Hotel Wrocław Pałac Borowa - Borowa

Adres: Lipowa 34b, 55-093 Borowa, Polska.
Telefon: 733300350.
Strona internetowa: booking.com.
Specjalności: Hotel.

Opinie: Ta firma ma 0 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 0/5.

Lokalizacja Hotel Wrocław Pałac Borowa

Pałac Borowa w Wrocławiu to hotel umiejscowiony w spokojnej i malowniczej okolicy, w miejscowości Borowa. Znajduje się tam na pewno wszystko, czego wymaga gość - od komfortowych i stylowych apartamentów po różnorodne usługi.

Dane kontaktowe i lokalizacja:
- Adres: Lipowa 34b, 55-093 Borowa, Polska.
- Telefon: 733300350
- Strona internetowa: booking.com
- Średnia opinia: 0/5. (0 recenzji na Google My Business)

Pałac Borowa oferuje eleganckie i wygodne apartamenty, wyposażone w wszystkie niezbędne udogodnienia. Każdy apartament jest indywidualnie urządzony i zapewnia gościowi poczucie prywatności i wygody. Wśród usług oferowanych przez hotel znajdują się:
- Restauracja i bar
- Sala konferencyjna
- Bezpłatny dostęp do Internetu Wi-Fi
- Parking

Hotel Pałac Borowa znajduje się w bliskim sąsiedztwie Wrocławia, jest więc idealnym punktem wyjścia do zwiedzania tego pięknego miasta. Można tam bez problemu odwiedzić najbardziej znane atrakcje turystyczne, takie jak:
- Rynek wrocławski
- Wieża Matki Boskiej na Piasku
- Katedra św. Jana Chrzciciela
- Ogród Zoologiczny
- Hala Stulecia

Zalecamy zapoznanie się z ofertą Pałacu Borowa i zarezerwowanie pokoju na wypoczynek lub pobyt biznesowy. Na stronie internetowej hotelu dostępne są szczegółowe informacje na temat usług i cen. Dzięki książce gości można zarezerwować pokój w trybie online i zaplanować pobyt w każdym momencie. Świetna lokalizacja, wygodne apartamenty i profesjonalna obsługa stanowią gwarancję satysfakcjonującego pobytu w Pałacu Borowa.

Niezwłocznie skorzystaj z oferty i zarezerwuj pokój w Pałacu Borowa - twojego nowego ulubionego miejsca w Wrocławiu. Zapraszamy

Go up