Schronisko PTTK "Zygmuntówka" im. Zygmunta Scheffnera - Jugów

Adres: Świętojańska 30, 57-430 Jugów, Polska.
Telefon: 602848481.
Strona internetowa: schroniskozygmuntowka.pl.
Specjalności: Schronisko, Teren spacerowy, Schronisko górskie.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 2272 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Schronisko PTTK "Zygmuntówka" im. Zygmunta Scheffnera

Szkodzko, że nie potrafię odpowiedzieć w języku polskim w sposób pełny, ale z pewnością spróbuję dostarczyć Cię nieco informacji o Schronisku PTTK Zygmuntówka im. Zygmunta Scheffnera.

Schronisko PTTK Zygmuntówka im. Zygmunta Scheffnera znajduje się w miejscowości Jugów przy Świętojańskej 30.

Numer telefonu do kontaktu to 602848481.

Możesz również sprawdzić ich stronę internetową: schroniskozygmuntowka.pl.

To schronisko jest miejscem, które oferuje goście schronienie oraz teren do spacerowania. Jest ono także schroniskiem górskim. Jest właściwa opcja dla tych, którzy szukają przygody w górach.

Jest miejscem dostępnym dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Można się tam bezpiecznie poruszać i korzystać z usług oferowanych przez schronisko.

Na stronie Google My Business schronisko ma 2272 recenzje i średnia ocena wynosi 4.5/5. To znak, że jest to miejsce godne polecenia.

Zalecamy kontakt ze schroniskiem poprzez ich oficjalną stronę internetową, aby zaplanować wizytę i skorzystać z usług oferowanych przez Schronisko PTTK Zygmuntówka im. Zygmunta Scheffnera.

Recenzje dla Schronisko PTTK "Zygmuntówka" im. Zygmunta Scheffnera

Schronisko PTTK
Ewa Gladysz
1/5

Otoczenie bajkowe wiadomo za to reszta to już dużo mniej ciekawa od braku czystości w toalecie po wiecznie gburowatego własciciela który po łaskawym odpowiedzeniu dzień dobry nie raczy poinformować że właśnie o 16.00 zamknął kuchnie i nie zaleje nawet kawy "bo jest na nogach od 6.00" natomiast info na stronie wieści o 24h otwarciu .Za to dla znajomków jest przemiły ...

Schronisko PTTK
Brzydal Nakiel
3/5

Miejsce trochę na uboczu. Dojście od strony parkingu przyjemne (bo w dół) jednak wyjście męczące.
Trochę smutne jeśli po całym dniu z dziećmi zastaje się zamkniętą kuchnie (mimo że powinna być jeszcze 45 min czynna) , ale jeszcze kiedyś tam wrócę i ocenię jedzenie. Inni goście chwali.
Stąd tymczasowa ocena 3/5 czyli w porządku

Schronisko PTTK
Adi Lost
5/5

Niesamowite wrażenie sprawia wydający posiłki, trzeba tam być i doświadczyć tego samemu. Dobre jedzenie z przepięknymi widokami. Gorąco polecam

Schronisko PTTK
Joanna Kokot
3/5

Bardzo niezadbane łazienki, co w kontekście wymaganej opłaty (symbolocznej i wymiennej na kawę ?) nie powinno przyjmować takiej formy.

Ceny ok, czas oczekiwania krótki, obsługa ok.

Mało miejsca w środku, ale fajna przestrzeń do siedzenia na zewnątrz.

Schronisko PTTK
Monka Stadnik
5/5

Wpadliśmy tylko na kawę przed południem, ale zostaliśmy do obiadu 🙂 Urocze miejsce, gospodarz robiący robotę na wejściu (pozdrawiam!) i do tego kawa w kafeterce, no marzenie! Aha, i doskonałe piwo, pierogi też. I ciacho 🙂 Przystanek obowiązkowy.

Schronisko PTTK
Marta Jankowska
5/5

Urocze, zaczarowane miejsce. Planowaliśmy zatrzymać się na krótki postój, ale finalnie trudno było nam wyjść 🙂 Pyszne domowe jedzenie (trudno polecić jedną rzecz, bo wszystko były świeże, ciepłe i pyszne!), aromatyczna kawa i małe czekoladaki - sówki - wypiekane przez Panią, która wczoraj nas obsługiwała.
Masa planszówek. Fajny widok. Przemiła, ciepła atmosfera. Na pewno wrócimy!

Schronisko PTTK
Joanna
5/5

Pyszne naleśniki i racuchy! Po prostu niebo w gębie. Po dłuższym dystansie w kiepską pogodę są najlepszym zakończeniem wędrówki! Schronisko małe ale bardzo ciepłe i z pięknym widokiem. Dojście łatwe choć zimą przydadzą się kijki lub rączki bo dość stromo.

Schronisko PTTK
Grzegorz Skierski
5/5

Świetne schronisko ze swojską atmosferą. Karol - bardzo fajny pozytywnie zakręcony człowiek. Jedzenie rewelacja. Bigos najlepszy jaki jadłem po domem, zupa z soczewicy też świetna. Do tego świeże czeskie piwo Svijany. Jeśli masz wybór to zjedz i napij się tu, a nie obok w Bukowej Chacie.

Go up