Hunter - Jugów

Adres: Główna 153, 57-430 Jugów, Polska.
Telefon: 600815903.

Specjalności: Agroturystyka.

Opinie: Ta firma ma 4 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Hunter

Hunter, zlokalizowany przy Adres: Główna 153, 57-430 Jugów, Polska, to miejsce, które wart jest odwiedzenia, jeśli szukasz niepowtarzalnego doświadczenia agroturystycznego.

Firma ta specjalizuje się w Specjalności: Agroturystyka, oferując swoim gościom wyjątkowe przeżycia wśród piękna natury i zwierząt gospodarskich.

Lokalizacja Huntera pozwala gościom na połączenie spokoju i relaksu z aktywnościami na świeżym powietrzu. Znajduje się on w spokojnej i malowniczej okolicy, która zachęca do eksploracji i zżywania się z naturą.

Informacje kontaktowe Huntera obejmują Telefon: 600815903 oraz Stronę internetową: , dzięki czemu łatwo nawiązać kontakt i zaplanować wizytę.

Opinie kлієнтів są bardzo pozytywne, co potwierdza Opinie: Ta firma ma 4 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi Średnia opinia: 5/5, co świadczy o wysokiej jakości usług oferowanych przez Huntera.

Na stronie internetowej znajdziesz więcej informacji na temat oferty, usług i działalności Huntera. Możesz także zapoznać się z fotografiami i filmami, które pomogą Ci lepiej poznać to miejsce i zdecydować się na wizytę.

Rekomendujemy firma Hunter dla każdego, kto poszukuje unikalnego i przyjemnego doświadczenia agroturystycznego. Dzięki swojej niepowtarzalnej atmosferze i wysokiej jakości usług, Hunter jest idealnym wyborem dla tych, którzy pragną odpocząć od codziennego stresu i zbliżyć się do natury.

Nie czekaj dłużej i skorzystaj z okazji, aby odwiedzić Hunter. Skontaktuj się z nimi teraz za pośrednictwem ich Strony internetowej i zarezerwuj swoją wizytę.

Recenzje dla Hunter

Hunter - Jugów
Popiciątko
5/5

Bardzo polecam to miejsce. Dobra lokalizacja, blisko do szlaków, w miejscowości jest dużo sklepów. Pani właścicielka bardzo miła i pomocna. W naszym pokoju, oraz na zewnątrz brak zasięgu sieci komórkowej, ale właścicielka na terenie obiektu udostępnia wi-fi, więc całkowicie odcięta od świata nie byłam ?
Świetne rozwiązanie z kwaterą, jednak jest kilka niedociagnieć, ale do przeżycia, takich które nie rujnują pobytu.
Po wejściu do budynku, w przedsionku/sieniach znajduje się kuchnia, mała ale wszystko co niezbędne jest, jednak oprócz zlewu. Naczynia mylismy w zlewie w łazience, co nie było dla nas kłopotem, a właścicielka dodatkowo deklarowala się, że może je umyć za nas, jeśli to problem. Pozatym było tam straszliwie zimno, więc jeśli chciałoby się coś ugotować, to trzeba było się ciepło ubrać ?
Dalej, z kuchni do korytarzyka prowadziły drzwi, jakby balkonowe? Które ciężko się zamykało, bo klamka była nie do końca sprawna. Popsuta klamka była również w drzwiach do naszego pokoju.
W środku przytulnie, jest miejsce do zjedzenia posiłku. W pokoju dostępne są kawa, herbata, cukier. Roleta na oknie zepsuta, niektóre naczynia dostępne w pokoju brudne, gdzieniegdzie pajęczyny, a woda w toalecie odpływa wolno, jakby rura była przytkana.

Hunter - Jugów
Cosma Cosmata
5/5

Byliśmy rok temu. Pobyt bezproblemowy.
Pokój nie za duży, ale wystarczający na nocleg.
Łazienka spora, nawet pralka była.
Kuchnia dostępna w wejściu do budynku (w marcu było tam dość zimno), wyposażona.
Wystrój specyficzny, nie każdemu może odpowiadać ale nazwa zobowiązuje 😉

Hunter - Jugów
Henryk Karwel
5/5

Hunter - Jugów
Anna 5
5/5

Go up