 gatunki piwa i bardzo smaczne jedzenie, np. tatar.

Hotel Dworek Nad Stawem - Podborze
Daria Fedko
5/5

Czysto i bardzo miło,piękne widoki,smaczne śniadanie oraz obiadokolacja. Polecam spędzić tutaj pary dni,na pożegnanie można kupić piwo własnej produkcji hotelu.

Hotel Dworek Nad Stawem - Podborze
Michał Popiołek
5/5

Miły Hotel w zacisznej okolicy. Pokoje z łazienkami schludne i czyste. W większości pokoi jest mały balkonik. Jedyny minus to śniadania od godz 7, miło było by je rozpoczynach chociaż pół godziny wcześniej.
Dużym plusem jest duży parking oraz restauracja.
Wszystkim szukającym noclegu w pobliżu Ostrów Mazowiecka gorąco polecam.

Hotel Dworek Nad Stawem - Podborze
Michał
1/5

Niestety ale nie polecam. Wyjazd służbowy w maju. Opłacony cały pobyt ze śniadaniami(5 dni). Niestety poinformowano mnie, że muszę dopłacić jeszcze za śniadania( które były już z góry opłacone), ponieważ samo zapakowanie posiłku w woreczek foliowy kosztowało 20 zł dziennie, czyli w moim przypadku z własnej kieszeni musiałem dopłacić kolejne 100 zł. Za co nie zwrócono mi nawet złotówki. Jedynym wyjaśnieniem było to, że sniadania serwowane są od 7, czyli w moim przypadku jak zaczynałem prace o 6 nie dostałbym śniadania. Tylko dlatego zgodziłem się na dopłatę. Nie ukrywam, że jest to dla mnie chora sytuacja. Pracowałem kiedyś w hotelarstwie(5 gwiazdek) i dla mnie jako menadżera byłoby to poniżające jakbym to czytał i poczułbym się choć trochę do odpowiedzialności.
Osoby funkcyjne lub właściciele powinni zastanowić się nad polityką firmy lub zasadami panującymi w tym obiekcie. A może to pracownicy są nie przeszkoleni ? Niewiadomo kogo winić. Za to wiem, że na pewno nie skorzystam już więcej z usług tego hotelu.

Hotel Dworek Nad Stawem - Podborze
Krzysztof Jeżyna
5/5

Miałem przyjemność już kilku krotnie być gościem w Dworku i za każdym razem było super ...Pyszne jedzenie, żeberka czy golonka petarda ? i oczywiście doskonałe piwo .Pokoje jak i obsługa na 5+.

Hotel Dworek Nad Stawem - Podborze
Marek Szymański
5/5

Bardzo przyjemny hotel z dobrą kuchnią. Może ceny nie są najniższe, ale jakość to rekompensuje?

Hotel Dworek Nad Stawem - Podborze
Iwona Nizio
5/5

Ilekroć przyjeżdżam w sprawach biznesowych, Dworek Nad Stawem zawsze miło mnie gościł. Świetna wizualizacja browarnicza i do tego pyszne jedzenie!

Go up