Nadbużański Ośrodek Edukacji Ekologicznej - Brok

Adres: Szosowa 17, 07-306 Brok, Polska.
Telefon: 517424422.
Strona internetowa: osrodekwbroku.pl.
Specjalności: Wynajem domków letniskowych, Ośrodek zajęć pozaszkolnych.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 57 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Nadbużański Ośrodek Edukacji Ekologicznej

Nadbużański Ośrodek Edukacji Ekologicznej to idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i kontaktu z naturą. Znajduje się pod adresem Szosowa 17, 07-306 Brok, Polska, co sprawia, że jest doskonałym miejscem na wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku.

Ośrodek oferuje wynajem domków letniskowych oraz organizuje zajęcia pozaszkolne, skupiające się na edukacji ekologicznej. Dzięki temu, goście mogą cieszyć się spędzaniem czasu na świeżym powietrzu i rozszerzać swoją wiedzę na temat ochrony środowiska.

Jeśli chodzi o udogodnienia, warto zaznaczyć, że na terenie obiektu dostępny jest parking dla osób na wózkach, a także wejście dostępne dla osób na wózkach, co sprawia, że miejsce to jest przyjazne dla wszystkich odwiedzających.

Można skontaktować się z ośrodkiem pod numerem telefonu: 517424422, a także odwiedzić ich stronę internetową: osrodekwbroku.pl, gdzie znajdziesz więcej informacji na temat oferty i możliwości spędzenia czasu w tym malowniczym miejscu.

Na Google My Business firma posiada aż 57 recenzji, co świadczy o ich popularności i zadowoleniu klientów. Średnia opinia wynosi 4.5/5, co potwierdza wysoką jakość usług świadczonych przez Nadbużański Ośrodek Edukacji Ekologicznej.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz zrelaksować się w otoczeniu natury i jednocześnie poszerzać swoją wiedzę na temat ekologii, to Nadbużański Ośrodek Edukacji Ekologicznej jest właśnie dla Ciebie. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować niezapomniane wakacje!

Recenzje dla Nadbużański Ośrodek Edukacji Ekologicznej

Nadbużański Ośrodek Edukacji Ekologicznej - Brok
Iwona Błachnio
5/5

Fantastyczny ośrodek do wypoczynku z całą rodziną i na różne zjazdy firmowe, czy edukacyjne. Ośrodek jest rozległy: są tu nowoczesne domki, murowany budynek ze stołówką, pokojami, salą wykładową. Jedzenie jest pyszne, obsługa bardzo miła.
Na terenie ośrodka jest też kaplica, oddzielny budynek z dużą salą konferencyjną, duża altana z grillem i wiele innych obiektów.
Domki są komfortowe, czyste. Ogrzewanie sprawne - w zimie jest w nich naprawdę ciepło.
Teren wokół domków, w całym ośrodku jest zadbany, przyjemny do spacerów i ciekawy dla dzieci. Jest ścieżka edukacyjna, place zabaw, siłownia. I super atrakcja: fantastyczny park linowy!!!
Cały ośrodek jest ogrodzony, parking wewnątrz.
Bardzo polecam!

Nadbużański Ośrodek Edukacji Ekologicznej - Brok
Dyska
5/5

Miałam przyjemność ostatnio być gościem ośrodka jestem pod wrażeniem, bardzo ładne czyste domki , przemiła obsługa.
Panie przygotowujące posiłku prze -miłe, bardzo dobre jedzenie. Jak chcesz miło spędzić czas z rodziną to musisz koniecznie tam wstąpić.
Dzieci bedą miały frajdę w parku linowym . Gorąco polecam ?

Nadbużański Ośrodek Edukacji Ekologicznej - Brok
Magda
5/5

Świetne miejsce na wyjazd grupowy czy rodzinny. ? Piękna kaplica na terenie ośrodka, urozmaicona siłownia na dworze, stołówka, altanka i park linowy! Ogólnie ciekawie, dobrze zagospodarowany teren.
Domki są w super stanie, czysto i przytulnie. Chce się tu wracać! Naprawdę gorąco polecam ❤️

Nadbużański Ośrodek Edukacji Ekologicznej - Brok
Kacperro _
5/5

Piękne miejsce, pyszne posiłki, miła obsługa, ogromna ilość zieleni, cisza i spokój. Najlepsze miejsce na wypoczynek jak i na rozrywkę np. na kajakach lub w parku linowym przy ośrodku!

Nadbużański Ośrodek Edukacji Ekologicznej - Brok
Krzysztof Bożym
5/5

Bardzo miła obsługa, smaczne jedzenie (w dużych ilościach), położenie zapewnia ciszę i spokój. Dużo ciekawostek i informacji związanych ze środowiskiem. Możliwość modlitwy w kaplicy (otwarta cały dzień). Polecam gorąco!

Nadbużański Ośrodek Edukacji Ekologicznej - Brok
Elżbieta Zalewska
5/5

wspaniale miejsce na wypoczynek, dużo atrakcji w ośrodku i w pobliżu. Świetne jedzenie i nienaganna czystosc w domkach przy bardzo przystępnej cenie, polecam każdemu!

Nadbużański Ośrodek Edukacji Ekologicznej - Brok
Paweł Kiełkowski
1/5

Tragedia! Obsługa jest wulgarna, nieuprzejma, pokoje są w strasznym zeniadbaniu, toalety są zatkane, jedzenie takie obrzydliwe, że nawet pies by tego nie zjadł. Powinniście lepiej uważać, kogo przyjmujecie, bo o 2w nocy z pokoju obok dobiegały krzyki, przekleństwa i podłoga na korytarzu rano była zarzygana, a wazon strzaskany. Nie polecam nikomu

Nadbużański Ośrodek Edukacji Ekologicznej - Brok
SmuglerAS97
5/5

Bardzo ładne miejsce, zdjęcie stare (z 2021), ale jak widać z innych zdjęć jest coraz śliczniej ?

Ciche miejsce do którego aż miło wracać

Go up