Zamek Pułtusk Dom Polonii - Pułtusk

Adres: Szkolna 11, 06-100 Pułtusk, Polska.
Telefon: 236929001.
Strona internetowa: zamekpultusk.pl.
Specjalności: Hotel, Teren spacerowy.

Opinie: Ta firma ma 2301 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Zamek Pułtusk Dom Polonii

Zamek Pułtusk Dom Polonii to uroczy hotel położony w malowniczej okolicy w Pułtusku, Polska. Znajduje się pod adresem: Szkolna 11, 06-100 Pułtusk, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu: 236929001. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej: zamekpultusk.pl.

Hotel Zamek Pułtusk Dom Polonii oferuje wysokiej jakości usługi hotelowe oraz piękne tereny spacerowe, które zachęcają do relaksu i odpoczynku. Znany jest z uroku swojej architektury oraz przyjaznej atmosfery, co sprawia, że jest idealnym miejscem na romantyczny weekend czy rodzinne wakacje.

Zamek Pułtusk Dom Polonii cieszy się doskonałymi opiniami od swoich gości. Firma ma aż 2301 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi imponujące 4.4/5. To potwierdza wysoką jakość świadczonych usług oraz zadowolenie klientów.

Dla osób poszukujących wyjątkowego miejsca na pobyt w urokliwej okolicy z dala od zgiełku miasta, Zamek Pułtusk Dom Polonii jest doskonałym wyborem. Zarówno miłośnicy historii, jak i osoby ceniące spokój i naturę znajdą tu coś dla siebie.

W celu zarezerwowania pobytu lub uzyskania dodatkowych informacji, zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i skontaktowania się z nimi. Zamek Pułtusk Dom Polonii zapewni niezapomniane doświadczenie, które zostanie na długo w pamięci.

Recenzje dla Zamek Pułtusk Dom Polonii

Zamek Pułtusk Dom Polonii - Pułtusk
Maciej Borski
4/5

Spędziłem tutaj dwie noce w podróży służbowej. Ogólnie jestem zadowolony. Przede wszystkim miejsce jest bardzo klimatyczne. Nie często zdarza się nocować na zamku. Sam hotel wymaga natomiast inwestycji. Konieczny jest tutaj remont a wyposażenie pochodzi z lat 80-90 ubiegłego wieku. Jest oczywiście czysto, ale odświeżenie jest absolutnie potrzebne. Zdecydowanie na plus oceniam hotelową kuchnię. Śniadania w formie szwedzkiego bufetu bardzo urozmaicone i obfite. Także dania obiadowe bardzo smaczne. Ceny nie należą do najniższych, ale cena jest adekwatna do jakości. Obsługa poprawna. Pod samym hotelem jest problem z parkowaniem, samochód musiałem zostawić około 100 metrów od wejścia głównego do hotelu na dolnym parkingu.

Zamek Pułtusk Dom Polonii - Pułtusk
Pawel Lancucki
5/5

Spędziliśmy tu bardzo fajnego sylwestra 2023/24. Jedzenie nie do przejedzenia przez całą noc, wystarczająco alkoholu, zespół grający do 5 rano, strzały z armaty i fajerwerki o północy. Miejsce jest klimatyczne, pokoje w miarę przestronne i czyste. Ogólnie - polecam!

Zamek Pułtusk Dom Polonii - Pułtusk
Serhii Bulavin
5/5

niesamowicie imponuje swoim pięknem, autentycznością, autentycznością i niesamowitą atmosferą zachowanej starożytnej architektury. miejsce, w którym można odpocząć i zapomnieć o codzienności i napięciu hałaśliwego miasta. miejsce, w którym będzie przytulnie i przyjemnie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. cechą lub atrakcją tego miejsca jest możliwość pływania łodzią wzdłuż rzeki, w pobliżu której znajduje się wspaniały i piękny krajobraz.

Zamek Pułtusk Dom Polonii - Pułtusk
Tomasz Dryb
5/5

Wstąpiliśmy dziś na kawę do restauracji. Pomimo rezerwacji zostaliśmy przyjęci. Miła obsługa ceny adekwatne do usługi kawa + sernik 20 zł polecam

Zamek Pułtusk Dom Polonii - Pułtusk
Maciej Partyka
5/5

Piękny zamek, który jest jednym z symboli miasta. Na jego terenie hotel i dwie restauracje. Obsługa obiektu miła i pomocna.

Zamek Pułtusk Dom Polonii - Pułtusk
irmina pawlowska
5/5

Wielkie brawa dla całej obsługi hotelu. Wszyscy mili i pomocni. Jesteśmy pod wrażeniem pracowników w restauracji- niezwykła dbałość o klientów i czuwanie nad tym, co dzieje się na sali, wszyscy uśmiechnięci:) Bardzo dobre jedzenie i ładnie podane. Wielki plus za komputer i drukarkę dla gości w recepcji. Ułatwiło nam to wydrukowanie biletów do Muzeum w Warszawie, do której warto się wybrać z uwagi na bliską odległość Zamku od stolicy.

Zamek Pułtusk Dom Polonii - Pułtusk
Adam
2/5

Lokalizacja ładna w hotelu nie byłem tylko deser i mięso dobre z restauracji dwa razy miałem włosy w daniu

Zamek Pułtusk Dom Polonii - Pułtusk
Ryszard Miodowski
5/5

Dużo atrakcji od wiosny do zimy. Ja tam tylko 1 noc byłem i jestem zadowolony. Można poczuć klimat tamtych lat.

Go up