Noclegi Moya Ameryka w Dolinie Baryczy - Wierzchowice

Adres: Parkowa 18, 56-320 Wierzchowice, Polska.
Telefon: 693104618.

Specjalności: Motel.

Opinie: Ta firma ma 12 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.9/5.

Lokalizacja Noclegi Moya Ameryka w Dolinie Baryczy

Czy szukasz miejsca do noclegu w Dolinie Baryczy Zapoznaj się z ofertą Noclegi Moya Ameryka w Wierzchowicach, znajdującej się przy Parkowej 18.

Noclegi Moya Ameryka to motel oferujący swoim gościom komfortowe warunki na nocleg. Jest ono idealnym miejscem dla osób odwiedzających region Doliny Baryczy, a także dla tych, którzy podróżują samochodem.

Udogodnienia w Noclegi Moya Ameryka obejmują parking dla gości, co jest szczególnie przydatne dla tych, którzy podróżują samochodem. Przy planowaniu wycieczek można także skorzystać z pomocy przy organizacji wycieczek turystycznych.

Lokalizacja Noclegi Moya Ameryka jest również jej dużym atutem. Motel znajduje się w Wierzchowicach, w powiecie trzebnickim, co umożliwia szybki dostęp do atrakcji turystycznych regionu.

Co do opinii o Noclegi Moya Ameryka, na Google My Business jest ich 12. Średnia ocena wynosi 3.9/5, co świadczy o dobrym poziomie świadczonych usług.

Jeśli szukasz miejsca do noclegu w Dolinie Baryczy, to Noclegi Moya Ameryka w Wierzchowicach jest dobrym wyborem. Komfortowe warunki, przyjazna obsługa i dogodna lokalizacja przyciągają wielu gości rocznie. Skorzystaj z oferty Noclegi Moya Ameryka i zaplanuj wygodny i przyjemny pobyt w Dolinie Baryczy.

Zapraszamy do kontaktu przez stronę internetową i zaplanowania noclegu w Noclegi Moya Ameryka w Dolinie Baryczy.

Recenzje dla Noclegi Moya Ameryka w Dolinie Baryczy

Noclegi Moya Ameryka w Dolinie Baryczy - Wierzchowice
Mariusz Tomczak
3/5

Motel czasy swojej świetności ma już za sobą. Przydałoby się trochę bardziej zadbać o czystość. Łóżko wygodne a łazienka przestronna. Dobra lokalizacja.

Noclegi Moya Ameryka w Dolinie Baryczy - Wierzchowice
Kris Adhelm
5/5

Motel położony przy głównej drodze, lekko cofnięty za stację benzynową. Pomimo lokalizacji przy drodze panowała cisza o spokój.
Obsługa przemiła i pomocna, zorganizowała przechowanie rowerów na cały dzień. Pokoje jak na Motel "w normie". Pokoje parami mają wspołną łazienkę z WC. Część pokoji posiada własne łazienki. Standard łazienek jak na Motel OK. Część pokoji posiada lodówki, część nie.
Spory teren zielony, można poleżeć na kocach lub urządzić sobie piknik.
Ogólnie pobyt bardzo udany.
W pobliżu stacja kolejki wąskotorowej.

Noclegi Moya Ameryka w Dolinie Baryczy - Wierzchowice
Kamil Martyka
4/5

Zatrzymaliśmy się niestety tylko na chwilę, gdyż trafiliśmy na bardzo głośnych, niekulturalnych sąsiadów z Ukrainy.
Pokoje, hmm, pozostawiają trochę do życzenia, szczególnie ze względu na czystość. Nawet po otwarciu szuflady w szafce było widać rozsypaną chyba kawę, co daje do zrozumienia że pokoje nie są prawie wcale sprzątane.
Na wielki plus obsługa, bardzo miła, pomocna (przy błędzie przy przydzieleniu pokoju - dwa łóżka zamiast jednego, szybka zamiana i po problemie). Pani z obsługi również chciała interweniować w sprawie wspomnianych już ludzi z Ukrainy, jednak ze względu na to, że byli pod wpływem alkoholu i mogli być agresywni nie zgodziliśmy się na to. W każdym razie dziękujemy za chęć załatwienia sprawy i serdecznie pozdrawiamy.

Noclegi Moya Ameryka w Dolinie Baryczy - Wierzchowice
Łukasz
1/5

Jedna wielka masakra. Od czego by tu zacząć... po pierwsze brak ciepłej wody, co całkowicie dyskwalifikuje to miejsce ! Po drugie absolutny brak czegokolwiek tj. internetu, który nie działa, telewizor bez pilota, który odbiera tylko 2 programy TVP, brak nawet mydła w dozownikach, pół rolki papieru toaletowego szarego. W mini pokoju, nie ma kompletnie nawet żadnej szafy gdyż by się nie zmieściła. Kurtki można jedynie powiesić w przedpokoju do którego każdy z ulicy ma dostęp. Cena 150zł na dobę za takie warunki to skandal.

Noclegi Moya Ameryka w Dolinie Baryczy - Wierzchowice
Alicja A
4/5

Pokój ładny, aczkolwiek widać, że nie jest do końca sprzątany-w szufladzie rozsypana kawa i cukier w paczce z McDonalda po poprzednich gościach. Pokój nieświeżo pachnie, ale to nie problem, wystarczy wywietrzyc.
Obsługa bardzo miła i chętna do rozwiązywania problemów 🙂 pozdrawiam serdecznie 🙂

Noclegi Moya Ameryka w Dolinie Baryczy - Wierzchowice
Kinga Gorczyca
5/5

Pokój czysty, zadbany. Miła i fachowa obsługa. Lokalizacja też świetna, blisko kolejka wąskotorową i mnóstwo atrakcji w okolicy. Polecam serdecznie to miejsce idealne do odpoczynku.

Noclegi Moya Ameryka w Dolinie Baryczy - Wierzchowice
Jarek
2/5

Uszkodzone i nienaprawiane sprzęty. Nie działająca tv. Pajęczyny i grzyb na ścianach. Na jedną noc da radę ale na więcej nie polecam.

Noclegi Moya Ameryka w Dolinie Baryczy - Wierzchowice
Paula Płokarz
5/5

Wszystko super, a obsługa wręcz rewelacyjna!! 🙂

Go up