Hotel Zalewski - Pułtusk

Adres: rondo Jana Pawła II 19, 06-100 Pułtusk, Polska.
Telefon: 236920523.

Specjalności: Hotel, Noclegi.

Opinie: Ta firma ma 28 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.9/5.

Lokalizacja Hotel Zalewski

Hotel Zalewski to urokliwy obiekt położony przy rondo Jana Pawła II 19, 06-100 Pułtusk, Polska. Znajduje się w malowniczej okolicy, otoczonej zielenią, co sprawia, że jest idealnym miejscem dla osób poszukujących spokoju i relaksu.

Hotel Zalewski oferuje wysokiej jakości usługi noclegowe, co sprawia, że jest doskonałym wyborem dla osób podróżujących zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych. Specjalizuje się głównie w świadczeniu usług hotelarskich oraz noclegowych.

Na Hotel Zalewski można skontaktować się pod numerem telefonu 236920523. Firma posiada 28 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 2.9/5. To doskonałe miejsce dla osób ceniących komfort, spokój i wysoką jakość obsługi.

Dla osób poszukujących wyjątkowego miejsca na nocleg w Pułtusku, Hotel Zalewski jest doskonałym wyborem. Położenie obiektu w urokliwej okolicy oraz wysokie standardy świadczonych usług sprawiają, że goście zawsze wracają zadowoleni.

Jeśli jesteś zainteresowany/a spędzeniem czasu w przytulnym i komfortowym miejscu, zachęcamy do skontaktowania się z Hotel Zalewski poprzez ich stronę internetową. Zarezerwuj swój pobyt już teraz i ciesz się niezapomnianym doświadczeniem!

Recenzje dla Hotel Zalewski

Hotel Zalewski - Pułtusk
sebastian niemiec
1/5

Od trzech lat jeżdżę po Polsce, trzy cztery hotele tygodniowo.
To miejsce to nie hotel. Zgniata łazienka z kiblem po środku, smród i syf że strach.Pościel straszna(spałem w ciuchach). Pani w "restauracji" powiedziała że nie zrobi mi kolacji i tyle(do karty dań nawet nie doszło). Totalny kibel. Inni kolesie jak się połapali to zmienili hotel. Ja tu nigdy więcej nie wrócę. Pojadę 50 km dalej ale nie tu.
To miejsce powinno zniknąć z nawigacji.

Hotel Zalewski - Pułtusk
Barbara NSz
1/5

W hotelu nie było CIEPŁEJ WODY. Pościel straszna. Bardziej przypomina tanie schronisko. Zamawiałam pokój ze śniadaniem. Na miejscu okazało się, że śniadania nie ma. Nie polecam.

Hotel Zalewski - Pułtusk
Robert Piszko
1/5

hotel bardzo słaby zaniedbany, dużo lepiej prezentuje się z drogi niż z bliska, w hotelu brak CIEPŁEJ WODY! a pokoje wyglądają jak w tanim schronisku. Nie polecam!

Hotel Zalewski - Pułtusk
Mario Monteiro
1/5

Syf. Za łóżkiem pajęczyny, ściany brudne, na szklance w pokoju osad i jakaś zielona pleśń. 80 zł za noc Omijać z daleka...

Hotel Zalewski - Pułtusk
Robert Lamirowski
5/5

Byłem ostatnio w tej restauracji i oceniam ją bardzo dobrze. Miła obsługa,niskie ceny i dobre jedzenie. Na pewno jeszcze tam wrócę. 5/5

Hotel Zalewski - Pułtusk
Grzegorz Telechowski
4/5

Nie jest źle. Można pokój wynajac . Obsługa bardzo miła , jedzenie nie jest złe

Hotel Zalewski - Pułtusk
kamil nonas
1/5

Kiepska jakość pod kazdym wzgledem. Mam traume po tym miejscu, jestem jak najbardziej na nieeeeeee?

Hotel Zalewski - Pułtusk
chris kluge
3/5

Jak na warunki pułtuskie to nie jest źle

Go up