milicz schronisko młodzieżowe - Milicz

Adres: Trzebnicka 4B, 56-300 Milicz, Polska.
Telefon: 663875580.
Strona internetowa: pceipp-milicz.e-meteor.pl.
Specjalności: Hostel młodzieżowy.

Opinie: Ta firma ma 26 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja milicz schronisko młodzieżowe

Szukasz schroniska młodzieżowego w Miliczu Zaprezentujemy Tobie wszystko, co musisz wiedzieć o Milicz Schronisko Młodzieżowe.

Milicz Schronisko Młodzieżowe znajduje się w idealnej lokalizacji, w samym centrum Milicza przy Adres: Trzebnicka 4B, 56-300 Milicz, Polska. Jest to miejsce idealne dla grup młodzieżowych, szkół i organizacji, które szukają opcji noclegowych z dostępem do wspólnych przestrzeni.

Przyjazny i pomocny personel przywitali Cię będzie 24/7, gotowy do pomocy w każdej sytuacji. Schronisko oferuje miejsca noclegowe w formie pokoi wieloosobowych, wyposażonych w niezbędną infrastrukturę, taką jak łóżka, szafki, prysznice i toalety.

Co się tyczy Specjalności: Milicz Schronisko Młodzieżowe jest idealne dla grup młodzieżowych, szkół i organizacji. Można tu organizować różnego rodzaju imprezy i zajęcia dla młodzieży, takie jak wyjazdy integracyjne, obozy czy zajęcia sportowe.

Na stronie internetowej pceipp-milicz.e-meteor.pl znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat organizacji wyjazdu i noclegów. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz zarezerwować miejsca, skontaktuj się z nimi bezpośrednio przy użyciu Telefonu: 663875580.

Na Google My Business możesz przeczytać 26 opiniach innych gości, które oceniły średnio 4.2/5 gwiazdek. Znajdziesz tam informacje na temat jakości usług, czystości i przyjemności pobytu w Milicz Schronisku Młodzieżowym.

W związku z obecną sytuacją epidemiczną, schronisko wprowadziło dodatkowe środki bezpieczeństwa, aby zapewnić maksymalną ochronę swoim gościom.

Na koniec, jeśli szukasz dogodnego i przyjaznego miejsca noclegowego w Miliczu dla dużej grupy, Milicz Schronisko Młodzieżowe to idealne wyjście. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś i zaplanuj swój wyjazd

Recenzje dla milicz schronisko młodzieżowe

milicz schronisko młodzieżowe - Milicz
Alicja Wajs
5/5

Pokoje po remoncie, nowe meble, w pełni wyposażona kuchnia, czyste łazienki, miła i uprzejma obsługa. Polecam

milicz schronisko młodzieżowe - Milicz
Anna Gałka
5/5

Spędziłam tam dwa noclegi na pewno wrócę.

milicz schronisko młodzieżowe - Milicz
M W
5/5

Prawdziwe oldschoolowe schronisko młodzieżowe. Można poczuć klimat kolonii z podstawówki - tylko zamiast sklepu z oranżadą tuż obok schroniska jest biedronka. W pokojach standardzik: piętrowe łóżka, pościel z kory, 8 łóżek na 12 metrach, łazienka na korytarzu 😉

milicz schronisko młodzieżowe - Milicz
Marcin Pawłowski
3/5

Schronisko swoje lata świetności ma już za sobą. Duży plus za miłą obsługę i lokalizację . Pokoje, kuchnia i łazienki czyste, jednak przydałoby się odświeżyć korytarze i wymienić co niektóre stare zarwane tapczany. Pokoje są niestety tylko na 3 piętrze bez windy.

milicz schronisko młodzieżowe - Milicz
Henryka Górna
5/5

Doskonałe miejsce na krótszy i dłuższy pobyt. Czysto, schludnie, pokoje w ciepłych, trochę szalonych kolorach. Łazienki i toalety czyste, wyremontowane. Kuchnia do przygotowania posiłku super, podstawowe sprzęty kuchenne ogólnodostępne.

milicz schronisko młodzieżowe - Milicz
Mikołaj Mikołajewski 2
5/5

Najlepsze w Miliczu. Super obsługa, zawsze do dyspozycji. Często z mężem korzystamy z tego miejsca.Pozdrawiamy całą załogę i oczywiście kierownika Pana Marka.

milicz schronisko młodzieżowe - Milicz
Beata Grześkowiak
5/5

Dla młodzieży szkolnej jak najbardziej . Można zacisnąć więzy przyjaźni w 8 osobowym pokoju.Blisko Biedronka

milicz schronisko młodzieżowe - Milicz
Patryk Kurzawa
5/5

Milutko, wygodne łóżka, aneks kuchenny, łazienka, tv, no i czystość. Na pewno wrócę.

Go up