ORION - Stare Lubiejewo

Adres: Słoneczna 2, 07-300 Stare Lubiejewo, Polska.
Telefon: 576261666.
Strona internetowa: orion-ostrow-mazowiecka.booked.com.pl.
Specjalności: Hotel.

Opinie: Ta firma ma 106 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja ORION

Orion to hotel zlokalizowany w miejscowości Stare Lubiejewo w Polsce. Znajduje się pod adresem Słoneczna 2, 07-300 Stare Lubiejewo. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 576261666 lub odwiedzić ich stronę internetową: orion-ostrow-mazowiecka.booked.com.pl.

Orion specjalizuje się w usługach hotelarskich i zapewnia komfortowe warunki dla swoich gości. Firma posiada imponującą liczbę opinii - 106 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 4.3/5. To dowodzi wysokiej jakości usług oferowanych przez ten hotel.

Dla osób poszukujących miejsca na nocleg w okolicy, Orion może być doskonałym wyborem. Znajduje się w spokojnej okolicy, co sprawia, że jest to idealne miejsce do wypoczynku i relaksu. Dodatkowo, bliskość natury pozwala na spacery i aktywności na świeżym powietrzu.

Jeśli szukasz miejsca na nocleg w Stare Lubiejewo, zalecamy skontaktowanie się z Orion poprzez ich stronę internetową. Znajdziesz tam więcej informacji na temat dostępności pokoi, cen i dodatkowych usług oferowanych przez hotel. Nie zwlekaj i zarezerwuj już teraz swój pobyt!

Recenzje dla ORION

ORION - Stare Lubiejewo
Darek (Darkos)
5/5

Świeżo urządzone i odremontowane. Duży bezpieczny parking. Bardzo czysto. W pokojach TV, ręczniki, mydło. Rewelacyjny stosunek ceny do jakości. Polecam

ORION - Stare Lubiejewo
John Kowalsky
3/5

Zostawiam 3-gwiazdki. W pokojach dosyć zimno w sezonie grzewczym, grzejniki na maksa, a nie są nawet letnie, temperatura w pokojach w granicach 18 stopni.
Z plusów można wymienić, że hotel jak i pokoje wyremontowane, niezniszczone. Pani z recepcji bardzo miła i sympatyczna. Duży parking.

ORION - Stare Lubiejewo
Borys F
4/5

Fajna przyjazna okolica jednak w nocy jest trochę strasznie ale to tylko moja opinia

ORION - Stare Lubiejewo
Szymon Piórkowski
3/5

Na krótką chwilę ok, czysto, pokój duży, wifi, kuchnia ogólnodostępna .
Na dłużej - kuchnia słabo doposażona , bardzo mało naczyń , kubków , noży. Mam tylko zastrzeżenia do wyposażenia kuchni i do szefa, który był niesympatyczny i nietaktowny,gdyż w nocy około godz 23 przyszedł po zapłatę. To było pierwszej doby a wynająłem na cały miesiąc, jakby nie mógł przesłać SMS i umówić się na następny dzień .
Co do pokoju to czysto , schludnie , dużo miejsca , jest ok .

ORION - Stare Lubiejewo
Marciniak Marciniak
4/5

Znajomi korzystali więc tylko ich zbior opinii
mogę przedstawić. Jest w porządku. Aktualnie kolega tam wynajmuje na dłuższy czas. Widocznie dobrze mu się to kalkuluje skoro nic nie narzeka. Spokój cisza. Duże obłożenie, patrząc na parking. W okolicy popularni.

ORION - Stare Lubiejewo
Paweł Uściłko
5/5

Zdecydowanie najlepszy hotel w tej kategorii cenowej w okolicy. Pokoje czyste, ciepłe, wszystko nowe, zadbane. Łazienki czyste,schludne, aneks kuchenny w pokojach w pełni wyposażony. Na tle konkurencji rewelacja.

ORION - Stare Lubiejewo
Lord Lort
5/5

W pełni zasłużone 5/5 w zasadzie to hotel pracowniczy więc teoretycznie nic szczególnego ale wiele hoteli aspirujących do obiektów turystycznych mogło by tu się wiele nauczyć . Czysto posprzątane , czuć świeżość , pokoje ładnie zrobione , nowe mebelki , zadbane łazienki . Bardzo przestronny parking. Pokoje od 4 osobowych na parterze , poprzez 1/2 osobowe na wyższych piętrach po pełnowartościowe mieszkania na górze

ORION - Stare Lubiejewo
ROMAN SZOPIŃSKI
5/5

Najlepszy w okolicy czysty hotel. Warto tu odpocząć

Go up