Villa Bergera - restauracja, konferencja i noclegi - Dzierżoniów

Adres: Henryka Sienkiewicza 15, 58-200 Dzierżoniów, Polska.
Telefon: 512248550.
Strona internetowa: villa-bergera.pl.
Specjalności: Noclegi.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 308 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Villa Bergera - restauracja, konferencja i noclegi

Szukasz miejsca na odpoczynek lub organizację konferencji w okolicach Dzierżoniowa Zaprezentujemy Tobie Villa Bergera - restauracja, konferencja i noclegi, której adres brzmi: Henryka Sienkiewicza 15, 58-200 Dzierżoniów, Polska.

Położenie Villa Bergery to jeden z wielu atutów tej miejscowości. Jest ona usytuowana w spokojnej i malowniczej okolicy, dzięki czemu możesz cieszyć się spokojem i bliskością natury. Jeśli interesują Cię konferencje, Villa Bergera to miejsce, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Dysponują tutaj salami konferencyjnymi wyposażonymi w nowoczesny sprzęt multimedialny.

Zaproszeni goście mogą również skorzystać z oferty noclegowej. Oferowane pokoje są wygodne i funkcjonalne, a także stylowo urządzone, aby zapewnić najwyższy komfort. Dodatkowo, warto wspomnieć o parkingu dostępnym dla osób na wózkach.

Co do opinii klientów, Villa Bergera ma na koncie 308 recenzji na Google My Business, z czego średnia ocena wynosi 4/5.

W związku z wyżej wymienionymi informacjami, Villa Bergera to miejsce, które zalecamy dla osób poszukujących miejsca na odpoczynek, organizację konferencji lub nocleg. Zapraszamy do zapoznania się bliżej z ofertą i książki rezerwacji na oficjalnej stronie internetowej villa-bergera.pl. Z pewnością znajdziesz tam wszystko, czego potrzebujesz. Nie zapomnij też o zaproszeniu swoich przyjaciół, aby mogli również cieszyć się tym uroczym miejscem. Kontakt z nimi ułatwia numer telefonu: 512248550.

Recenzje dla Villa Bergera - restauracja, konferencja i noclegi

Villa Bergera - restauracja, konferencja i noclegi - Dzierżoniów
Wi
5/5

Ciekawe miejsce, budynek robi wrażenie. Wystrój spójny, wnętrza przestronne. Obsługa miła, uśmiechnięta. Pojawił się też Szef / właściciel - nie czuliśmy się jego obecnością skrępowani. Pokoje duże, sufity wysokie, łóżka w miarę wygodne. Czytałem tu narzekania i złe opinie na temat czystości, kiepskich śniadań, itp.. Nie wiem ile narzekający płacili za pobyt, ale za cenę, za którą ja tu mieszkałem narzekać nie wypada. Może i meble nie są nowe, może niektóre jakby nieco zużyte, ale lepsze takie, bo z epoki i spójne z resztą wystroju, niż jakby tu wstawić nowe i nie daj Boże Ikei.

Villa Bergera - restauracja, konferencja i noclegi - Dzierżoniów
Monika B.J.
5/5

Korzystaliśmy tylko z hotelu z opcją śniadania, więc nie wypowiem się na temat samej restauracji. Pokoje są na wypasie, jest tam „jakby luksusowo”, chociaż trochę gorąco. Do czystości nie mieliśmy uwag, ale nie robiliśmy testu białej rękawiczki jak poprzedni opiniodawcy. Śniadanie było ok, pani pyta o kawę i co chcemy na ciepło. Naprawdę nic więcej nam nie było potrzeba. Ciekawi nas historia tego domu, kto w nim kiedyś mieszkał, bo myśle, ze ma ukrytych wiele tajemnic.

