Hotel Ziemowit - Dzierżoniów

Adres: Wrocławska 59, 58-200 Dzierżoniów, Polska.
Telefon: 748317302.
Strona internetowa: e-turysta.pl.
Specjalności: Hotel.

Opinie: Ta firma ma 37 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.1/5.

Lokalizacja Hotel Ziemowit

Hotel Ziemowit, znajdujący się w Dzierżoniowie przy adresie Wrocławska 59, to miejscowość, która z pewnością warto odwiedzić. Znajduje się on w idealnej lokalizacji, dzięki czemu można łatwo dostać się do innych atrakcji turystycznych w regionie.

Przyjezdnym oferuje komfortowe i nowoczesne pokoje, zapewniające wszelkie wygody, aby uczynić twoje przeznanie z nami niezapomnianym. Hotel posiada również wiele innych usług, takich jak restauracja, której kuchnia oferuje szeroki wybór potraw, aby zadowolić każdego Gościa.

Hotel Ziemowit szczyci się opinią, która oparta jest na 37 recenzjach na Google My Business. Średnia ocena wynosi 3.1/5, co świadczy o tym, że jest to miejscowość godna polecenia.

Jeśli szukasz miejsca, w którym spędzisz przyjemny i wygodny pobyt w Dzierżoniowie, to Hotel Ziemowit jest idealnym wyborem. Zaleca się jednak, aby zawsze zapoznać się z opiniami innych gości przed zarezerwowaniem, aby być pewnym, że to właśnie to, czego szukasz.

Twoja wygodna i przyjemna przepustka w Dzierżoniowie zaczyna się od Hotelu Ziemowit. Skorzystaj z możliwości i sprawdź, co masz do zaoferowania dla Ciebie. Zachęcamy Cię również do odwiedzenia naszej strony internetowej pod adresem e-turysta.pl, aby zapoznać się z wszystkimi szczegółami oferty i zarezerwować bezpośrednio u nas. Polecamy pobyt w Hotelu Ziemowit, aby móc docenić jego wyjątkowość.

Recenzje dla Hotel Ziemowit

Hotel Ziemowit - Dzierżoniów
Imp00rtande
1/5

hotel klimatem przypomina opuszczony szpital z późnego prl'u więc osoby które stęskniły się za minionymi latami poczują się jak w domu tak samo ci którzy późnym wieczorem poczują się samotnie bo grzyb na ścianie przypomni im że nie są sami. ponoć zimny prysznic dobrze robi dla zdrowia i właściciele najwidoczniej o tym słyszeli bo są tak troskliwi że ciepła woda w kranie jest tak rzadka jak dobry humor u prywaciarza przy obecnej inflacji, a dzięki braku ogrzewania w pokojach bez pamiątki nie wrócisz bo w cenie pokoju masz zapalenie płuc

Hotel Ziemowit - Dzierżoniów
Sylwia Ozga-Kobiałka
4/5

W hotelu Ziemowit organizowaliśmy uroczysty obiad po pogrzebie. Jestem bardzo zadowolona. Posiłek był podany na czas, smaczny, domowy, ciasta też bardzo dobre. Polecam.

Hotel Ziemowit - Dzierżoniów
Anna Mróz
5/5

Smaczne, domowe posiłki w przystępnej cenie. Super obsługa. Nie rozumiem tych negatywnych opini. Organizowaliśmy tam stypę niedawno. Właścicielka pomocna, służyła radą i zangażowana. Jedzenie super. Spędziliśmy tam miło czas w gronie rodziny w tym smutnym dla nas dniu.

Hotel Ziemowit - Dzierżoniów
Octavia 2242
5/5

Czyste pokoje, piękna okolica, miła obsługa i znakomite jedzenie. Świetny płac dla dzieci.

Hotel Ziemowit - Dzierżoniów
Emilia Koliberek
5/5

Smaczne domowe posiłki, jeśli ktoś się nie boi zjeżdżać stromo z podjazdu wózkiem to zje tam dobrego schabowego i pyszne ziemniaczki.
Klimatyczne miejsce.
Troszkę mało światła.

Hotel Ziemowit - Dzierżoniów
Yoli Yasmine
1/5

W zimie oszczędzają za bardzo..hotel chłodny,co do restauracji to nadaje się tylko na stypę ze względu na lokalizacje -naprzeciw cmentarz. Obiady raczej bez smaku.

Hotel Ziemowit - Dzierżoniów
Marian Asztembowski
1/5

Bylem tam na stypie jedzenie ohydne, kotlet poklejony z różnych kawałków mięsa a właściwie jakieś resztki obtoczone w jajku i usmazone. Nie polecam.

Hotel Ziemowit - Dzierżoniów
Peter H
5/5

Byliśmy dzisiaj na stypie. Obsługa i jedzenie bardzo dobre. Nie wiem skąd takie słabe opinie. Ja polecam.

Go up