Sala weselna Wiktoria. Hotel noclegi - Brok

Adres: Brzostowa 21, 07-306 Brok, Polska.
Telefon: 297457024.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Sala weselna, Hotel.
Inne ważne informacje: Wizyty online, Usługi na miejscu, Na miejscu, Dostawa, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 32 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Sala weselna Wiktoria. Hotel noclegi

Sala weselna Wiktoria. Hotel noclegi znajduje się pod adresem Brzostowa 21, 07-306 Brok, Polska. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 297457024. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej facebook.com. Specjalizują się w organizacji sali weselnej oraz oferowaniu noclegów w hotelu.

Sala weselna Wiktoria. Hotel noclegi oferuje szeroki zakres usług, w tym możliwość wizyt online, dostępność usług na miejscu, dostawę, a także parking dostępny dla osób na wózkach. Dodatkowo, wejście jest dostępne dla osób na wózkach, co sprawia, że miejsce jest przyjazne i dostępne dla wszystkich klientów. Firma posiada imponującą liczbę opinii - 32 recenzje na Google My Business, z średnią oceną 4.3/5.

Dla osób poszukujących idealnego miejsca na organizację wesela lub noclegu w przyjemnym hotelu, Sala weselna Wiktoria. Hotel noclegi jest doskonałym wyborem. Zlokalizowany w malowniczym Broku, oferuje nie tylko wysokiej jakości usługi, ale także przyjazną atmosferę i profesjonalną obsługę. Dzięki swoim bogatym doświadczeniom i pozytywnym opiniiom, warto rozważyć skontaktowanie się z nimi poprzez ich stronę internetową, by uzyskać więcej informacji i zarezerwować swoje wymarzone wydarzenie.

Zachęcamy do skorzystania z usług Sali weselnej Wiktoria. Hotel noclegi i do kontaktu poprzez ich stronę internetową. Niezależnie od tego, czy planujesz wesele, czy po prostu pragniesz relaksującego pobytu w hotelu, ta firma zapewni Ci wspaniałe doświadczenie i niezapomniane wspomnienia.

Recenzje dla Sala weselna Wiktoria. Hotel noclegi

Sala weselna Wiktoria. Hotel noclegi - Brok
Angelika Żbikowska
1/5

Zdrowy Styl Catering, którego właścicielką jest Pani BAZELAK, niestety nie jest godna polecenia. Zamówiony catering nie dotarł, pomimo wcześniejszego zapewnienia, że będzie. Kiedy dzwoniłam, aby zapytać gdzie jest kierowca zaczęło się nerwowe rozwiązywanie sytuacji. Ostatecznie Pani przekazała mi informacje ze "no pracownik się pomylił" i diety nie zarejestrowano. Pieniędzy też nie oddano do tej pory, pomimo moich przypomnień. Omijajcie szerokim łukiem, nie warto się kopac ani z Dietly.pl ani z tymi firmami-krzakami. Pora żeby UOKiK się tym zainteresował.

Sala weselna Wiktoria. Hotel noclegi - Brok
Koper
1/5

Diety są niesmaczne ,nieświeże, wszystkie potrawy niedoprawione, w jedzeniu włosy (nie zamawiałem takiego dodatku) niektóre warzywa są już zepsute, omijać bardzo szerokim łukiem, zdecydowanie nie polecam tych diet.

Sala weselna Wiktoria. Hotel noclegi - Brok
Medu zuka
5/5

Świetne miejsce na pyszny obiad wracając z trasy czy lotniska. Jedzenie sztosik. Pyszne domowe. Porcje ogromne.
Pierogi z mięsem aż się rozpływały w ustach!

Sala weselna Wiktoria. Hotel noclegi - Brok
Martin Walczak
2/5

Brudno, zepsuty telewizor, sprana poplamiona pościel i ręczniki, dziurawe prześcieradło, letnia woda, brak zarowki w bocznym swietle
Na plus - ladny widok okna, mniejsza cena (45 zł za osobę), fajna cicha okolica , Bug

Sala weselna Wiktoria. Hotel noclegi - Brok
adam sawecki
5/5

Nie za duża, ale na imprezę fajna . Ładny ogród.

Sala weselna Wiktoria. Hotel noclegi - Brok
Katarzyna Syl
5/5

Nowoczesny wystrój sali, smaczne jedzenie, zagospodarowany teren wokoło, parking dla gości, polecam

Sala weselna Wiktoria. Hotel noclegi - Brok
Krystyna Kądziela
5/5

Sala weselna Wiktoria. Hotel noclegi - Brok
El Kito
1/5

Kammen spät am Abend mit Motorräden an. Durchnässt nach dem Regen. Im Gebäude war niemand, aber nach ca. 5min. ist ein Auto angekommen (das waren die Besitzer) zwei Person im Auto. Wir haben gefragt wegen Zimmer, aber nach dem sie sich untereinander beraten haben, haben sie sich entschloßen uns nicht rein zu lassen.
Da würde ich am liebsten gar keine Sterne geben.
Also, nicht empfählnswert!

Go up