Zamek Dobroszyce - Dobroszyce

Adres: Wojska Polskiego 25, 56-410 Dobroszyce, Polska.
Telefon: 603999493.
Strona internetowa: zamekdobroszyce.pl.
Specjalności: Hotel, Zamek, Organizator imprez.

Opinie: Ta firma ma 215 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Zamek Dobroszyce

Szukasz pięknego i nietypowego miejsca na organizację imprezy lub wypoczynek Zamek Dobroszyce, znajdujący się w Dobroszycach przy adresie Wojska Polskiego 25, 56-410 Dobroszyce, Polska, to dokładnie to, czego szukasz

Zamek Dobroszyce to miejsce pełne historii i piękna. Znajduje się w nim hotel, dzięki czemu możesz na miejscu spędzić noc lub weekend. Zamek jest również idealnym miejscem do organizacji różnych imprez, od ślubów po konferencje biznesowe.

Na stronie internetowej zamekdobroszyce.pl można zapoznać się z ofertą i usługami, które oferuje Zamek Dobroszyce. Można również skontaktować się z nimi bezpośrednio przez telefon 603999493 lub poprzez formularz kontaktowy na stronie.

Zamek Dobroszyce cieszy się bardzo dobrą opinią wśród gości. Na portalu Google My Business ma 215 recenzji, a średnia ocena to 4.4/5. Goście podkreślają piękno i historię miejsca, a także profesjonalizm i przyjazny serwis obsługi.

Czy jesteś w poszukiwaniu unikalnego miejsca na organizację twojej imprezy lub twojego wypoczynku Zamek Dobroszyce to miejsce, które warto rozważyć. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej i skontaktowania się bezpośrednio z zamkiem, aby uzyskać więcej informacji i zarezerwować swój pobyt lub imprezę. Nie zapomnij zweryfikować opinii innych gości, aby zobaczyć, co myślą o Zamku Dobroszyce

Recenzje dla Zamek Dobroszyce

Zamek Dobroszyce - Dobroszyce
Maciej Brodowski
5/5

Zatrzymaliśmy się w tym zamkowym hotelu i muszę przyznać, że było to niezapomniane doświadczenie. Wystrój wnętrz i atmosfera sprawiły, że czuliśmy się jak bohaterowie bajki.

Obsługa była niezwykle przyjazna i profesjonalna. Z ogromnym zaangażowaniem dostosowali się do restrykcyjnych ograniczeń diety mojej małżonki, co było dla nas bardzo ważne. Przygotowane śniadanie było bardzo smaczne. Doskonała obsługa dopełniła tego doświadczenia.

Podsumowując, ten hotel to miejsce pełne magii i gościnności. Polecamy każdemu, kto chce przeżyć coś wyjątkowego.

Zamek Dobroszyce - Dobroszyce
Krzysztof Sk
5/5

Bardzo ciekawe miejsce, noclegi zlokalizowane na terenie pałacu, w którym przez wiele lat była zlokalizowana szkoła przysposobienia rolniczego.
Pokoje z łazienkami odnowione.
Pokoje przestronne, dobrze wyposażone, bardzo wysokie (co najmniej 3.5m wysokości). Z wad skrzypiący materac i intensywny, bitumiczny zapach w łazience.
Przestrzenie wspólne mają klimat mieszkania twojej babci, skrzyżowanego z muzeum i wiekowym hostelem. Bardzo duża, wspólna kuchnia, fotel do masażu, pianino.

Piękny, duży ogród.
Obszerny parking ziemny, nieutwardzony na terenie obiektu.
Spokojna, sielska, wiejska okolica.

Zamek Dobroszyce - Dobroszyce
Grzegorz K
5/5

Malowniczy i nieduży hotel z pięknym wnętrzem w starym klimacie. Kiedyś znajdowała się tu szkoła, wszędzie widać pozostałości czy to stojace kostiumy ustawione wzdłuż korytarzy czy też pamiątki wiszące na ścianach. Dodatków na dole przy recepcji można kupić lokalne kosmetyki.

Zamek Dobroszyce - Dobroszyce
TheBartoszdr
4/5

Interesujące miejsce w spokojnej okolicy. Sam zamek to raczej pałacyk trochę odremontowany a trochę nie. Wzbudza mieszane uczucia, trochę misz-masz wewnątrz. Na korytarzu wystawa strojów oraz mebli z innej epoki, to jakieś organy w zagłębieniu korytarza... Pełno plakatów, nagród za prowadzenie salonu piękności... Pokoje dosyć przyjemne, bardzo czyste, fajna łazienka z podgrzewaną podłogą. Chociaż raczej nie zatrzymam się tu ponownie było to ciekawe doświadczenie.

Zamek Dobroszyce - Dobroszyce
Konrad S
3/5

Pokoje czyste, miła obsługa. Miejsce dość eklektyczne, ale ma to swój urok. Na korytarzu ogólnodostępna kuchnia. Śniadanie dodatkowo płatne 40 zł od osoby i to jest kpina...jajecznica, parówki, chleb, trochę warzyw-absolutnie nie warto, niedaleko jest Biedronka

Zamek Dobroszyce - Dobroszyce
Joachim de Vett
5/5

Piękna okolica, cichutko i spokojnie. Wnętrze bardzo ładne, dużo pamiątek po poprzednich wcieleniach budynku. Dużo książek. Dostępna kuchnia.
Bardzo ładne miejsce.

Zamek Dobroszyce - Dobroszyce
Michał Winiarski
5/5

Komnata Białej Damy! Polecam!W łazience ogrzewanie podłogowe!
Poza tym bardzo przytulnie, czysto i klimatycznie jak to w zamku:)
Śniadania bardzo smaczne.
Obsługa bardzo miła i sympatyczna:)

Zamek Dobroszyce - Dobroszyce
Anonymus
3/5

Brak obsługi i recepcji. Śniadania dobre. Miejsce klimatyczne ale brak restauracji i zjedzenia czegokolwiek bardzo utrudnia pobyt.

Go up