Hotel - Restauracja Chata Karczowiska - Karczowiska

Adres: Karczowiska 4, 59-307 Karczowiska, Polska.
Telefon: 768449020.
Strona internetowa: karczowiska.pl.
Specjalności: Restauracja, Hotel.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na wynos, Na miejscu, Dostawa, Dobre drinki, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Jesz, ile chcesz, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Wino, Śniadanie, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Miejsca siedzące, Przytulne, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Dobre miejsce na przyjęcia urodzinowe dla dzieci, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Bezpłatny parking przy ulicy, Parking.
Opinie: Ta firma ma 1050 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Hotel - Restauracja Chata Karczowiska

Hotel - Restauracja Chata Karczowiska znajduje się w idyllicznej lokalizacji w Karczowiskach przy ulicy Karczowiska 4. Jest to miejsce idealne, aby odpocząć i odświeżyć siły, ale także aby skorzystać z wyjątkowych posiłków w ich renomowanej restauracji.

Restauracja specjalizuje się w kuchni polskiej, oferując szeroki wachlarz dań regionalnych. Możesz skorzystać z usługi cateringu, a także zamówić dań do wynosu lub spożyć je na miejscu w przytulnym i swobodnej atmosferze lokalu. Chata Karczowiska jest również miejscem, w którym mogą się spotkać całe rodziny i grupy. Zaproszcie swoich bliskich i przyjaciół, aby wspólnie popaliście świetną zabawę w wyjątkowym miejscu.

Dla tych, którzy preferują alkoholowe trunki, Chata Karczowiska oferuje szeroki wybór win, piwa, koktajli i alkoholu wysokoprocentowego. Możesz również skorzystać z miejsc siedzących z kawą i bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do internetu.

Jeśli masz potrzebę zorganizowania przyjęcia urodzinowego dla dzieci, Chata Karczowiska jest idealnym miejscem. Posiadają krzesła do karmienia, menu dla dzieci i miejsca przy stole odpowiednie dla potrzeb rodziców z małymi dziećmi. Dodatkowo, posiadają bezpłatny parking, parking przy ulicy i parking dla osób na wózkach.

Hotel Chata Karczowiska oferuje również miejsca noclegowe. Możesz zarezerwować pokój i odpocząć w spokojnej i wygodnej atmosferze. Ich usługa płatności mobilnych NFC umożliwia łatwe i bezpieczne dokonywanie płatności.

Znajdziesz je pod adresem Karczowiska 4, 59-307 Karczowiska, Polska. Możesz skontaktować się z nimi telefonicznie pod numerem 768449020 lub odwiedzić ich stronę internetową pod adresem karczowiska.pl.

Aktualnie Chata Karczowiska ma 1050 recenzji na Google My Business, co świadczy o ich popularności wśród klientów. Ich średnia opinia wynosi 4/5, co świadczy o wysokim poziomie usług i satysfakcji klientów.

Zapraszamy do odwiedzenia Chaty Karczowiska - wyjątkowego miejsca, gdzie możesz skorzystać z wyjątkowych dań, alkoholi i usług noclegowych. Skontaktuj się z nimi dzisiaj, aby zarezerwować miejsce i doświadczyć niezapomnianego pobytu w Hotel - Restauracja Chata Karczowiska.

Recenzje dla Hotel - Restauracja Chata Karczowiska

Hotel - Restauracja Chata Karczowiska - Karczowiska
Diana Żochowska
5/5

W restauracji szef/owa kuchni ma niesamowity smak. Dania są przepyszne! Przyprawione w punkt i bardzo dopracowane. Żurek, rosół z domowym makaronem, kotlet schabowy, placek po węgiersku - palce lizać. Do tego obsługa jest przemiła. Miejsce, do którego po prostu trzeba wrócić ?

Hotel - Restauracja Chata Karczowiska - Karczowiska
Bartek B
2/5

Bardzo przeciętny hotel, widać upływ czasu, przez to przystępny cenowo. Pokój duży ale dlatego że byłem sam w 3-osobowym, kompletnie nie wyposażony, brak nawet żelu pod prysznic oraz maleńki tv. W restauracji miła i pomocna obsługa, dania dobre, smaczne, ładnie podane, jedynie warzywa rozgotowane na miękko. Śniadania dobre, świeże, można znaleźć coś dla siebie.

Hotel - Restauracja Chata Karczowiska - Karczowiska
Maciej Kuczyński
3/5

Poszliśmy do restauracji na placka po węgiersku. Byliśmy rozczarowani otrzymanym daniem. Kiedyś można było smacznie zjeść świeże dania.
Placek odgrzewany, obecnie w karcie cena placka po węgiersku już nie obejmuje surówek co wywołało u nas zaskoczenie.
Dodatkowo trzeba zapłacić (o ile ktoś chce surówki) 9 zł za tzw. "Bukiet surówek" składający się z dwóch małych porcji surówek nieadekwatnych do ceny jaką trzeba za nie zapłacić.

Hotel - Restauracja Chata Karczowiska - Karczowiska
Jan Świątek
5/5

Z hotelu nigdy nie korzystałem, ale od czasu do czasu jadam w restauracji. Jedzenie bardzo dobre, szkoda że z jadłospisu wypadła zupa cebulowa.

Hotel - Restauracja Chata Karczowiska - Karczowiska
Sebastian
3/5

Hotel w porządku, duży pokój. Śniadania średnie. Duży parking. W pokoju miałem dodatkowego lokatora - małą myszkę, myślę że nie tylko ja, gdyż widziałem jak wychodziła pod drzwiami z mojego pokoju na korytarz główny. Nie powinno być miejsce na gryzonie w hotelu

Hotel - Restauracja Chata Karczowiska - Karczowiska
Agaciorek Agaciorek
5/5

Nie korzystaliśmy z pokoi, to był tylko obiad. Polecam. Smaczne, zróżnicowane jedzenie w przystępnych cenach.

Hotel - Restauracja Chata Karczowiska - Karczowiska
Vitalii Sahaidachnyi
3/5

50/50 Nie mogę powiedzieć nic złego, ale też dobrego, normalny hotel ale tylko na jedną noc.

Hotel - Restauracja Chata Karczowiska - Karczowiska
Michał Grzyb
5/5

Świetny hotel!Pokoje ciepłe,ciche i czyste.Śpi się bardzo dobrze.Śniafania i obiady "vegan friendly"?Obsługa miła.POLECAM GORĄCO !!!?

Go up