Villa Bergera - restauracja, konferencja i noclegi - Dzierżoniów
Dominik Krążek
5/5

Przyjazna atmosfera, ciekawy klimat. Miła i zaangażowana obsługa (opcja ze śniadaniem, nie można było wyjść głodnym - Pani pytała tylko czy coś więcej potrzeba 🙂 własny zamykany na noc parking. Pokój klimatyczny (z tarasem) czysty, bez zastrzeżeń

Villa Bergera - restauracja, konferencja i noclegi - Dzierżoniów
Daniel Olejniczak
1/5

Moje doświadczenie w tym hotelu było absolutnie okropne. Nie tylko zostałem niesprawiedliwie wyrzucony przed czasem, ale także byłem traktowany w sposób nieodpowiedni i nieprofesjonalny przez personel. Brak jakiejkolwiek wyjaśnienia czy usprawiedliwienia dla mojego wyrzucenia, co było całkowicie nieakceptowalne. Obsługa była nieuprzejma i niezainteresowana, nie dbając o moje potrzeby jako gościa. To przeżycie pozostawiło we mnie bardzo negatywne wrażenie. Zdecydowanie odradzam ten hotel i z pewnością nigdy więcej tam się nie zatrzymam .

Villa Bergera - restauracja, konferencja i noclegi - Dzierżoniów
Krystian Baranek
5/5

Moim skromnym zdaniem petarda byliśmy w tym tygodniu znaczy się luty przyjechaliśmy około 20 zero problemów z meldunkiem pokoje były przygotowane czyste ciepłe. Wystroju bomba startowaliśmy około 6 więc grubo przed godziną podawania śniadań i Pan który przyjmował rezerwację zaproponował że śniadanie zostanie przygotowane wcześniej i tak było. Więc polecam jak i w pracy taki i na wyjazdy rodzinę tzn klimatyczne napewno odwiedzę z moją rodziną podczas wizyty na Dolnym Śląsku.

Villa Bergera - restauracja, konferencja i noclegi - Dzierżoniów
Rafal R
5/5

Przyjemne miejsce, blisko centrum ale cicho i spokojnie, bardzo miła obsługa.

Villa Bergera - restauracja, konferencja i noclegi - Dzierżoniów
Dariusz Gawlowicz
5/5

Mega zimno w pokojach , woda pod prysznicem ledwie ciepła. Klimat ok.

Villa Bergera - restauracja, konferencja i noclegi - Dzierżoniów
Doczu
5/5

Sierpień 2022
Na wstępie sprostuję kilka uwag, które udało mi się wyczytać w opiniach.
Kawa.
Nieprawda że jest tylko jedna. Pani pyta jaką kawę podać. byłem świadkiem, gdy podana została kawa ze śmietanką, a Pani wolała kawę czarną. Bez problemu została podana kawa czarna. Na latte także można liczyć. Moja Pani jakoś dostała dobre latte.
Śniadania.
Nie jest prawdą, że to tylko ser i "jakieś wędliny". Są także warzywa (ogórki, pomidory), dżemy, miody, krem orzechowy. Do tego, serwowane na ciepło jajecznica lub parówki. O 2 rodzajach soków nie wspomnę. Nie pamiętam czy także jakaś forma twarogu nie była wystawiona.
Czystość i materace.
Nie wiem czy każdy u siebie robi "test białej rękawiczki" ale tu też nie ma się do czego przyczepić. Łazienka czyściutka, pokój również, pachnący. Pościel i ręczniki także bez zarzutu. Pewnie że mógłbym zaglądać w zakamarki i gmerać patyczkiem do uszu w kontakcie.
Materace bez zarzutu. Nam spało się wygodnie.
Tyle jesli chodzi o sprostowanie nieścisłości, które wyczytałem w dotychczasowych opiniach.
Na nas Willa zrobiła ogromne wrażenie. Obsługa miła, uczynna. Obiekt zabytkowy urządzony gustownie.
Śniadanie bez zarzutu. Każdy znajdzie coś dla siebie. Kawa serwowana indywidualnie. Każdy gość jest pytany o to jaką kawę sobie życzy.
Pokój obszerny, wyposażony w to co potrzeba.
Jak ktoś jedzie normalnie wypocząć i spędzić czas w godziwych warunkach Polecam.

Go up